Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2007/08 - 3. kolo 25.11.07

Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy C - Litomyšl B 1,5:3,5, Č.Třebová C - Svitavy B 1,5:3,5, Polička D - Polička E 3:2, Tropic B - Lanškroun C 2,5:2,5, Tropic A - Lanškroun D 4:1, Němčice volno


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

             TJ Sokol Němčice – volný los                             ŠK Svitavy C – TJ Jiskra Litomyšl B

   1.                                                                                                                          1.  Krušina A.                1539     0:1    Šváb J.                        1856

   2.                                                                                                                          2.  Baláž J.                       1482     1/2    Jonáš P.                     1690

   3.                                                                                                                          3.  Krušina P.                1258     0:1    Motáček J.                 1687

   4.                                                                                                                          4.  Kozák D.                   1276     0:1    Krejčí M.                   1588

   5.                                                                                                                          5.  Porteš P.                   1000     1:0    Klejch F.                   1306

                                                                                                                       1,5 : 3,5

TJ Lokomotiva Česká Třebová C – ŠK Svitavy B TJ Štefanydes Polička D – TJ Štefanydes Polička E

   1.  Čižinský P.              1491     1:0    Bartoš K.             V   1718            1.  Sodomka A.              1530     1:0    Bartoš K.                   1692

   2.  Paluda J.                    1531     0:1    Riedl V.                     1645            2.  Hatala O.                   1477     0:1    Stodola J.                  1386

   3.  Vaňous P.                 1436     0:1    Svatoš Z.                   1686            3.  Schaffer D.                 1362     1/2    Stodola M.                1382

   4.  Kovář V.                    1000     1/2    Čuma J.                      1561            4.  Buchta M.                 1296     1/2    Trkal T.                      1250

   5.  Steinmetz R.             1100     0:1    Jedlička E.                1654            5.  Schaffer O.                 1250     1:0    Klíma P.                    1000

                                  1,5 : 3,5                                                                           3 : 2

  ŠK Tropic Lanškroun B – TJ Lanškroun C             ŠK Tropic Lanškroun A – TJ Lanškroun D

   1.  Křivohlávek J.         1405     1:0    Marek M.             V   1622            1.  Šebrle J.                H  1772     1:0    Pohan L.                   1270

   2.  Jirout O.                    1000     0:1    Marek J.                     1557            2.  Palla S.                      1702     1:0    Krátký J.                    1250

   3.  Havlíček V.              1535     0:1    Fabian K.                  1560            3.  Palla K.                     1564     1:0    Vaculík J.                  1250

   4.  Lapáček L.                1000     1:0    Jačisko J.                   1250            4.  Jonáš J.                       1517     -:+     Brejša V.                    1250

   5.  Fajt P.                        1000     1/2    Komínek L.              1250            5.  Viktorin J.                 1508     1:0    Chmelík O.               1401

                                  2,5 : 2,5                                                                           4 : 1

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Lanškroun C                                 3    2    1    0           7               6          8,5   :  6,5

                   2.   ŠK Svitavy B                                     3    2    0    1           6               9           10   :  5

                   3.   ŠK Tropic Lanškroun A                     2    2    0    0           6               7             7   :  3

                   4.   ŠK Tropic Lanškroun B                     3    1    1    1           4               7          7,5   :  7,5

                   5.   TJ Jiskra Litomyšl B                          2    1    1    0           4               5             6   :  4

                   6.   TJ Sokol Němčice                              2    1    1    0           4               5          5,5   :  4,5

                   6.   TJ Štefanydes Polička E                    3    1    1    1           4               5             8   :  7

                   8.   TJ Štefanydes Polička D                    3    1    1    1           4               4          7,5   :  7,5

                   9.   TJ Lanškroun D                                 3    0    1    2           1               4          5,5   :  9,5

                 10.   TJ Lokomotiva Česká Třebová C      3    0    1    2           1               3             6   :  9

                 11.   ŠK Svitavy C                                     3    0    0    3           0               2          3,5   :  11,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.