Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2007/08 - 6. kolo 20.01.08

V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička E - Lanškroun D 4:1, Svitavy B - Tropic A 4:1, Litomyšl B - Tropic B 4:1, Němčice - Polička D 4:1, Svitavy C - Č.Třebová C 0,5:4,5, Lanškroun C volno


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

              volný los – TJ Lanškroun C                         TJ Štefanydes Polička E – TJ Lanškroun D

                                                                                                                                1.  Bartoš K.                   1692     1:0    Pohan L.                   1270

                                                                                                                                2.  Stodola J.                  1386     1:0    Krátký J.                    1250

                                                                                                                                3.  Stodola M.                1382     1:0    Chmelík O.               1401

                                                                                                                                4.  Trkal T.                      1250     1:0    Pilný J.                      1294

                                                                                                                                5.  Houška F.                 1250     0:1    Štefl S.                        1546

                                                                                                                          4 : 1

     ŠK Svitavy B – ŠK Tropic Lanškroun A            TJ Jiskra Litomyšl B – ŠK Tropic Lanškroun B

   1.  Bartoš K.             V   1718     1:0    Boháč L.                   1592            1.  Šváb J.                        1856     1:0    Křivohlávek J.         1405

   2.  Strachoň L.         V   1716     1/2    Šebrle J.               H  1772            2.  Jonáš P.                     1690     1:0    Jirout O.                    1000

   3.  Riedl V.                     1645     1:0    Palla S.                      1702            3.  Krejčí M.                   1588     0:1    Urbánek J.                 1000

   4.  Pressl L.                    1557     1:0    Jonáš J.                      1517            4.  Štětka V.                    1595     1:0    Lapáček L.                1000

   5.  Jedlička E.                1654     1/2    Viktorin J.                1508            5.  Klejch F.                   1306     1:0    Fajt P.                        1000

                                     4 : 1                                                                              4 : 1

TJ Sokol Němčice – TJ Štefanydes Polička D      ŠK Svitavy C – TJ Lokomotiva Česká Třebová C

   1.  Pail M.                       1900     1:0    Sodomka A.             1530            1.  Krušina A.                1539     0:1    Flos P.                       1668

   2.  Jasanský K.        H   1816     1:0    Hatala O.                  1477            2.  Baláž J.                       1482     0:1    Čižinský P.              1491

   3.  Myška F.                    1605     1:0    Buchta M.                 1296            3.  Krušina P.                1258     0:1    Paluda J.                    1531

   4.  Racek J.                      1577     1:0    Petrásek J.                1250            4.  Kozák D.                   1276     1/2    Horský J.                   1601

   5.  Dubišar J.                  1000     0:1    Sion D.                      1250            5.  Machata Š.                1000     0:1    Kovář V.                    1000

                                     4 : 1                                                                           0.5 : 4.5

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Svitavy B                                     6    5    0    1         15              16          20   :  10

                   2.   TJ Jiskra Litomyšl B                          5    4    1    0         13              15          17   :  8

                   3.   TJ Lanškroun C                                 5    3    2    0         11              11       14.5   :  10.5

                   4.   TJ Sokol Němčice                              5    3    1    1         10              14       15.5   :  9.5

                   5.   ŠK Tropic Lanškroun A                     5    3    1    1         10              13          15   :  10

                   6.   TJ Štefanydes Polička E                    6    3    1    2         10              12          16   :  14

                   7.   TJ Lokomotiva Česká Třebová C      6    2    1    3           7              11       15.5   :  14.5

                   8.   ŠK Tropic Lanškroun B                     6    1    1    4           4              10          12   :  18

                   9.   TJ Štefanydes Polička D                    6    1    1    4           4               7        12.5   :  17.5

                 10.   TJ Lanškroun D                                 5    0    1    4           1               6             8   :  17

                 11.   ŠK Svitavy C                                     5    0    0    5           0               2             4   :  21

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.