Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 14-16 - 2. turnaj 09.12.07

Druhý turnaj kvalifikace Krajského přeboru mládeže sezony 2007/08 v kategoriích H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu dne 8. prosince 2007 ve Svitavách v rámci Mikulášského turnaje. V kategorii do 14-ti let nakonec ve velmi vyrovnaném poli zvítězil Petr John z Ústí nad Orlicí, ale ti, co ho viděli matit v posledním kole králem a věží, tak si mohli hlavu ukroutit. Nejlepší dívkou byla Kristýna Sabolová z Vysokého Mýta (celkově druhá). Ve starší kategorii se rozhodlo o prvenství ve vzájemné partii Marka Koska a Davida Výprachtického. Nakonec byl úspěšnější vysokomýtský hráč a zaslouženě v turnaji zvítězil. Nejúspěšnější dívkou byla Michaela Malá ze Žamberka. V Mikulášském turnaji pro mladší kategorie byl nejúspěšnější Karel Dugenopulos z České Třebové.


Krajský přebor mládeže H+D 14
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB. vict
1 9 John Petr 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 23˝ 31˝ 24,00 5
2 1 Sabolová Kristýna 1579 ŠK Vysoké Mýto 21˝ 29˝ 23,25 4
3 3 Stodola Marek 1382 TJ Štefanydes Polička 19˝ 26˝ 19,50 5
4 11 Kubalík Michal 1250 ŠK Žamberk 5 23˝ 31 20,25 4
5 7 Hanus Lukáš 1250 ŠO DDM Hlinsko 5 23 31˝ 20,75 4
6 2 Petrásek Kamil 1389 TJ Štefanydes Polička 5 22˝ 31 21,00 3
7 18 Sion David 1250 TJ Štefanydes Polička 5 19˝ 25 14,00 5
8 4 Kapoun Vít 1314 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 24˝ 33˝ 20,25 4
9 17 Rott Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 18˝ 25˝ 13,00 4
10 6 Dunglová Natálie 1250 ŠK Žamberk 4 21˝ 30 14,00 4
11 13 Nešpůrek Petr 1250 2222+DDM ALFA Pardubice 4 20 27˝ 12,50 4
12 15 Pochobradský Libor 1250 2222+DDM ALFA Pardubice 4 19 27 13,50 3
13 14 Nečas Lukáš 1250 TJ Lanškroun 4 17˝ 25 12,00 3
14 26 John Jiří 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 17 24 11,00 4
15 16 Půlpán Matěj 1250 TJ Chrudim 4 16˝ 23˝ 11,00 4
16 12 Kučera Jan 1250 ŠK DDM Svitavy 4 15˝ 22 11,00 4
17 28 Pařízek Tomáš 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebo 4 15˝ 21˝ 11,50 4
18 5 Belobrad Jan 1250 ŠK Žamberk 19˝ 27˝ 11,75 2
19 33 Šmíd Ladislav 1100 ŠK DDM Svitavy 19 27˝ 12,75 2
20 30 Ratzinger Patrik 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebo 18 25 12,00 3
21 22 Frgalová Hana 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 13˝ 19˝ 6,50 3
22 20 Šimberský Vojtěch 1250 ŠK Vysoké Mýto 3 20 27 9,00 3
23 19 Vančura Daniel 1250 2222+DDM ALFA Pardubice 3 18˝ 26 9,50 2
24 8 Hájek Pavel 1250 ŠK Vysoké Mýto 3 15˝ 21˝ 7,00 3
25 24 Janecký Tomáš 1100 Litomyšl 3 15 20˝ 6,50 3
26 27 Melichar Vojtěch 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 3 14˝ 22 6,00 3
27 25 Jirsa Ondřej 1100 ŠO Chotěboř 3 14˝ 19˝ 4,00 3
28 23 Gregor Jiří 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 3 14˝ 19 4,00 3
29 10 Kolomý Štěpán 1250 TJ Lanškroun 2 19˝ 28 7,50 2
30 29 Ptáček Tomáš 1100 ŠO DDM Hlinsko 2 16 21 3,00 2
31 34 Kovář Lukáš 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebo 2 15˝ 19˝ 2,00 2
32 21 Doláková Anna 1100 ŠK DDM Svitavy 2 14 21 3,50 2
33 32 Ruml Václav 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 2 14 19˝ 3,50 2
34 31 Rudolf Martin 1100 ŠO Chotěboř 2 13 17 2,50 1
35 35 Macháček Erik 1000 TJ Lanškroun 12˝ 17 1,00 1
36 36 Pelíšek Michal 1000 Svitavy 0 12 18˝ 0,00 0
Krajský přebor mládeže H + D 16
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB. vict
1 1 Kosek Marek 1686 ŠK Vysoké Mýto 22˝ 31 28,50 6
2 3 Výprachtický David 1591 SK Žamberk 21˝ 31˝ 22,75 5
3 5 Jílek Václav 1422 ŠK Vysoké Mýto 5 20˝ 29 18,50 5
4 4 Mareš Jan 1574 TJ Jiskra Ústí nad Orlic 5 20˝ 29 17,50 5
5 8 Kainek Jan 1307 SK Žamberk 5 19 27˝ 17,00 4
6 7 Lorenc Josef 1371 SK Žamberk 5 18 25 17,00 5
7 13 Jániš Petr 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 17˝ 25 14,25 4
8 22 Schaffer Ondřej 1250 TJ Štefanydes Polička 4 23˝ 31 15,50 4
9 10 Krušina Patrik 1258 ŠK DDM Svitavy 4 22 31˝ 14,50 4
10 14 Kodytek Tomáš 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlic 4 17˝ 24˝ 11,50 3
11 19 Petrásek Jan 1250 TJ Štefanydes Polička 4 16˝ 24 12,75 3
12 18 Odehnal Daniel 1250 ŠO Chotěboř 4 14˝ 22 10,50 3
13 16 Krátký Josef 1250 TJ Lanškroun 18˝ 27 10,25 2
14 2 Marek Michal 1622 TJ Lanškroun 18˝ 26 11,50 3
15 12 Jačisko Jakub 1250 TJ Lanškroun 18˝ 26 9,25 3
16 9 Kozák David 1276 ŠK DDM Svitavy 17˝ 24˝ 10,75 3
17 21 Růžička Filip 1250 2222+DDM ALFA Pardubice 15˝ 21˝ 9,25 3
18 6 Malá Michaela 1407 SK Žamberk 3 22 32 11,50 3
19 17 Kubišta Ladislav 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlic 3 18 25 9,00 3
20 25 Kokula Filip 1100 ŠK KÁMEN Třebovská OU 3 16˝ 22˝ 8,25 2
21 27 Schreiber Jiří 1100 SK Žamberk 3 15 19 4,50 3
22 24 Hevera Jakub 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebo 3 14˝ 19˝ 4,50 2
23 28 Morafcsik Marek 1000 ŠK DDM Svitavy 3 14˝ 19 5,00 3
24 15 Komínek Lukáš 1250 TJ Lanškroun 15˝ 20˝ 3,50 2
25 26 Lamberský Luboš 1100 TJ Lanškroun 14 20 7,50 2
26 23 Šamánek Radek 1250 ŠK KÁMEN Třebovská OU 2 18 23 4,00 1
27 20 Porteš Petr 1250 ŠK DDM Svitavy 2 16 23 4,00 2
28 11 Belobrad Šimon 1250 SK Žamberk 2 16 21 2,50 2
29 29 Škrdla Ondřej 1000 ŠK KÁMEN Třebovská OU 2 13 17 3,00 2
30 30 Hanák Antonín 1000 Svitavy 0 12˝ 17˝ 0,00 0
Mikulášský turnaj 
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB. vict
1 4 Dupenopulos Karel 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebo 6 21 29 23,75 5
2 6 Fišnar Karel 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 21 30˝ 22,50 5
3 13 Lorenc Adam 1100 ŠK Žamberk 5 21 29˝ 19,75 4
4 10 Holásek Vít 1100 TJ Jiskra Ustí nad Orlicí 5 21 28˝ 18,50 5
5 12 Liduch Filip 1100 2222+DDM ALFA Pardubice 5 15˝ 21 14,00 5
6 17 Přikryl Mikuláš 1100 ŠK DDM Svitavy 4 22 30 15,50 4
7 24 Čapek Filip 1000 ŠO Chotěboř 4 20˝ 28 13,50 4
8 8 Holásek Jan 1100 TJ Jiskra Ustí nad Orlicí 4 20 28 13,00 4
9 11 Konečný Tomáš 1100 ŠK DDM Svitavy 4 19 25 10,00 4
10 18 Tůma Jan 1100 ŠO Chotěboř 4 18 26 12,25 3
11 15 Neumann Michal 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 16 23˝ 10,00 4
12 2 Bielčíková Sára 1100 ŠK KÁMEN Třebovská UO 4 14 20˝ 11,00 4
13 1 Jursa Vít 1250 TJ Lanškroun 18˝ 26 11,50 2
14 9 Holásek Vojtěch 1100 TJ Jiskra Ustí nad Orlicí 16 21˝ 7,75 3
15 16 Pospíšil Petr 1100 TJ Štefanydes Polička 3 20˝ 29˝ 12,00 3
16 21 Rothschein Tomáš 1000 ŠK Vysoké Mýto 3 17˝ 25 9,75 2
17 19 Zendulka Ladislav 1100 ŠK DDM Svitavy 3 13˝ 17˝ 4,50 3
18 14 Matouš Petr 1100 TJ Štefanydes Polička 20˝ 29˝ 8,75 2
19 3 Doláková Marie 1100 ŠK DDM Svitavy 18˝ 25 5,75 2
20 5 Eis Pavel 1100 ŠO Chotěboř 16 20 2,75 2
21 7 Gremlica Lukáš 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebo 13 17 2,50 2
22 20 Peřina Josef 1000 TJ Štefanydes Polička 2 15 19 2,00 1
23 22 Sejkora Filip 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebo 14˝ 19˝ 1,00 1
24 23 Vencl Miroslav 1000 TJ Jiskra Ustí nad Orlicí 0 13˝ 19 0,00 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.