Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2007/08 - 4. kolo 06.01.08

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk D - Žamberk E 0:5, H.Čermná - Kunvald C 3:2, Letohrad B - Kunvald B 2:3, Žamberk F - Ústí n/O. D 1,5:3,5, Mistrovice - D.Čermná 0:5


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

           SK Žamberk D – SK Žamberk E                  TJ Sokol Horní Čermná – ŠO K a.s. Kunvald C

   1.  Janeček M.                1522     0:1    Martinec J.          V   1734            1.  Motl J.                        1643     0:1    Dvořák E.            V   1737

   2.  Charvát V.                 1399     0:1    Výprachtický D.            V      1591  2.                       Šilar J.          1567   1/2                   Rusz R.                        1536

   3.  Uřičář P.                    1100     0:1    Mazura J.                   1628            3.  Kalousek M.            1444     1:0    Bém T.                        1250

   4.  Kalous J.                   1289     0:1    Brdíček D.                1697            4.  Šilar K.                      1481     1/2    Pácha L.                    1250

   5.  Jäger P.                      1317     0:1    Malá M.                     1407            5.  Fišar A.                      1100     1:0    Šejnoha L.                1373

                                     0 : 5                                                                              3 : 2

TJ Spartak OEZ Letohrad B – ŠO K a.s. Kunvald B SK Žamberk F – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D

   1.  Mikyska K.              1838     0:1    Hodek R.             V   1675            1.  Felcman M.          V   1439     1/2    Fangl J.                      1678

   2.  Petráček J.                 1431     0:1    Krčmář S.                  1497            2.  Kubalík M.               1000     0:1    Dostál L.                   1574

   3.  Janeček O.                 1525     1/2    Šlezingr V.          V   1680            3.  Matějíček M.            1100     0:1    Bečička D.                1406

   4.  Lorenc J.                    1266     1/2    Mlynář M.                1458            4.  Belobrad J.                1250     0:1    Mareš J.                      1574

   5.  Krummer J.                1733     1:0    Kňažek M.                1000            5.  Belobrad Š.               1250     1:0    Jániš P.                      1000

                                     2 : 3                                                                           1.5 : 3.5

   TJ Sokol Mistrovice – ŠK Dolní Čermná                                                  

   1.  Štefl S.                  H   1546     0:1    Pecháček T.              1605                                                                                                                            

   2.  Langr P.                    1406     0:1    Merta M.                   1793                                                                                                                            

   3.  Valenta R.                 1489     0:1    Merta J.                      1815                                                                                                                            

   4.  Kristl V.                    1100     0:1    Dostálek V.              1658                                                                                                                            

   5.  Janota J.                     1461     0:1    Slavíček M.              1766                                                                                                                            

                                     0 : 5                                                                                

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Žamberk E                                   4    4    0    0         12              13          15   :  5

                   2.   ŠK Dolní Čermná                               4    3    0    1           9              12       14.5   :  5.5

                   3.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              4    2    1    1           7              11       12.5   :  7.5

                   4.   TJ Sokol Horní Čermná                     4    2    1    1           7               7        10.5   :  9.5

                   5.   ŠO K a.s. Kunvald B                           4    2    1    1           7               7           10   :  10

                   6.   SK Žamberk F                                    4    1    1    2           4               7             9   :  11

                   7.   TJ Sokol Mistrovice                          4    0    3    1           3               6          7.5   :  12.5

                   8.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 4    1    0    3           3               6             7   :  13

                   9.   SK Žamberk D                                   4    0    2    2           2               4             6   :  14

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald C                           4    0    1    3           1               4             8   :  12

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.