Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2007/08 - 10. kolo 30.03.08

V desátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl B - Polička E 3:2, Němčice - Lanškroun C 3,5:1,5, Svitavy C - Lanškroun D 3:2, Č.Třebová C - Tropic A 2:3, Polička D - Tropic B 4:1, Svitavy B volno


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

                 volný los – ŠK Svitavy B                        TJ Jiskra Litomyšl B – TJ Štefanydes Polička E

                                                                                                                                 1.  Horák L.                    1698     0:1    Bartoš K.                   1692

                                                                                                                                2.  Jonáš P.                     1690     1:0    Stodola J.                  1386

                                                                                                                                3.  Motáček J.                 1687     1:0    Stodola M.                1382

                                                                                                                                4.  Krejčí M.                   1588     0:1    Trkal T.                      1250

                                                                                                                                5.  Ninger K.                  1604     1:0    Klíma P.                    1000

                                                                                                                          3 : 2

      TJ Sokol Němčice – TJ Lanškroun C                           ŠK Svitavy C – TJ Lanškroun D

   1.  Pěkník M.                 1882     1:0    Marek M.             V   1622            1.  Baláž J.                       1482     1:0    Pohan L.                   1270

   2.  Myška F.                   1605     0:1    Marek J.                     1557            2.  Krušina P.                1258     1/2    Krátký J.                    1250

   3.  Racek J.                      1577     1/2    Fabian K.                  1560            3.  Kozák D.                   1276     1:0    Brejša V.                    1250

   4.  Müller R.                   1000     1:0    Jačisko J.                   1250            4.  Kučera J.                    1100     0:1    Pilný J.                      1294

   5.  Jilg S.                         1000     1:0    Kuťák D.                  1100            5.  Morafcsik M.            1000     1/2    Kolomý Š.                 1250

                                  3.5 : 1.5                                                                           3 : 2

Loko Česká Třebová C – ŠK Tropic Lanškroun A Štefanydes Polička D – ŠK Tropic Lanškroun B

   1.  Flos P.                       1668     1/2    Boháč L.                   1592            1.  Sodomka A.              1530     1:0    Jirout O.                    1000

   2.  Paluda J.                    1531     1/2    Palla S.                      1702            2.  Hatala O.                   1477     0:1    Urbánek J.                 1000

   3.  Horský J.                   1601     0:1    Palla K.                     1564            3.  Schaffer D.                 1362     1:0    Lapáček L.                1000

   4.  Kovář V.                    1000     1/2    Jonáš J.                      1517            4.  Buchta M.                 1296     1:0    Farkaš J.                     1000

   5.  Schmid M.                 1431     1/2    Viktorin J.                1508            5.  Schaffer O.                 1250     1:0    Fajt P.                        1000

                                     2 : 3                                                                              4 : 1

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Svitavy B                                     9    8    0    1         24              27          33   :  12

                   2.   TJ Jiskra Litomyšl B                          9    7    1    1         22              25       29.5   :  15.5

                   3.   TJ Sokol Němčice                              9    6    2    1         20              23          28   :  17

                   4.   ŠK Tropic Lanškroun A                     9    6    2    1         20              20          27   :  18

                   5.   TJ Lokomotiva Česká Třebová C      9    4    1    4         13              17          24   :  21

                   6.   TJ Štefanydes Polička E                    9    4    1    4         13              16          23   :  22

                   7.   TJ Lanškroun C                                 9    3    2    4         11              12          19   :  26

                   8.   TJ Štefanydes Polička D                    9    3    1    5         10              14          21   :  24

                   9.   ŠK Svitavy C                                     9    2    0    7           6               9        14.5   :  30.5

                 10.   ŠK Tropic Lanškroun B                   10    1    1    8           4              15       18.5   :  31.5

                 11.   TJ Lanškroun D                                 9    0    1    8           1               8        12.5   :  32.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.