Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2007/08 - 5. kolo 20.01.08

V pátém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: D.Čermná - Žamberk D 4:1, Ústí n/O. D - Mistrovice 2:3 Kunvald B - Žamberk F 2:3, :Kunvald C - Letohrad B 3,5:1,5, Žamberk E - H.Čermná 2:3


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

        ŠK Dolní Čermná – SK Žamberk D             TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D – TJ Sokol Mistrovice

   1.  Pecháček T.              1605     1/2    Janeček M.                1522            1.  Fangl J.                      1678     1/2    Langr P.                    1406

   2.  Merta M.                    1793     1:0    Lorenc J.                   1371            2.  Dostál L.                   1574     1:0    Špinler B.                  1305

   3.  Dostálek V.              1658     1/2    Charvát V.                1399            3.  Kapoun V.                1314     0:1    Valenta R.                 1489

   4.  Slavíček M.              1766     1:0    Hurdes E.                 1468            4.  Mareš J.                      1574     0:1    Kristl V.                    1100

   5.  Nikl J.                        1568     1:0    Uřičář P.                   1100            5.  Kodytek T.               1000     1/2    Janota J.                     1461

                                     4 : 1                                                                              2 : 3

      ŠO K a.s. Kunvald B – SK Žamberk F          ŠO K a.s. Kunvald C – TJ Spartak OEZ Letohrad B

   1.  Hodek R.             V   1675     1:0    Felcman M.         V   1439            1.  Dvořák E.            V   1737     1:0    Sysr P.                       1620

   2.  Krčmář S.                   1497     0:1    Kainek J.                   1307            2.  Rusz G.                      1607     1/2    Janeček O.                 1525

   3.  Šlezingr V.          V   1680     0:1    Pelinka F.                 1270            3.  Rusz R.                      1536     1:0    Lorenc J.                    1266

   4.  Stúj M.                       1519     1:0    Kubalík M.              1000            4.  Bém T.                        1250     1:0    Lorencová J.             1000

   5.  Kňažek M.                1000     0:1    Belobrad Š.              1250            5.  Valenta R.                 1000     0:1    Krummer J.                1733

                                     2 : 3                                                                           3.5 : 1.5

   SK Žamberk E – TJ Sokol Horní Čermná                                                 

   1.  Martinec J.          V   1734     0:1    Motl J.                       1643                                                                                                                            

   2.  Jeništa J.                    1834     1:0    Cimprich M.             1568                                                                                                                             

   3.  Mazura J.                   1628     0:1    Šilar J.                        1567                                                                                                                            

   4.  Malá M.                     1407     1:0    Vacek M.                   1483                                                                                                                            

   5.  Dunglová N.            1250     0:1    Kalousek M.            1444                                                                                                                            

                                     2 : 3                                                                                

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Dolní Čermná                               5    4    0    1         12              15       18.5   :  6.5

                   2.   SK Žamberk E                                   5    4    0    1         12              15          17   :  8

                   3.   TJ Sokol Horní Čermná                     5    3    1    1         10              10       13.5   :  11.5

                   4.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              5    2    1    2           7              12          14   :  11

                   5.   SK Žamberk F                                    5    2    1    2           7              10          12   :  13

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald B                           5    2    1    2           7               9           12   :  13

                   7.   TJ Sokol Mistrovice                          5    1    3    1           6               8        10.5   :  14.5

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald C                           5    1    1    3           4               7        11.5   :  13.5

                   9.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 5    1    0    4           3               7             9   :  16

                 10.   SK Žamberk D                                   5    0    2    3           2               4             7   :  18

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.