Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2007/08 - 6 kolo 10.02.08

V šestém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk D - H.Čermná 2,5:2,5, Letohrad B - Žamberk E 1:4, Žamberk F - Kunvald C 1:4, Mistrovice - Kunvald B 3,5:1,5, D.Čermná - Ústí n/O. D 5:0 kont.


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

  SK Žamberk D – TJ Sokol Horní Čermná            TJ Spartak OEZ Letohrad B – SK Žamberk E

   1.  Janeček M.                1522     0:1    Cimprich M.             1568            1.  Sysr P.                       1620     0:1    Martinec J.           V   1734

   2.  Lorenc J.                    1371     0:1    Šilar J.                        1567            2.  Maceška V.               1562     0:1    Jeništa J.                    1834

   3.  Charvát V.                 1399     1/2    Vacek M.                   1483            3.  Janeček O.                 1525     0:1    Výprachtický D. V  1591

   4.  Hurdes E.                  1468     1:0    Kalousek M.            1444            4.  Lorenc J.                    1266     0:1    Mazura J.                   1628

   5.  Uřičář P.                    1100     1:0    Fišar A.                     1100            5.  Krummer J.                1733     1:0    Kopal V.                    1467

                                  2.5 : 2.5                                                                           1 : 4

      SK Žamberk F – ŠO K a.s. Kunvald C                 TJ Sokol Mistrovice – ŠO K a.s. Kunvald B

   1.  Kainek J.                   1307     1:0    Dvořák E.           V   1737            1.  Macháček M.            1284     1:0    Hodek R.             V   1675

   2.  Mazura O.                 1280     0:1    Rusz G.                     1607            2.  Špinler B.                  1305     0:1    Krčmář S.                   1497

   3.  Matějíček M.            1100     0:1    Rusz R.                      1536            3.  Kristl V.                    1100     1:0    Stúj M.                       1519

   4.  Belobrad J.                1250     0:1    Bém T.                        1250            4.  Janota J.                     1461     1/2    Mlynář M.                 1458

   5.  Belobrad Š.               1250     0:1    Pácha L.                    1250            5.  Halbrštát K.             1493     1:0    Kňažek M.                1000

                                     1 : 4                                                                           3.5 : 1.5

ŠK Dolní Čermná – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                                        

   1.  Pecháček T.              1605     +:-                                                                                                                                                                               

   2.  Merta M.                    1793     +:-                                                                                                                                                                               

   3.  Merta J.                      1815     +:-                                                                                                                                                                               

   4.  Dostálek V.              1658     +:-                                                                                                                                                                               

   5.  Slavíček M.              1766     +:-                                                                                                                                                                               

                                     5 : 0                                                                                

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Dolní Čermná                               6    5    0    1         15              20       23.5   :  6.5

                   2.   SK Žamberk E                                   6    5    0    1         15              19          21   :  9

                   3.   TJ Sokol Horní Čermná                     6    3    2    1         11              12          16   :  14

                   4.   TJ Sokol Mistrovice                          6    2    3    1           9              11          14   :  16

                   5.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              6    2    1    3           7              13          15   :  15

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald C                           6    2    1    3           7              11       15.5   :  14.5

                   7.   SK Žamberk F                                    6    2    1    3           7              11          13   :  17

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald B                           6    2    1    3           7              10       13.5   :  16.5

                   9.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 6    1    0    5           3               7             9   :  21

                 10.   SK Žamberk D                                   6    0    3    3           3               6          9.5   :  20.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.