Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2007/08 - 4. kolo 09.12.07

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun C - Tropic A 2,5:2,5, Polička E - Tropic B 3,5:1,5, Svitavy B - Polička D 3:2, Litomyšl B - Č.Třebová C 4:1, Němčice - Svitavy C 5:0, Lanškroun D volno


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

              volný los – TJ Lanškroun D                          TJ Lanškroun C – ŠK Tropic Lanškroun A

                                                                                                                                1.  Marek M.             V   1622     1:0    Boháč L.                    1592

                                                                                                                                2.  Marek J.                     1557     1:0    Šebrle J.                H  1772

                                                                                                                                3.  Fabian K.                  1560     1/2    Palla S.                      1702

                                                                                                                                4.  Jačisko J.                   1250     0:1    Palla K.                     1564

                                                                                                                                5.  Komínek L.              1250     0:1    Jonáš J.                       1517

                                                                                                                       2,5 : 2,5

TJ Štefanydes Polička E – ŠK Tropic Lanškroun B    ŠK Svitavy B – TJ Štefanydes Polička D

   1.  Bartoš K.                   1692     1:0    Křivohlávek J.        1405            1.  Bartoš K.             V   1718     1/2    Sodomka A.              1530

   2.  Stodola J.                  1386     1/2    Jirout O.                    1000            2.  Riedl T.                V   1728     1:0    Schaffer D.                 1362

   3.  Stodola M.                1382     1:0    Urbánek J.                1000            3.  Riedl V.                     1645     1:0    Buchta M.                 1296

   4.  Trkal T.                      1250     1:0    Lapáček L.               1000            4.  Jedlička E.                1654     1/2    Schaffer O.                 1250

   5.  Klíma P.                    1000     0:1    Fajt P.                        1000            5.  Velešík M.                1000     0:1    Petrásek J.                 1250

                                  3,5 : 1,5                                                                           3 : 2

TJ Jiskra Litomyšl B – TJ Lokomotiva Česká Třebová C TJ Sokol Němčice – ŠK Svitavy C

   1.  Šváb J.                        1856     1:0    Flos P.                       1668            1.  Pěkník M.                 1882     1:0    Krušina A.                1539

   2.  Jonáš P.                     1690     0:1    Čižinský P.              1491            2.  Pail M.                       1900     1:0    Baláž J.                       1482

   3.  Motáček J.                 1687     1:0    Paluda J.                   1531            3.  Jasanský K.         H  1816     1:0    Krušina P.                1258

   4.  Krejčí M.                   1588     1:0    Kovář V.                   1000            4.  Myška F.                   1605     1:0    Kozák D.                   1276

   5.  Ninger K.                  1604     1:0    Steinmetz R.             1100            5.  Racek J.                      1577     1:0    Porteš P.                   1000

                                     4 : 1                                                                              5 : 0

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Svitavy B                                     4    3    0    1           9              11          13   :  7

                   2.   TJ Lanškroun C                                 4    2    2    0           8               8           11   :  9

                   3.   TJ Sokol Němčice                              3    2    1    0           7              10       10,5   :  4,5

                   4.   TJ Jiskra Litomyšl B                          3    2    1    0           7               9           10   :  5

                   5.   ŠK Tropic Lanškroun A                     3    2    1    0           7               9          9,5   :  5,5

                   6.   TJ Štefanydes Polička E                    4    2    1    1           7               8        11,5   :  8,5

                   7.   ŠK Tropic Lanškroun B                     4    1    1    2           4               8             9   :  11

                   8.   TJ Štefanydes Polička D                    4    1    1    2           4               5          9,5   :  10,5

                   9.   TJ Lanškroun D                                 3    0    1    2           1               4          5,5   :  9,5

                 10.   TJ Lokomotiva Česká Třebová C      4    0    1    3           1               4             7   :  13

                 11.   ŠK Svitavy C                                     4    0    0    4           0               2          3,5   :  16,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.