Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2007/08 - 2. kolo 25.11.07

Ve druhém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky : Žamberk D - Kunvald C 2,5:2,5, Žamberk E - Kunvald B 4:1, H.Čermná - Ústí n/O. D 3,5:1,5, Letohrad B - D.Čermná 3:2, Žamberk F - Mistrovice 2,5:2,5


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

     SK Žamberk D – ŠO K a.s. Kunvald C                     SK Žamberk E – ŠO K a.s. Kunvald B

   1.  Šulc J.                         1523     0:1    Dvořák E.           V   1737            1.  Jeništa J.                    1834     1/2    Hodek R.             V   1675

   2.  Janeček M.                1522     1/2    Rusz G.                     1607            2.  Felcman T.           V   1737     1/2    Šlezingr V.          V   1680

   3.  Lorenc J.                    1371     1/2    Rusz R.                      1536            3.  Výprachtický D. V  1591     1:0    Mlynář M.                 1458

   4.  Hurdes E.                  1468     1:0    Bém T.                        1250            4.  Mazura J.                   1628     1:0    Kňažek M.                1000

   5.  Uřičář P.                    1100     1/2    Šejnoha L.                1373            5.  Kopal V.                    1467     1:0    Krejsa P.                   1100

                                  2,5 : 2,5                                                                           4 : 1

TJ Sokol Horní Čermná – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D TJ Spartak OEZ Letohrad B – ŠK Dolní Čermná

   1.  Šilar J.                        1567     1/2    Fangl J.                      1678            1.  Mikyska K.              1838     1:0    Pecháček T.              1605

   2.  Vacek M.                   1483     0:1    Dostál L.                  1574            2.  Sysr P.                       1620     0:1    Merta M.                    1793

   3.  Kalousek M.            1444     1:0    Víglaský J.               1313            3.  Petráček J.                 1431     0:1    Merta J.                      1815

   4.  Šilar K.                      1481     1:0    Bečička D.                1406            4.  Janeček O.                 1525     1:0    Dostálek V.              1658

   5.  Fišar A.                      1100     1:0    Kodytek T.               1000            5.  Krummer J.                1733     1:0    Slavíček M.              1766

                                  3,5 : 1,5                                                                           3 : 2

      SK Žamberk F – TJ Sokol Mistrovice                                                     

   1.  Felcman M.         V   1439     1/2    Štefl S.                  H  1546                                                                                                                            

   2.  Kainek J.                   1307     1:0    Langr P.                    1406                                                                                                                            

   3.  Kubalík M.               1000     0:1    Valenta R.                 1489                                                                                                                            

   4.  Matějíček M.            1100     1:0    Kristl V.                    1100                                                                                                                            

   5.  Belobrad J.                1250     0:1    Janota J.                     1461                                                                                                                            

                                  2,5 : 2,5                                                                             

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Žamberk E                                   2    2    0    0           6               6             7   :  3

                   2.   SK Žamberk F                                    2    1    1    0           4               6          6,5   :  3,5

                   3.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              2    1    1    0           4               5          5,5   :  4,5

                   4.   ŠK Dolní Čermná                               2    1    0    1           3               4          5,5   :  4,5

                   5.   TJ Sokol Horní Čermná                     2    1    0    1           3               3             5   :  5

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald B                           2    1    0    1           3               3          4,5   :  5,5

                   7.   TJ Sokol Mistrovice                          2    0    2    0           2               4             5   :  5

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald C                           2    0    1    1           1               2             4   :  6

                   9.   SK Žamberk D                                   2    0    1    1           1               2          3,5   :  6,5

                 10.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 2    0    0    2           0               3          3,5   :  6,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.