Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2007/08 - 8. kolo 24.02.08

V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy B - Lanškroun C 4,5:0,5, Litomyšl B - Lanškroun D 4:1, Němčice . Tropic A 2,5:2,5, Svitavy C - Tropic B 3,5:1,5, Č.Třebová C - Polička D 3,5:1,5, Polička E volno


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

        volný los – TJ Štefanydes Polička E                            ŠK Svitavy B – TJ Lanškroun C

                                                                                                                                1.  Strachoň L.         V   1716     1:0    Marek M.             V   1622

                                                                                                                                2.  Riedl V.                     1645     1/2    Marek J.                     1557

                                                                                                                                3.  Pressl L.                    1557     1:0    Fabian K.                  1560

                                                                                                                                4.  Čuma J.                       1561     1:0    Marek D.                   1250

                                                                                                                                5.  Jedlička E.                1654     1:0    Lamberský L.           1100

                                                                                                                       4.5 : 0.5

    TJ Jiskra Litomyšl B – TJ Lanškroun D              TJ Sokol Němčice – ŠK Tropic Lanškroun A

   1.  Horák L.                    1698     1:0    Pohan L.                   1270            1.  Jasanský K.         H  1816     1/2    Šebrle J.                H  1772

   2.  Šváb J.                        1856     1/2    Krátký J.                   1250            2.  Myška F.                   1605     1/2    Palla S.                      1702

   3.  Jonáš P.                     1690     1:0    Vaculík J.                  1250            3.  Hůlka L.                    1635     1/2    Palla K.                     1564

   4.  Motáček J.                 1687     1/2    Brejša V.                   1250            4.  Racek J.                      1577     1/2    Jonáš J.                       1517

   5.  Krejčí M.                   1588     1:0    Pilný J.                      1294            5.  Šaradin D.                 1000     1/2    Viktorin J.                 1508

                                     4 : 1                                                                           2.5 : 2.5

    ŠK Svitavy C – ŠK Tropic Lanškroun B TJ Lokomotiva Česká Třebová C – TJ Štefanydes Polička D

   1.  Krušina A.                1539     1/2    Křivohlávek J.        1405            1.  Flos P.                       1668     1:0    Sodomka A.              1530

   2.  Baláž J.                       1482     1:0    Jirout O.                    1000            2.  Paluda J.                    1531     0:1    Schaffer D.                 1362

   3.  Krušina P.                1258     1/2    Urbánek J.                1000            3.  Kovář V.                    1000     1:0    Buchta M.                 1296

   4.  Kozák D.                   1276     1/2    Lapáček L.               1000            4.  Schmid M.                 1431     1/2    Schaffer O.                 1250

   5.  Kučera J.                    1100     1:0    Farkaš J.                    1000            5.  Steinmetz R.             1100     1:0    Matouš P.                 1100

                                  3.5 : 1.5                                                                        3.5 : 1.5

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Svitavy B                                     8    7    0    1         21              25       29.5   :  10.5

                   2.   TJ Jiskra Litomyšl B                          7    5    1    1         16              19       22.5   :  12.5

                   3.   TJ Sokol Němčice                              7    4    2    1         14              17          21   :  14

                   4.   ŠK Tropic Lanškroun A                     7    4    2    1         14              16          21   :  14

                   5.   TJ Štefanydes Polička E                    7    4    1    2         13              14       19.5   :  15.5

                   6.   TJ Lanškroun C                                 7    3    2    2         11              11       16.5   :  18.5

                   7.   TJ Lokomotiva Česká Třebová C      7    3    1    3         10              14          19   :  16

                   8.   TJ Štefanydes Polička D                    8    2    1    5           7              10          17   :  23

                   9.   ŠK Tropic Lanškroun B                     8    1    1    6           4              12       15.5   :  24.5

                 10.   ŠK Svitavy C                                     7    1    0    6           3               5          9.5   :  25.5

                 11.   TJ Lanškroun D                                 7    0    1    6           1               6             9   :  26

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.