Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2007/08 - 3. kolo 09.12.07

Ve třetím kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky : Mistrovice - Žamberk D 2,5:2,5, D.Čermná - Žamberk F 4:1, Ústí n/O. D - Letohrad B 0:5, Kunvald B - H.Čermná 2,5:2,5, Kunvald C - Žamberk E 2:3


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

      TJ Sokol Mistrovice – SK Žamberk D                        ŠK Dolní Čermná – SK Žamberk F

   1.  Štefl S.                  H   1546     1:0    Šulc J.                        1523            1.  Pecháček T.              1605     1/2    Felcman M.          V   1439

   2.  Langr P.                    1406     1/2    Janeček M.                1522            2.  Merta J.                      1815     1:0    Kainek J.                   1307

   3.  Špinler B.                  1305     0:1    Lorenc J.                   1371            3.  Slavíček M.              1766     1:0    Pelinka F.                 1270

   4.  Valenta R.                 1489     1:0    Charvát V.                1399            4.  Motl L.                      1590     1/2    Belobrad J.                1250

   5.  Janota J.                     1461     0:1    Hurdes E.                 1468            5.  Žídek P.                     1000     1:0    Belobrad Š.               1250

                                  2,5 : 2,5                                                                           4 : 1

Jiskra Ústí nad Orlicí D – Spartak OEZ Letohrad B ŠO K a.s. Kunvald B – TJ Sokol Horní Čermná

   1.  Fangl J.                      1678     0:1    Sysr P.                       1620            1.  Šlezingr V.          V   1680     1:0    Motl J.                        1643

   2.  Dostál L.                   1574     0:1    Petráček J.                1431            2.  Stúj M.                       1519     1/2    Cimprich M.             1568

   3.  Víglaský J.                1313     0:1    Janeček O.                1525            3.  Mlynář M.                 1458     0:1    Vacek M.                   1483

   4.  Bečička D.                 1406     0:1    Lorenc J.                   1266            4.  Kňažek M.                1000     1:0    Kalousek M.            1444

   5.  Kapoun V.                1314     0:1    Krummer J.                1733            5.  Krejsa P.                   1100     0:1    Šilar K.                      1481

                                     0 : 5                                                                           2,5 : 2,5

      ŠO K a.s. Kunvald C – SK Žamberk E                                                    

   1.  Dvořák E.           V   1737     0:1    Felcman T.           V   1737                                                                                                                            

   2.  Rusz G.                      1607     1:0    Výprachtický D.            V      1591                                                                                                                              

   3.  Rusz R.                      1536     1/2    Mazura J.                   1628                                                                                                                            

   4.  Pácha L.                    1250     1/2    Kopal V.                   1467                                                                                                                            

   5.  Valenta R.                 1000     0:1    Brdíček D.                1697                                                                                                                            

                                     2 : 3                                                                                

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Žamberk E                                   3    3    0    0           9               8           10   :  5

                   2.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              3    2    1    0           7              10       10,5   :  4,5

                   3.   ŠK Dolní Čermná                               3    2    0    1           6               7          9,5   :  5,5

                   4.   SK Žamberk F                                    3    1    1    1           4               6          7,5   :  7,5

                   5.   TJ Sokol Horní Čermná                     3    1    1    1           4               5          7,5   :  7,5

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald B                           3    1    1    1           4               5             7   :  8

                   7.   TJ Sokol Mistrovice                          3    0    3    0           3               6          7,5   :  7,5

                   8.   SK Žamberk D                                   3    0    2    1           2               4             6   :  9

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald C                           3    0    1    2           1               3             6   :  9

                 10.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 3    0    0    3           0               3          3,5   :  11,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.