Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2007/08 - 8 kolo 09.03.08

V osmém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk D - Letohrad B 3:2, Žamberk F - H.Čermná 1:4, Mistrovice - Žamberk E 0,5:4,5, D.Čermná - Kunvald C 3,5:1,5, Ústí n/O. D - Kunvald B 4,5:0,5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

SK Žamberk D – TJ Spartak OEZ Letohrad B           SK Žamberk F – TJ Sokol Horní Čermná

   1.  Šulc J.                         1523     1:0    Sysr P.                       1620            1.  Felcman M.          V   1439     1/2    Cimprich M.             1568

   2.  Janeček M.                1522     0:1    Janeček O.                1525            2.  Pelinka F.                 1270     1/2    Vacek M.                   1483

   3.  Charvát V.                 1399     0:1    Janeček V.                 1539            3.  Kubalík M.               1000     0:1    Kalousek M.            1444

   4.  Hurdes E.                  1468     1:0    Lorenc J.                   1266            4.  Belobrad J.                1250     0:1    Šilar K.                      1481

   5.  Uřičář P.                    1100     1:0    Lorencová J.            1000            5.  Belobrad Š.               1250     0:1    Fišar A.                      1100

                                     3 : 2                                                                              1 : 4

      TJ Sokol Mistrovice – SK Žamberk E                   ŠK Dolní Čermná – ŠO K a.s. Kunvald C

   1.  Štefl S.                  H   1546     0:1    Jeništa J.                    1834            1.  Merta M.                    1793     1/2    Dvořák E.            V   1737

   2.  Langr P.                    1406     1/2    Felcman T.           V   1737            2.  Merta J.                      1815     1/2    Rusz G.                      1607

   3.  Valenta R.                 1489     0:1    Výprachtický D.V  1591            3.  Dostálek V.              1658     1/2    Rusz R.                      1536

   4.  Kristl V.                    1100     0:1    Mazura J.                   1628            4.  Slavíček M.              1766     1:0    Bém T.                        1250

   5.  Halbrštát K.             1493     0:1    Kopal V.                   1467            5.  Motl L.                      1590     +:-                                                  

                                  0.5 : 4.5                                                                        3.5 : 1.5

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D – ŠO K a.s. Kunvald B                                    

   1.  Fangl J.                      1678     1:0    Krčmář S.                  1497                                                                                                                            

   2.  Écsiová D.                1534     1/2    Mlynář M.                1458                                                                                                                            

   3.  Kapoun V.                1314     1:0    Kňažek M.                1000                                                                                                                            

   4.  Mareš J.                      1574     1:0    Kopecká E.              1250                                                                                                                            

   5.  Jániš P.                      1000     1:0    Krejsa P.                   1100                                                                                                                            

                                  4.5 : 0.5                                                                             

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Žamberk E                                   8    7    0    1         21              28       30.5   :  9.5

                   2.   ŠK Dolní Čermná                               8    7    0    1         21              26          31   :  9

                   3.   TJ Sokol Horní Čermná                     8    5    2    1         17              18          23   :  17

                   4.   TJ Sokol Mistrovice                          8    2    4    2         10              13          17   :  23

                   5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 8    3    0    5           9              13       16.5   :  23.5

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald C                           8    2    2    4           8              13       19.5   :  20.5

                   7.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              8    2    1    5           7              17          19   :  21

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald B                           8    2    1    5           7              11          15   :  25

                   9.   SK Žamberk F                                    8    2    1    5           7              11          14   :  26

                 10.   SK Žamberk D                                   8    1    3    4           6              10       14.5   :  25.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.