Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 10-12 - 3. turnaj 10.02.08

Třetí turnaj kvalifikace Krajského přeboru mládeže sezony 2007/08 v kategoriích H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu dne 9. února 2008 v Hlinsku. V kategorii H10 se o vítězství rozdělili David Marel s Jakubem Cachem (oba DDM Alfa Pardubice), třetí skončil Vít Holásek z Ústí n/O.. V kategorii H/D 12 zvítězil Antonín Vu z Lanškrouna před Dominikem Řezníčkem a Matoušem Režem (oba DDM Alfa Pardubice), nejlepší dívkou byla Kateřina Králová ze Svitav na 17. místě.


KP jednotlivcu H/D 10-12, 3.turnaj
Organizátor : DDM Hlinsko
Reditel turnaje : Josef Rott
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Frantisek Houska
Mesto : Hlinsko
Rating-Ř : 1050
Datum : 09.02.2008
KP jednotlivcu H10
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB. vict
1 9 Marel David 1000 DDM ALFA Pardubice 6 20 27 23,00 6
2 2 Cach Jakub 1100 DDM ALFA Pardubice 6 20 27 21,00 6
3 4 Holasek Vit 1100 Jiskra Usti n.O. 5 20 26˝ 14,50 5
4 3 Dolecek Matej 1100 TJ Lanškroun 4 23 30˝ 15,50 4
5 5 Holasek Vojtech 1100 Jiskra Usti n.O. 4 18˝ 25˝ 9,50 4
6 6 Kupsa Matej 1100 TJ Lanškroun 4 18 24˝ 10,50 4
7 7 Cach Ondrej 1000 DDM ALFA Pardubice 4 17˝ 24 9,00 4
8 1 Brejsa Adam 1100 TJ Lanškroun 3 15˝ 22 3,00 3
  12 Vasek Daniel 1000 DDM Hlinsko 3 15˝ 22 3,00 3
10 11 Ptacek Krystof 1000 DDM Hlinsko 15 19˝ 1,00 1
11 8 Novotny David 1000 DDM Hlinsko 1 17˝ 24 1,00 0
12 10 Novak Petr 1000 DDM Hlinsko ˝ 15˝ 21˝ 0,50 0
KP jednotlivců H12
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH. BH. SB. vict
1 1 Antonin Vu 1372 TJ Lanškroun 6 22 31 26,00 5
2 3 Reznicek Dominik 1250 DDM ALFA Pardubice 20˝ 28˝ 20,50 5
3 15 Rez Matous 1100 DDM ALFA Pardubice 5 23 31 20,50 5
4 10 Melichar Vojtech 1100 DDM ALFA Pardubice 5 17 22˝ 13,00 5
5 4 Vancura Daniel 1250 DDM ALFA Pardubice 21˝ 30˝ 18,75 4
6 9 Liduch Filip 1100 DDM ALFA Pardubice 21 29˝ 16,50 4
7 21 Kubes Adam 1000 SK Vysoké Mýto 20˝ 28˝ 17,00 4
8 5 Bures Martin 1100 DDM ALFA Pardubice 4 16˝ 23 7,00 4
9 6 Eis Pavel 1100 CHS Chotebor 4 16 22˝ 10,50 3
10 14 Prikryl Mikulas 1100 SK DDM Svitavy 4 15˝ 23 11,00 4
11 12 Paukert Jan 1100 TJ Lanškroun 4 15 22˝ 9,00 3
12 8 Kantor Tomas 1100 DDM ALFA Pardubice 4 15 20˝ 8,50 4
13 13 Pospisil Petr 1100 Mozaika Policka 19˝ 28 10,75 3
14 2 Jursa Vít 1250 TJ Lanškroun 19 26 11,50 3
15 23 Rothschein Tomas 1000 SK  Vysoké Mýto 3 19 27 10,00 2
16 17 Daniel Martin 1000 CHS Chotebor 3 18˝ 23 8,00 1
17 20 Kralova Katerina 1000 SK DDM Svitavy 3 16 22 7,50 2
18 22 Perina Josef 1000 Mozaika Policka 3 15 20˝ 5,50 2
19 7 Holasek Jan 1100 Jiskra Usti n. O. 3 12˝ 17˝ 7,00 2
20 19 Kopecky Roman 1000 CHS Chotebor 2 20 27˝ 6,50 2
21 11 Neumann Michal 1100 DDM Hlinsko 2 18˝ 26˝ 5,00 2
22 18 Knoll Martin 1000 TJ Lanškroun 2 15 19˝ 4,00 1
23 16 Barta Pavel 1000 CHS Chotebor 1 16˝ 23 3,50 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.