Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2007/08 - 1. kolo 11.11.07

V prvním kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky : Žamberk F - Žamberk D 4:1, Mistrovice - Letohrad B 2,5:2,5, D.Čermná - H.Čermná 3,5:1,5, Ústí n/O. D - Žamberk E 2:3, Kunvald B - Kunvald C 3,5:1,5


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

           SK Žamberk F – SK Žamberk D                TJ Sokol Mistrovice – TJ Spartak OEZ Letohrad B

   1.  Felcman M.         V   1439     1:0    Šulc J.                        1523            1.  Macháček M.            1284     0:1    Sysr P.                       1620

   2.  Kainek J.                   1307     1:0    Janeček M.                1522            2.  Špinler B.                  1305     0:1    Maceška V.               1562

   3.  Pelinka F.                 1270     1:0    Charvát V.                1399            3.  Valenta R.                 1489     1:0    Janeček O.                 1525

   4.  Kubalík M.               1000     0:1    Hurdes E.                 1468            4.  Kristl V.                    1100     1:0    Lorenc J.                    1266

   5.  Belobrad J.                1250     1:0    Uřičář P.                   1100            5.  Janota J.                     1461     1/2    Krummer J.                1733

                                     4 : 1                                                                           2,5 : 2,5

ŠK Dolní Čermná – TJ Sokol Horní Čermná         TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D – SK Žamberk E

   1.  Merta J.                      1815     1:0    Motl J.                       1643            1.  Fangl J.                      1678     0:1    Jeništa J.                    1834

   2.  Dostálek V.              1658     1/2    Cimprich M.             1568            2.  Dostál L.                   1574     0:1    Felcman T.           V   1737

   3.  Slavíček M.              1766     1/2    Šilar J.                        1567            3.  Víglaský J.                1313     0:1    Výprachtický D. V  1591

   4.  Nikl J.                        1568     1:0    Vacek M.                   1483            4.  Kapoun V.                1314     1:0    Mazura J.                   1628

   5.  Motl L.                      1590     1/2    Kalousek M.            1444            5.  Mareš J.                      1574     1:0    Kopal V.                    1467

                                  3,5 : 1,5                                                                           2 : 3

ŠO K a.s. Kunvald B – ŠO K a.s. Kunvald C                                               

   1.  Hodek R.             V   1675     1/2    Dvořák E.           V   1737                                                                                                                            

   2.  Šlezingr V.          V   1680     1:0    Rusz G.                     1607                                                                                                                            

   3.  Stúj M.                       1519     1:0    Rusz R.                      1536                                                                                                                            

   4.  Mlynář M.                 1458     0:1    Pácha L.                    1250                                                                                                                            

   5.  Kňažek M.                1000     1:0    Valenta R.                 1000                                                                                                                            

                                  3,5 : 1,5                                                                             

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Žamberk F                                    1    1    0    0           3               4             4   :  1

                   2.   ŠO K a.s. Kunvald B                           1    1    0    0           3               3          3,5   :  1,5

                   3.   SK Žamberk E                                   1    1    0    0           3               3             3   :  2

                   4.   ŠK Dolní Čermná                               1    1    0    0           3               2          3,5   :  1,5

                   5.   TJ Sokol Mistrovice                          1    0    1    0           1               2          2,5   :  2,5

                   5.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              1    0    1    0           1               2          2,5   :  2,5

                   7.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 1    0    0    1           0               2             2   :  3

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald C                           1    0    0    1           0               1          1,5   :  3,5

                   9.   SK Žamberk D                                   1    0    0    1           0               1             1   :  4

                 10.   TJ Sokol Horní Čermná                     1    0    0    1           0               0          1,5   :  3,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.