Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 10-12 - 4. turnaj 05.04.08

V sobotu dne 5. dubna 2008 proběhla v DDM Kamarád poslední kvalifikace kategorií 10 a 12. Zatímco v kategorii do 10-ti let se na stupně vítězů prosadili favorité (1.Cach Jakub ŠK 2222 Polabiny, 2.Dupenopulos Karel Česká Třebová a 3.Hofmanová Vilma ŠK 2222 Polabiny, která samozřejmě byla také nejúspěšnější dívkou), v kategorii do 12-ti let vypálil všem favoritům rybník Petr Pospíšil z Poličky před Matoušem Režem z ŠK 2222 Polabiny a Vítem Jursou z TJ Lanškroun. Nejlepší dívkou v kategorii do 12-ti let byla Marie Doláková ze Svitav.


Krajské přebory mládeže
Pardubický šachový svaz
Organizátor : ŠO Lokomotiva Česká Třebová + DDM Kamarád Česká Třebová
Reditel turnaje : Pavel Borek, Brožíkova 742, 560 02 Česká Třebová
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Pavel Borek, Brožíkova 742, 560 02 Česká
Rozhodcí : Kateřina Petrážová
Mesto : DDM Kamarád, Sadová ulice 1385, Česká Třebová
Rating-Ř : 1062
Datum : 05.04.2008
Konecné poradí
Kategorie H/D 10
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH. BH. SB.Son vict
1 3 Cach Jakub 1100 DDM ALFA Pardubice 19˝ 28 26,75 6
2 5 Dupenopulos Karel 1100 Česká Třebová 6 18˝ 25˝ 20,00 6
3 1 Hofmanova Vilma 1250 DDM Alfa Pardubice 5 21 30 18,50 5
4 6 Holasek Vit 1100 Ústí nad Orlicí 17˝ 25˝ 15,75 4
5 10 Biben Vojtech 1000 DDM Chrudim 4 18˝ 26 12,25 3
6 15 Sejkora Filip 1000 Česká Třebová 4 17 24 7,00 3
7 8 Kupsa Matej 1100 TJ Lanškroun 4 15 20˝ 12,25 3
8 4 Dolecek Matej 1100 TJ Lanškroun 20˝ 29˝ 12,00 3
9 2 Brejsa Adam 1100 TJ Lanškroun 18 26˝ 11,25 3
10 16 Verešpej Josef 1000 Česká Třebová 17˝ 25 12,50 3
11 9 Marel David 1100 DDM Alfa Pardubice 16˝ 22 5,75 2
12 13 Nespor Jakub 1000 Litomysl 3 23˝ 33˝ 8,50 2
13 11 Cach Ondrej 1000 DDM ALFA Pardubice 3 17 24 7,00 3
14 7 Holasek Vojtech 1100 Ústí nad Orlicí 3 14˝ 19 3,00 2
15 12 Marek Jakub 1000 Ústí nad Orlicí 3 14 18 4,00 2
16 14 Paukertova Eliska 1000 TJ Lanškroun 2 17 24 3,00 1
17 17 Zwakova Magda 1000 DDM Chrudim 1 15˝ 24 0,00 0
Kategorie H/D 12
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH. BH. SB.Son vict
1 23 Pospisil Petr 1100 Polička 6 19˝ 27 23,50 6
2 7 Rez Matous 1250 DDM Alfa Pardubice 24 34 25,25 5
3 3 Jursa Vit 1250 TJ Lanškroun 21 28˝ 20,75 5
4 4 Liduch Filip 1250 DDM Alfa Pardubice 5 21˝ 30˝ 19,50 5
5 8 Vancura Daniel 1250 DDM Alfa Pardubice 5 21 29˝ 19,50 5
6 16 Kubes Adam 1100 Vysoké Mýto 5 20 28˝ 18,00 5
7 6 Outrata Ondrej 1250 DDM Alfa Pardubice 5 19˝ 28˝ 18,50 5
8 1 Vu Antonin 1372 TJ Lanškroun 20 28˝ 16,00 4
9 21 Melichar Vojtech 1100 DDM Alfa Pardubice 15 21 10,50 4
10 2 Hofman Oskar 1250 DDM Alfa Pardubice 4 22 30˝ 15,00 4
11 26 Cesenek Jan 1000 Chrudim 4 18˝ 24˝ 11,00 4
12 10 Fisnar Karel 1100 DDM Alfa Pardubice 4 18 24 13,00 4
13 22 Paukert Jan 1100 TJ Lanškroun 4 17 25 13,25 3
14 12 Holasek Jan 1100 Ústí nad Orlicí 4 16 22˝ 10,00 3
15 25 Zendulka Ladislav 1100 Svitavy 4 15 22 10,50 4
16 28 Horacek Jakub 1000 Chrudim 4 15 22 10,00 4
17 20 Matous Petr 1100 Polička 4 15 22 9,50 4
18 9 Dolakova Marie 1100 Svitavy 22˝ 32 15,50 3
19 27 Frank Michal 1000 Litomyšl 15˝ 22˝ 9,50 3
20 5 Marek Dominik 1250 TJ Lanškroun 3 21˝ 31 11,75 2
21 15 Knapek Martin 1100 TJ Lanškroun 3 21˝ 28 9,75 2
22 14 Kantor Tomas 1100 DDM Alfa Pardubice 3 19 25 8,00 3
23 17 Kucera Jan 1100 Česká Třebová 3 19 25 7,00 3
24 24 Tomas Daniel 1100 Česká Třebová 3 17˝ 25 7,00 2
25 18 Kutak Daniel 1100 TJ Lanškroun 3 16 22˝ 8,25 2
26 11 Gremlica Lukas 1100 Česká Třebová 3 16 22˝ 6,00 3
27 19 Macháček Jiri 1100 Litomyšl 3 15˝ 20˝ 5,50 3
28 32 Med Dominik 1000 Chrudim 3 15 20 6,00 3
29 34 Peřina Josef 1000 Polička 3 14 20 4,50 3
30 13 Jirousek Lukas 1100 Česká Třebová 2 17 24 3,00 2
31 29 Jasansky Jan 1000 Česká Třebová 2 16 21˝ 4,50 2
32 31 Knoll Martin 1000 TJ Lanškroun 2 15 20 5,00 2
33 36 Zwak Alexandr 1000 Chrudim 16˝ 22˝ 0,75 0
34 33 Nespor Ondrej 1000 Litomysl 11˝ 16˝ 1,75 1
35 30 Jerabek Tomas 1000 Chrudim 1 13˝ 19 1,00 1
36 35 Vencl Miroslav 1000 Ústí nad Orlicí 1 12˝ 17˝ 1,50 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.