Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2007/08 - 5. kolo 06.01.08

V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová C - Němčice 4:1, Polička D - Litomyšl B 2:3, Tropic B - Svitavy B 2:3, Tropic A - Polička E 4,5:0,5, Lanškroun D - Lanškroun C 1,5:3,5, Svitavy C volno


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

                 ŠK Svitavy C – volný los                   TJ Lokomotiva Česká Třebová C – TJ Sokol Němčice

   1.                                                                                                                          1.  Flos P.                       1668     1:0    Pěkník M.                 1882

   2.                                                                                                                          2.  Čižinský P.              1491     1:0    Pail M.                       1900

   3.                                                                                                                          3.  Paluda J.                    1531     1/2    Hůlka L.                    1635

   4.                                                                                                                          4.  Kovář V.                    1000     1/2    Racek J.                      1577

   5.                                                                                                                          5.  Schmid M.                 1431     1:0    Vrbický L.                1000

                                                                                                                          4 : 1

TJ Štefanydes Polička D – TJ Jiskra Litomyšl B        ŠK Tropic Lanškroun B – ŠK Svitavy B

   1.  Sodomka A.              1530     0:1    Motáček J.                1687            1.  Křivohlávek J.         1405     1/2    Strachoň L.         V   1716

   2.  Hatala O.                   1477     0:1    Krejčí M.                  1588            2.  Jirout O.                    1000     0:1    Čuma J.                       1561

   3.  Schaffer D.                 1362     1/2    Seidl J.                       1588            3.  Urbánek J.                 1000     0:1    Jedlička E.                1654

   4.  Buchta M.                 1296     1:0    Klejch F.                   1306            4.  Lapáček L.                1000     1/2    Dolský J.                   1100

   5.  Schaffer O.                 1250     1/2    Ninger K.                 1604            5.  Fajt P.                        1000     1:0    Velešík M.                1000

                                     2 : 3                                                                              2 : 3

ŠK Tropic Lanškroun A – TJ Štefanydes Polička E        TJ Lanškroun D – TJ Lanškroun C

   1.  Boháč L.                    1592     1:0    Bartoš K.                  1692            1.  Pohan L.                   1270     0:1    Marek M.             V   1622

   2.  Šebrle J.               H   1772     1/2    Stodola J.                  1386            2.  Krátký J.                    1250     0:1    Marek J.                     1557

   3.  Palla S.                      1702     1:0    Stodola M.               1382            3.  Chmelík O.               1401     1/2    Fabian K.                  1560

   4.  Palla K.                     1564     1:0    Trkal T.                      1250            4.  Pilný J.                      1294     0:1    Jačisko J.                   1250

   5.  Jonáš J.                       1517     1:0    Klíma P.                    1000            5.  Krištof J.                    1594     1:0    Komínek L.              1250

                                  4.5 : 0.5                                                                        1.5 : 3.5

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Svitavy B                                     5    4    0    1         12              13          16   :  9

                   2.   TJ Lanškroun C                                 5    3    2    0         11              11       14.5   :  10.5

                   3.   ŠK Tropic Lanškroun A                     4    3    1    0         10              13          14   :  6

                   4.   TJ Jiskra Litomyšl B                          4    3    1    0         10              11          13   :  7

                   5.   TJ Sokol Němčice                              4    2    1    1           7              10       11.5   :  8.5

                   6.   TJ Štefanydes Polička E                    5    2    1    2           7               8           12   :  13

                   7.   ŠK Tropic Lanškroun B                     5    1    1    3           4               9           11   :  14

                   8.   TJ Lokomotiva Česká Třebová C      5    1    1    3           4               7           11   :  14

                   9.   TJ Štefanydes Polička D                    5    1    1    3           4               6        11.5   :  13.5

                 10.   TJ Lanškroun D                                 4    0    1    3           1               5             7   :  13

                 11.   ŠK Svitavy C                                     4    0    0    4           0               2          3.5   :  16.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.