Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2007/08 - 9 kolo 30.03.08

Teprve poslední deváté kolo Krajské soutěže střed určilo vítěze a postupujícího do KP2, kterým se stalo družstvo Žamberka E po výhře 3:2 nad D.Čermnou. Další výsledky: Kunvald B - Žamberk D 4:1, Kunvald C - Ústí n/O. D 2:3, H.Čermná - Mistrovice 3,5:1,5, Letohrad B - Žamberk F 4,5:0,5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

      ŠO K a.s. Kunvald B – SK Žamberk D          ŠO K a.s. Kunvald C – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D

   1.  Hodek R.             V   1675     1:0    Šulc J.                        1523            1.  Dvořák E.            V   1737     0:1    Fangl J.                      1678

   2.  Krčmář S.                   1497     1:0    Janeček M.                1522            2.  Rusz G.                      1607     1:0    Dostál L.                   1574

   3.  Mlynář M.                 1458     1:0    Lorenc J.                   1371            3.  Rusz R.                      1536     1:0    Écsiová D.                1534

   4.  Krupica Z.                 1250     1:0    Charvát V.                1399            4.  Bém T.                        1250     0:1    Kapoun V.                1314

   5.  Kňažek M.                1000     0:1    Hurdes E.                 1468            5.  Pácha L.                    1250     0:1    Jániš P.                      1000

                                     4 : 1                                                                              2 : 3

        SK Žamberk E – ŠK Dolní Čermná                TJ Sokol Horní Čermná – TJ Sokol Mistrovice

   1.  Felcman T.           V   1737     1:0    Merta M.                   1793            1.  Cimprich M.             1568     1/2    Štefl S.                  H  1546

   2.  Výprachtický D.V  1591     0:1    Merta J.                      1815            2.  Vacek M.                   1483     0:1    Langr P.                    1406

   3.  Mazura J.                   1628     1:0    Dostálek V.              1658            3.  Kalousek M.            1444     1:0    Špinler B.                  1305

   4.  Kopal V.                    1467     0:1    Slavíček M.              1766            4.  Šilar K.                      1481     1:0    Janota J.                     1461

   5.  Brdíček D.                1697     1:0    Nikl J.                        1568            5.  Fišar A.                      1100     1:0    Janota M.                   1100

                                     3 : 2                                                                           3.5 : 1.5

TJ Spartak OEZ Letohrad B – SK Žamberk F                                              

   1.  Sysr P.                       1620     1:0    Pelinka F.                 1270                                                                                                                            

   2.  Janeček O.                 1525     1:0    Kubalík M.              1000                                                                                                                            

   3.  Lorenc J.                    1266     1:0    Matějíček M.           1100                                                                                                                            

   4.  Lorencová J.             1000     1/2    Belobrad J.               1250                                                                                                                            

   5.  Krummer J.                1733     1:0    Lorenc A.                 1250                                                                                                                            

                                  4.5 : 0.5                                                                             

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Žamberk E                                 9    8    0    1         24              31       33.5   :  11.5

                   2.   ŠK Dolní Čermná                               9    7    0    2         21              28          33   :  12

                   3.   TJ Sokol Horní Čermná                     9    6    2    1         20              21       26.5   :  18.5

                   4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D                 9    4    0    5         12              16       19.5   :  25.5

                   5.   TJ Spartak OEZ Letohrad B              9    3    1    5         10              21       23.5   :  21.5

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald B                           9    3    1    5         10              15          19   :  26

                   7.   TJ Sokol Mistrovice                          9    2    4    3         10              14       18.5   :  26.5

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald C                           9    2    2    5           8              15       21.5   :  23.5

                   9.   SK Žamberk F                                    9    2    1    6           7              11       14.5   :  30.5

                 10.   SK Žamberk D                                   9    1    3    5           6              11       15.5   :  29.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.