Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2007/08 - 7 kolo 24.02.08

V sedmém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. D - Žamberk D 3:2, Kunvald B - D.Čermná 1:4, Kunvald C - Mistrovice 2,5:2,5, Žamberk E - Žamberk F 5:0, H.Čermná - Letohrad B 3:2


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D – SK Žamberk D            ŠO K a.s. Kunvald B – ŠK Dolní Čermná

   1.  Fangl J.                      1678     1:0    Šulc J.                        1523            1.  Krčmář S.                   1497     1:0    Pecháček T.              1605

   2.  Dostál L.                   1574     1:0    Janeček M.                1522            2.  Stúj M.                       1519     0:1    Merta M.                    1793

   3.  Bečička D.                1406     0:1    Lorenc J.                   1371            3.  Mlynář M.                 1458     0:1    Merta J.                      1815

   4.  Kapoun V.                1314     1/2    Charvát V.                1399            4.  Kňažek M.                1000     0:1    Dostálek V.              1658

   5.  Mareš J.                      1574     1/2    Hurdes E.                 1468            5.  Křehký F.                  1504     0:1    Slavíček M.              1766

                                     3 : 2                                                                              1 : 4

ŠO K a.s. Kunvald C – TJ Sokol Mistrovice                      SK Žamberk E – SK Žamberk F

   1.  Dvořák E.           V   1737     1:0    Štefl S.                  H  1546            1.  Felcman T.           V   1737     1:0    Felcman M.          V   1439

   2.  Rusz G.                      1607     1:0    Langr P.                    1406            2.  Výprachtický D. V  1591     1:0    Kainek J.                   1307

   3.  Rusz R.                      1536     1/2    Špinler B.                 1305            3.  Mazura J.                   1628     1:0    Pelinka F.                 1270

   4.  Pácha L.                    1250     0:1    Kristl V.                    1100            4.  Kopal V.                    1467     1:0    Kubalík M.               1000

   5.  Šejnoha L.                1373     0:1    Janota J.                     1461            5.  Brdíček D.                1697     1:0    Belobrad Š.               1250

                                  2.5 : 2.5                                                                           5 : 0

TJ Sokol Horní Čermná – TJ Spartak OEZ Letohrad B                             

   1.  Motl J.                        1643     0:1    Sysr P.                       1620                                                                                                                            

   2.  Cimprich M.             1568     1:0    Petráček J.                1431                                                                                                                             

   3.  Šilar J.                        1567     0:1    Janeček O.                1525                                                                                                                            

   4.  Kalousek M.            1444     1:0    Lorenc J.                   1266                                                                                                                            

   5.  Šilar J.                        1573     1:0    Krummer J.                1733                                                                                                                            

                                     3 : 2                                                                                

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Dolní Čermná                               7    6    0    1         18              24       27.5   :  7.5

                   2.   SK Žamberk E                                   7    6    0    1         18              24          26   :  9

                   3.   TJ Sokol Horní Čermná                     7    4    2    1         14              15          19   :  16

                   4.   TJ Sokol Mistrovice                          7    2    4    1         10              13       16.5   :  18.5

                   5.   ŠO K a.s. Kunvald C                           7    2    2    3           8              13          18   :  17

                   6.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              7    2    1    4           7              15          17   :  18

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald B                           7    2    1    4           7              11       14.5   :  20.5

                   8.   SK Žamberk F                                    7    2    1    4           7              11          13   :  22

                   9.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 7    2    0    5           6               9           12   :  23

                 10.   SK Žamberk D                                   7    0    3    4           3               7        11.5   :  23.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.