Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2007/08 - 2. kolo 11.11.07

Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun D - Tropic B 2:3, Lanškroun C - Polička D 3:2, Polička E - Č.Třebová C 2,5:2,5, Svitavy B - Svitavy C 4,5:0,5, Litomyšl B - Němčice 2,5:2,5, Tropic A volno


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

        volný los – ŠK Tropic Lanškroun A                   TJ Lanškroun D – ŠK Tropic Lanškroun B

                                                                                                                                1.  Novák M.                  1500     0:1    Křivohlávek J.         1405

                                                                                                                                2.  Pohan L.                   1270     1:0    Jirout O.                    1000

                                                                                                                                3.  Vaculík J.                  1250     0:1    Urbánek J.                 1000

                                                                                                                                4.  Vu A.                          1372     0:1    Lapáček L.                1000

                                                                                                                                5.  Pilný J.                      1294     1:0    Fajt P.                        1000

                                                                                                                          2 : 3

   TJ Lanškroun C – Štefanydes Polička D      Štefanydes Polička E – Lokomotiva Česká Třebová C

   1.  Marek M.             V   1622     1/2    Sodomka A.             1530            1.  Bartoš K.                   1692     1:0    Paluda J.                    1531

   2.  Marek J.                     1557     1:0    Hatala O.                  1477            2.  Stodola J.                  1386     1/2    Horský J.                   1601

   3.  Fabian K.                  1560     1/2    Schaffer D.                1362            3.  Stodola M.                1382     0:1    Pirkl L.                      1515

   4.  Fabian K.                  1524     0:1    Buchta M.                 1296            4.  Trkal T.                      1250     1/2    Kovář V.                    1000

   5.  Komínek L.              1250     1:0    Schaffer O.                1250            5.  Klíma P.                    1000     1/2    Steinmetz R.             1100

                                     3 : 2                                                                           2,5 : 2,5

              ŠK Svitavy B – ŠK Svitavy C                          TJ Jiskra Litomyšl B – TJ Sokol Němčice

   1.  Riedl T.                V   1728     1/2    Krušina A.               1539            1.  Horák L.                    1698     1:0    Pěkník M.                 1882

   2.  Pressl L.                    1557     1:0    Baláž J.                      1482            2.  Šváb J.                        1856     1/2    Jasanský K.         H  1816

   3.  Čuma J.                       1561     1:0    Krušina P.                1258            3.  Motáček J.                 1687     0:1    Myška F.                   1605

   4.  Jedlička E.                1654     1:0    Kozák D.                  1276            4.  Krejčí M.                   1588     0:1    Racek J.                      1577

   5.  Velešík M.                1000     1:0    Kučera J.                   1100            5.  Štětka V.                    1595     1:0    Dubišar J.                  1000

                                  4,5 : 0,5                                                                        2,5 : 2,5

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun C                                 2    2    0    0           6               4             6   :  4

                   2.   TJ Sokol Němčice                              2    1    1    0           4               5          5,5   :  4,5

                   3.   TJ Štefanydes Polička E                    2    1    1    0           4               4             6   :  4

                   4.   ŠK Svitavy B                                     2    1    0    1           3               6          6,5   :  3,5

                   5.   ŠK Tropic Lanškroun B                     2    1    0    1           3               5             5   :  5

                   6.   ŠK Tropic Lanškroun A                     1    1    0    0           3               3             3   :  2

                   7.   TJ Lanškroun D                                 2    0    1    1           1               3          4,5   :  5,5

                   8.   TJ Jiskra Litomyšl B                          1    0    1    0           1               2          2,5   :  2,5

                   9.   TJ Štefanydes Polička D                    2    0    1    1           1               2          4,5   :  5,5

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová C      2    0    1    1           1               2          4,5   :  5,5

                 11.   ŠK Svitavy C                                     2    0    0    2           0               1             2   :  8

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.