Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2007/08 - 9. kolo 09.03.08

V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Tropic B - Č.Třebová C 2:3, Tropic A - Svitavy C 3:2, Lanškroun D - Němčice 1,5:3,5, Lanškroun C - Litomyšl B 1:4, Polička E - Svitavy B 1,5:3,5, Polička D volno


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

       TJ Štefanydes Polička D – volný los     ŠK Tropic Lanškroun B – TJ Lokomotiva Česká Třebová C

   1.                                                                                                                          1.  Křivohlávek J.         1405     0:1    Flos P.                       1668

   2.                                                                                                                          2.  Jirout O.                    1000     0:1    Paluda J.                    1531

   3.                                                                                                                          3.  Urbánek J.                 1000     1:0    Pirkl L.                      1515

   4.                                                                                                                          4.  Lapáček L.                1000     0:1    Kovář V.                    1000

   5.                                                                                                                          5.  Fajt P.                        1000     1:0    Tapušík E.                1000

                                                                                                                          2 : 3

    ŠK Tropic Lanškroun A – ŠK Svitavy C                     TJ Lanškroun D – TJ Sokol Němčice

   1.  Boháč L.                    1592     1:0    Krušina A.               1539            1.  Novák M.                  1500     0:1    Pail M.                       1900

   2.  Šebrle J.               H   1772     0:1    Baláž J.                      1482            2.  Vaculík J.                  1250     0:1    Jasanský K.         H  1816

   3.  Palla S.                      1702     1:0    Krušina P.                1258            3.  Brejša V.                    1250     0:1    Racek J.                      1577

   4.  Palla K.                     1564     1:0    Kozák D.                  1276            4.  Vu A.                          1372     1:0    Vrbický L.                1000

   5.  Jonáš J.                       1517     0:1    Kučera J.                   1100            5.  Pilný J.                      1294     1/2    Pokorný J.                1000

                                     3 : 2                                                                           1.5 : 3.5

    TJ Lanškroun C – TJ Jiskra Litomyšl B                  TJ Štefanydes Polička E – ŠK Svitavy B

   1.  Marek M.             V   1622     1/2    Horák L.                   1698            1.  Bartoš K.                   1692     1/2    Strachoň L.         V   1716

   2.  Marek J.                     1557     0:1    Šváb J.                       1856            2.  Stodola J.                  1386     1/2    Riedl V.                     1645

   3.  Fabian K.                  1560     1/2    Jonáš P.                     1690            3.  Stodola M.                1382     1/2    Pressl L.                    1557

   4.  Nečas L.                    1250     0:1    Krejčí M.                  1588            4.  Trkal T.                      1250     0:1    Čuma J.                       1561

   5.  Marek D.                   1250     0:1    Štětka V.                   1595            5.  Klíma P.                    1000     0:1    Jedlička E.                1654

                                     1 : 4                                                                           1.5 : 3.5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Svitavy B                                     9    8    0    1         24              27          33   :  12

                   2.   TJ Jiskra Litomyšl B                          8    6    1    1         19              22       26.5   :  13.5

                   3.   TJ Sokol Němčice                              8    5    2    1         17              20       24.5   :  15.5

                   4.   ŠK Tropic Lanškroun A                     8    5    2    1         17              19          24   :  16

                   5.   TJ Lokomotiva Česká Třebová C      8    4    1    3         13              17          22   :  18

                   6.   TJ Štefanydes Polička E                    8    4    1    3         13              14          21   :  19

                   7.   TJ Lanškroun C                                 8    3    2    3         11              11       17.5   :  22.5

                   8.   TJ Štefanydes Polička D                    8    2    1    5           7              10          17   :  23

                   9.   ŠK Tropic Lanškroun B                     9    1    1    7           4              14       17.5   :  27.5

                 10.   ŠK Svitavy C                                     8    1    0    7           3               7        11.5   :  28.5

                 11.   TJ Lanškroun D                                 8    0    1    7           1               7        10.5   :  29.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.