Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 14-16 03.03.08

Třetí turnaj kvalifikace Krajského přeboru mládeže sezony 2007/08 v kategoriích H/D 14-16 se uskutečníl v sobotu dne 1. března 2008 v DDM Alfa v Pardubicích-Polabinách. V kategorii H/D16 zvítězil Michal Marek z Lanškrouna před Markem Koskem z Vysokého Mýta a Jakubem Půlpánem z Chrudimě, nejlepší dívkou byla Michaela Malá ze Žamberka na čtrnáctém místě. V kategorii H/D 14 zvítězil Kamil Petrásek před Davidem Sionem (oba Polička) a Vítem Kapounem z Ústí n/O., nejlepší dívkou byla Kristýna Sabolová z Vysokého Mýta na čtvrtém místě.


3.kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS
sezóna 2007/2008
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny a DDM ALFA Pardubice
Reditel turnaje : Silvie Mojžíšová
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : FA Ing.Ladislav Ester
Místo : DDM ALFA, ul.Družby 334, Pardubice
Datum : 01.03.2008
Konecné poradí kategorie H + D 16
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH. BH. SB.Son vict
1 3 Marek Michal 1581 Tj Lanškroun 22 31 23,75 4
2 2 Kosek Marek 1727 Šk Vysoké Mýto 19˝ 27 19,75 4
3 1 Půlpán Jakub 2005 Tj ŠO a DDM Chrudim 5 22˝ 31˝ 21,75 3
4 13 Krušina Patrik 1268 Šk Svitavy 20 28 15,75 3
5 6 Jílek Václav 1443 Šk Vysoké Mýto 18 25 14,25 4
6 17 Schaffer Ondřej 1250 Tj Štefanydes Polička 17˝ 25 14,25 4
7 5 Výprachtický David 1574 Sk Žamberk 4 23 31 15,75 3
8 8 Krátký Josef 1407 Tj Lanškroun 4 21˝ 30 15,75 3
9 9 Lorenc Josef 1407 Sk Žamberk 4 18˝ 26 12,25 3
10 10 Kraus Ondřej 1392 Šk Rapid Pardubice, o.s. 4 13˝ 18 7,00 4
11 4 Mareš Jan 1574 Tj Jiskra Ústí n.Orlicí 18 25˝ 8,75 3
12 18 Zoubek David 1250 Šk Rapid Pardubice, o.s. 17˝ 22 7,75 2
13 11 Kainek Jan 1307 Sk Žamberk 15˝ 22˝ 8,25 3
14 7 Malá Michaela 1419 Sk Žamberk 3 20˝ 28 10,00 3
15 15 Kubišta Ladislav 1250 Tj Jiskra Ústí n.Orlicí 18 22˝ 5,00 2
16 14 Bělobrad Šimon 1250 Sk Žamberk 15 19˝ 3,00 2
17 12 Kozák David 1276 Šk Svitavy 2 16˝ 22 2,00 2
18 16 Odehnal Dan 1250 Tj Chs Chotěboř 2 16 20˝ 2,00 2
19 19 Lamberský Luboš 1100 Tj Lanškroun 2 12˝ 16˝ 2,50 1
20 20 Šťastný Jan 1100 Tj Chs Chotěboř 0 12˝ 18˝ 0,00 0
Konecné poradí kategorie H + D 14
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH. BH. SB. vict
1 4 Petrásek Kamil 1383 Tj Štefanydes Polička 21˝ 30 27,75 6
2 17 Sion David 1250 Tj Štefanydes Polička 6 19˝ 27˝ 23,50 6
3 5 Kapoun Vít 1298 Tj Jiskra Ústí n.Orlicí 22˝ 32 23,25 5
4 1 Sabolová Kristýna 1576 Šk Vysoké Mýto 22 31˝ 22,75 5
5 14 Nešpůrek Petr 1250 2222 Šk Polabiny 5 20 26˝ 16,50 5
6 12 Marek Dominik 1250 Tj Lanškroun 5 19˝ 26˝ 15,00 5
7 2 Stodola Marek 1414 Tj Štefanydes Polička 23 31˝ 16,75 4
8 16 Pochobradský Libor 1250 2222 Šk Polabiny 21˝ 30˝ 16,25 3
9 3 Rott Michal 1407 ŠO DDM Hlinsko 20˝ 28˝ 17,75 4
10 8 Dunglová Natálie 1250 Sk Žamberk 20˝ 28˝ 16,00 4
11 29 Jirsa Ondřej 1100 Tj Chs Chotěboř 17˝ 23˝ 12,00 4
12 38 Šmajzrová Kateřina 1100 Tj Jiskra Ústí n.Orlicí 4 21˝ 29˝ 15,00 4
13 18 Vančura Daniel 1250 2222 Šk Polabiny 4 21 29 13,50 4
14 34 Plecháč Jan 1100 2222 Šk Polabiny 4 20˝ 27˝ 14,25 3
15 9 Hájek Pavel 1250 Šk Vysoké Mýto 4 20 28˝ 13,00 4
16 6 Hanus Lukáš 1270 ŠO DDM Hlinsko 4 19 26˝ 12,00 3
17 19 Šimberský Vojtěch 1250 Šk Vysoké Mýto 4 17˝ 24 12,00 3
18 11 Kubalík Michal 1250 Sk Žamberk 4 17˝ 24 11,50 4
19 13 Melichar Vojtěch 1250 2222 Šk Polabiny 4 17 24 11,00 4
  20 Půlpán Matěj 1216 Tj ŠO a DDM Chrudim 4 17 24 11,00 4
21 10 John Petr 1250 Tj Jiskra Ústí n.Orlicí 18˝ 25˝ 11,25 3
22 7 Bělobrad Jan 1250 Sk Žamberk 3 20˝ 28˝ 10,00 3
23 15 Nečas Lukáš 1250 Tj Lanškroun 3 18˝ 28 9,75 2
24 26 Gregor Jiří 1100 2222 Šk Polabiny 3 18˝ 26˝ 8,00 3
25 31 Liduch Filip 1100 2222 Šk Polabiny 3 17˝ 26˝ 9,50 2
26 30 Konečný Tomáš 1100 Šk Svitavy 3 17 23 8,00 3
27 37 Ruml Václav 1100 2222 Šk Polabiny 3 16 21˝ 7,00 3
28 36 Rudolf Martin 1100 Tj Chs Chotěboř 3 14˝ 20˝ 7,00 3
29 25 Frgalová Hana 1100 2222 Šk Polabiny 3 13 20˝ 4,00 3
30 22 Doláková Anna 1100 Šk Svitavy 3 13 19˝ 5,50 3
31 24 Fišnar Karel 1100 2222 Šk Polabiny 3 13 18˝ 4,00 3
32 41 Sokol Radek 1000 Šk Vysoké Mýto 3 13 18 6,00 3
33 28 Holásek Vít 1100 Tj Jiskra Ústí n.Orlicí 3 11 16 4,00 3
34 21 Bureš Martin 1100 2222 Šk Polabiny 18 23˝ 5,75 2
35 23 Doláková Marie 1100 Šk Svitavy 2 16 21˝ 3,00 2
36 32 Marel David 1100 2222 Šk Polabiny 2 15 21 5,00 2
37 27 Holásek Vojtěch 1100 Tj Jiskra Ústí n.Orlicí 2 14 21 4,00 2
38 39 Pazourek Eduard 1000 Šk Rapid Pardubice, o.s. 2 13 18 4,00 2
39 40 Pecháček Martin 1000 Šk Vysoké Mýto 2 12 17 3,00 2
40 35 Punar Jan 1100 Tj Štefanydes Polička 1 15 21 1,00 1
41 33 Musil Radek 1100 2222 Šk Polabiny 1 14 20 3,00 1
42 42 Svědiroh Stanislav 1000 2222 Šk Polabiny 1 13˝ 20 2,00 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.