Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2007/08 - 7. kolo 10.02.08

V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička D - Svitavy C 3:2, Tropic B - Němčice 2:3, Tropic A - Litomyšl B 3,5:1,5, Lanškroun D - Svitavy B 0:5, Lanškroun C - Polička E 1,5:3,5, Č.Třebová C volno


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

TJ Lokomotiva Česká Třebová C – volný los              TJ Štefanydes Polička D – ŠK Svitavy C

   1.                                                                                                                          1.  Sodomka A.              1530     1/2    Krušina A.                1539

   2.                                                                                                                          2.  Schaffer D.                 1362     0:1    Baláž J.                       1482

   3.                                                                                                                          3.  Buchta M.                 1296     1:0    Krušina P.                1258

   4.                                                                                                                          4.  Schaffer O.                 1250     1/2    Kozák D.                   1276

   5.                                                                                                                          5.  Sion D.                      1250     1:0    Machata Š.                1000

                                                                                                                          3 : 2

ŠK Tropic Lanškroun B – TJ Sokol Němčice        ŠK Tropic Lanškroun A – TJ Jiskra Litomyšl B

   1.  Křivohlávek J.         1405     0:1    Pěkník M.                1882            1.  Boháč L.                    1592     1/2    Šváb J.                        1856

   2.  Jirout O.                    1000     0:1    Jasanský K.        H  1816            2.  Šebrle J.                H  1772     1:0    Motáček J.                 1687

   3.  Urbánek J.                 1000     1:0    Hůlka L.                   1635            3.  Palla S.                      1702     1:0    Krejčí M.                   1588

   4.  Lapáček L.                1000     0:1    Racek J.                     1577            4.  Palla K.                     1564     1:0    Klejch F.                   1306

   5.  Fajt P.                        1000     1:0    Pokorný J.                1000            5.  Jonáš J.                       1517     0:1    Ninger K.                  1604

                                     2 : 3                                                                           3.5 : 1.5

           TJ Lanškroun D – ŠK Svitavy B                      TJ Lanškroun C – TJ Štefanydes Polička E

   1.  Pohan L.                   1270     0:1    Riedl T.                V   1728            1.  Marek M.             V   1622     1/2    Bartoš K.                   1692

   2.  Brejša V.                    1250     0:1    Strachoň L.         V   1716            2.  Marek J.                     1557     0:1    Stodola J.                  1386

   3.  Štefl S.                        1546     0:1    Riedl V.                     1645            3.  Fabian K.                  1560     1/2    Stodola M.                1382

   4.  Kolomý Š.                 1250     0:1    Čuma J.                      1561            4.  Nečas L.                    1250     1/2    Klíma P.                    1000

   5.  Kolomý A.                1100     0:1    Jedlička E.                1654            5.  Marek D.                   1250     0:1    Pospíšil P.               1100

                                     0 : 5                                                                           1.5 : 3.5

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Svitavy B                                     7    6    0    1         18              21          25   :  10

                   2.   TJ Sokol Němčice                              6    4    1    1         13              17       18.5   :  11.5

                   3.   ŠK Tropic Lanškroun A                     6    4    1    1         13              16       18.5   :  11.5

                   3.   TJ Jiskra Litomyšl B                          6    4    1    1         13              16       18.5   :  11.5

                   5.   TJ Štefanydes Polička E                    7    4    1    2         13              14       19.5   :  15.5

                   6.   TJ Lanškroun C                                 6    3    2    1         11              11          16   :  14

                   7.   TJ Lokomotiva Česká Třebová C      6    2    1    3           7              11       15.5   :  14.5

                   8.   TJ Štefanydes Polička D                    7    2    1    4           7               9        15.5   :  19.5

                   9.   ŠK Tropic Lanškroun B                     7    1    1    5           4              12          14   :  21

                 10.   TJ Lanškroun D                                 6    0    1    5           1               6             8   :  22

                 11.   ŠK Svitavy C                                     6    0    0    6           0               3             6   :  24

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.