Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2007/08 - 1. kolo 28.10.07

V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky : Němčice - Svitavy B 3:2, Svitavy C - Polička E 1,5:3,5, Č.Třebová C - Lanškroun C 2:3, Polička D - Lanškroun D 2,5:2,5, Tropic B - Tropic A 2:3, Litomyšl B volno


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

          TJ Jiskra Litomyšl B – volný los                             TJ Sokol Němčice – ŠK Svitavy B

   1.                                                                                                                          1.  Pěkník M.                 1882     1:0    Riedl T.                V   1728

   2.                                                                                                                          2.  Pail M.                       1900     1:0    Riedl V.                     1645

   3.                                                                                                                          3.  Myška F.                   1605     1:0    Pressl L.                    1557

   4.                                                                                                                          4.  Racek J.                      1577     0:1    Čuma J.                       1561

   5.                                                                                                                          5.  Vrbický L.                1000     0:1    Jedlička E.                1654

                                                                                                                          3 : 2

    ŠK Svitavy C – TJ Štefanydes Polička E        TJ Lokomotiva Česká Třebová C – TJ Lanškroun C

   1.  Krušina A.                1539     0:1    Bartoš K.                  1692            1.  Flos P.                       1668     0:1    Marek M.             V   1622

   2.  Baláž J.                       1482     1:0    Stodola J.                  1386            2.  Čižinský P.              1491     1/2    Marek J.                     1557

   3.  Krušina P.                1258     0:1    Stodola M.               1382            3.  Paluda J.                    1531     0:1    Fabian K.                  1560

   4.  Kozák D.                   1276     0:1    Trkal T.                      1250            4.  Kovář V.                    1000     1/2    Nečas L.                    1250

   5.  Kučera J.                    1100     1/2    Klíma P.                    1000            5.  Schmid M.                 1431     1:0    Kuťák D.                   1100

                                  1,5 : 3,5                                                                           2 : 3

TJ Štefanydes Polička D – TJ Lanškroun D      ŠK Tropic Lanškroun B – ŠK Tropic Lanškroun A

   1.  Sodomka A.              1530     1:0    Novák M.                 1500            1.  Křivohlávek J.         1405     0:1    Boháč L.                    1592

   2.  Schaffer D.                 1362     1/2    Pohan L.                   1270            2.  Jirout O.                    1000     0:1    Šebrle J.                H  1772

   3.  Buchta M.                 1296     1/2    Krátký J.                   1250            3.  Havlíček V.              1535     0:1    Palla S.                      1702

   4.  Schaffer O.                 1250     1/2    Pilný J.                      1294            4.  Urbánek J.                 1000     1:0    Palla K.                     1564

   5.  Petrásek J.                 1250     0:1    Štefl S.                       1546            5.  Lapáček L.                1000     1:0    Jonáš J.                       1517

                                  2,5 : 2,5                                                                           2 : 3

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Štefanydes Polička E                    1    1    0    0           3               3          3,5   :  1,5

                   2.   ŠK Tropic Lanškroun A                     1    1    0    0           3               3             3   :  2

                   2.   TJ Sokol Němčice                              1    1    0    0           3               3             3   :  2

                   4.   TJ Lanškroun C                                 1    1    0    0           3               2             3   :  2

                   5.   TJ Štefanydes Polička D                    1    0    1    0           1               1          2,5   :  2,5

                   5.   TJ Lanškroun D                                 1    0    1    0           1               1          2,5   :  2,5

                   7.   ŠK Svitavy B                                     1    0    0    1           0               2             2   :  3

                   7.   ŠK Tropic Lanškroun B                     1    0    0    1           0               2             2   :  3

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová C      1    0    0    1           0               1             2   :  3

                 10.   ŠK Svitavy C                                     1    0    0    1           0               1          1,5   :  3,5

                 11.   TJ Jiskra Litomyšl B                          0    0    0    0           0               0             0   :  0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.