Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 10-12 - 2. turnaj 18.12.07

Druhý turnaj kvalifikace Krajského přeboru mládeže sezony 2007/08 v kategoriích H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu dne 15. prosince 2007 v Mistrovicích. V kategorii H/D-10 obsadila první místo jediná dívka Vilma Hofmanová z 2222 ŠK Polabiny, která za sebou nechala i prvního z chlapců Karla Dupenopulose z České Třebové. Také v kategorii H/D-12 zvítězil zástupce 2222 ŠK Polabiny Filip Liduch, jediná startující dívka Marie Doláková ze Svitav obsadila 14. místo.


2.klasifikační turnaj KP mládeže PDŠS - H,D 10
Konečné pořadí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB. vict
1 5 Hofmanová Vilma 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 7,0 17,5 24,5 24,50 7
2 3 Dupenopulos Karel 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6,0 19,0 28,0 21,00 6
3 9 Kupsa Matěj 1100 TJ Lanškroun 4,5 21,0 30,0 14,75 4
4 6 Holásek Vít 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 15,0 20,5 10,75 4
5 7 Holásek Vojtěch 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,0 22,0 32,0 14,50 4
6 15 Marel David 1000 2222+DDM ALFA Pardubice 4,0 19,0 28,0 14,00 4
7 2 Doleček Matěj 1100 TJ Lanškroun 4,0 16,0 24,5 12,00 4
8 17 Verešpej Josef 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 19,0 27,0 10,50 3
9 1 Brejša Adam 1100 TJ Lanškroun 3,5 16,0 22,5 8,50 3
10 13 Bartáček Filip 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 13,0 17,5 7,00 3
11 4 Heger Michal 1100 TJ Lanškroun 3,0 18,0 24,5 8,50 3
12 10 Lenk William 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 3,0 17,0 23,5 8,50 3
13 16 Michek David 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,0 17,0 23,0 8,00 3
14 12 Plechač Jakub 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 3,0 15,0 22,0 6,00 2
15 8 Kolomý Adam 1100 TJ Lanškroun 2,0 17,5 25,0 5,00 2
16 18 Vlasák Tomáš 1000 2222+DDM ALFA Pardubice 2,0 14,5 20,0 3,50 1
17 11 Musil Radek 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 1,5 15,5 23,5 5,00 1
18 14 Hanus Ondřej 1000 TJ Lanškroun 1,0 16,5 25,0 1,50 1
2.klasifikační turnaj KP mládeže PDŠS - H,D 12
Konečné pořadí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB. vict
1 13 Liduch Filip 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 6,5 20,5 29,5 26,50 6
2 2 Marek Dominik 1250 TJ Lanškroun 6,0 19,5 29,0 23,50 5
3 4 Bureš Martin 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 5,0 16,5 25,0 16,00 5
4 8 Hofman Oskar 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 4,5 18,5 25,5 12,50 4
5 3 Vančura Daniel 1250 2222+DDM ALFA Pardubice 4,0 18,5 27,5 12,00 4
6 11 Konečný Tomáš 1100 ŠK Svitavy 4,0 18,0 27,5 12,50 4
7 14 Melichar Vojtěch 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 4,0 17,0 24,0 10,50 4
8 6 Fišnar Karel 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 4,0 14,5 20,0 10,50 4
9 19 Rothschein Tomáš 1000 ŠK Vysoké Mýto 3,5 23,5 33,0 14,00 3
10 1 Lorenc Adam 1250 SK Žamberk 3,5 18,5 27,5 12,00 3
11 9 Holásek Jan 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 16,0 20,5 8,50 2
12 7 Gremlica Lukáš 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 15,5 22,0 9,50 2
13 15 Přikryl Mikuláš 1100 ŠK Svitavy 3,0 20,5 29,5 12,00 3
14 5 Doláková Marie 1100 ŠK Svitavy 3,0 17,5 26,0 9,00 2
15 12 Kuťák Daniel 1100 TJ Lanškroun 3,0 17,0 23,5 5,50 2
16 16 Zadražil Dominik 1100 TJ Lanškroun 3,0 16,5 23,0 8,25 1
17 17 Jasanský Jan 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,0 16,5 22,0 6,00 2
18 10 Knápek Martin 1100 TJ Lanškroun 3,0 16,0 23,0 8,25 2
19 21 Stejskal Dominik 1000 Sokol Mistrovice 2,5 15,5 22,0 7,50 0
20 18 Knoll Martin 1000 TJ Lanškroun 2,5 14,0 18,5 5,00 1
21 20 Rucký Jakub 1000 2222+DDM ALFA Pardubice 1,0 16,5 23,0 3,50 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.