Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2007/08 - 11. kolo 13.04.08

V posledním jedenáctém kole Krajské soutěže východ byli v přímém souboji o první místo mezi Svitavami B a Litomyšlí B úspěšnější hráči Svitav B a získali tak po výhře 3,5:1,5 postup do Krajského přeboru 2. třídy. Další výsledky: Tropic A - Polička D 3:2, Lanškroun D - Č.Třebová C 2,5:2,5, Lanškroun C - Svitavy C 3,5:1,5, Polička E - Němčice 2,5:2,5, Tropic B volno


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

        ŠK Tropic Lanškroun B – volný los            ŠK Tropic Lanškroun A – TJ Štefanydes Polička D

   1.                                                                                                                          1.  Boháč L.                    1592     0:1    Sodomka A.              1530

   2.                                                                                                                          2.  Palla S.                      1702     0:1    Schaffer D.                 1362

   3.                                                                                                                          3.  Palla K.                     1564     1:0    Buchta M.                 1296

   4.                                                                                                                          4.  Jonáš J.                       1517     1:0    Schaffer O.                 1250

   5.                                                                                                                          5.  Viktorin J.                 1508     1:0    Matouš P.                 1100

                                                                                                                          3 : 2

TJ Lanškroun D – TJ Lokomotiva Česká Třebová C         TJ Lanškroun C – ŠK Svitavy C

   1.  Krátký J.                    1250     1/2    Čižinský P.              1491            1.  Marek M.             V   1622     1:0    Krušina A.                1539

   2.  Vaculík J.                  1250     0:1    Paluda J.                   1531            2.  Marek J.                     1557     1:0    Baláž J.                       1482

   3.  Chmelík O.               1401     0:1    Kovář V.                   1000            3.  Fabian K.                  1560     0:1    Krušina P.                1258

   4.  Pilný J.                      1294     1:0    Dupenopulos K.    1100            4.  Nečas L.                    1250     1/2    Kozák D.                   1276

   5.  Štefl S.                        1546     1:0    Pařízek T.                 1100            5.  Komínek L.              1250     1:0    Kučera J.                    1100

                                  2.5 : 2.5                                                                        3.5 : 1.5

TJ Štefanydes Polička E – TJ Sokol Němčice                ŠK Svitavy B – TJ Jiskra Litomyšl B

   1.  Bartoš K.                   1692     0:1    Pěkník M.                1882            1.  Bartoš K.             V   1718     1/2    Horák L.                    1698

   2.  Stodola J.                  1386     0:1    Pail M.                      1900            2.  Strachoň L.         V   1716     1:0    Jonáš P.                     1690

   3.  Stodola M.                1382     1/2    Myška F.                   1605            3.  Riedl V.                     1645     1:0    Motáček J.                 1687

   4.  Trkal T.                      1250     1:0    Racek J.                     1577            4.  Pressl L.                    1557     1/2    Krejčí M.                   1588

   5.  Klíma P.                    1000     1:0    Pokorný J.                1000            5.  Jedlička E.                1654     1/2    Ninger K.                  1604

                                  2.5 : 2.5                                                                        3.5 : 1.5

ZÁVĚREČNÁ  TABULKA

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Svitavy B                                  10    9    0    1         27              29       36.5   :  13.5

                   2.   ŠK Tropic Lanškroun A                   10    7    2    1         23              23          30   :  20

                   3.   TJ Jiskra Litomyšl B                        10    7    1    2         22              25          31   :  19

                   4.   TJ Sokol Němčice                            10    6    3    1         21              25       30.5   :  19.5

                   5.   TJ Lokomotiva Česká Třebová C    10    4    2    4         14              19       26.5   :  23.5

                   6.   TJ Štefanydes Polička E                  10    4    2    4         14              18       25.5   :  24.5

                   7.   TJ Lanškroun C                               10    4    2    4         14              15       22.5   :  27.5

                   8.   TJ Štefanydes Polička D                  10    3    1    6         10              16          23   :  27

                   9.   ŠK Svitavy C                                   10    2    0    8           6              10          16   :  34

                 10.   ŠK Tropic Lanškroun B                   10    1    1    8           4              15       18.5   :  31.5

                 11.   TJ Lanškroun D                               10    0    2    8           2              10          15   :  35

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.