Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2007/08 - 1. kolo 11.11.07

V prvním kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krucemburk - Bohdaneč 1,5:3,5, Prachovice B - Rapid F 5:0, Bohemia C - Krouna 2:3, Rapid G - Polabiny G 2:3, V.Mýto C - Chrudim E 2,5:2,5


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

Sokol Krucemburk – TJ Sokol Lázně Bohdaneč ŠK Holcim Prachovice B – ŠK Rapid Pardubice F

   1.  Kašpar L.                  1504     1/2    Sekyrka J.                 1798            1.  Šindelář P.          V   1850     1:0    Koutný L.                 1604

   2.  Janáček T.                  1460     0:1    Svoboda J.                1697            2.  Zvoníček V.              1912     1:0    Kalhous M.              1613

   3.  Hrančík M.               1533     0:1    Jouza P.                     1655            3.  Vondráček E.           1735     1:0    Ryzner J.                    1518

   4.  Hrančík J.                  1500     1/2    Mácha M.                  1546            4.  Starý V.                      1424     1:0    Halousek J.         V   1478

   5.  Hülle J.                      1000     1/2    Pištora L.                 1442            5.  Klouček J.                 1672     1:0    Kraus O.                    1392

                                  1,5 : 3,5                                                                           5 : 0

ŠK Bohemia Pardubice C – TJ Sokol Krouna        ŠK Rapid Pardubice G – 2222 ŠK Polabiny G

   1.  Kučera A.            V   1706     1/2    Dvořák S.            H  1846            1.  Kofránek D.              1506     1/2    Škorpík F.                 1614

   2.  Juchelka P.               1551     1/2    Šťulík J.               H  1785            2.  Svítil R.                     1000     1/2    Nožička K.          V   1358

   3.  Kotlant T.                 1516     0:1    Jirmásek V.               1570            3.  Zoubek D.                 1000     1:0    Indra A.                     1000

   4.  Zelenka P.                 1486     1:0    Netolický J.             1468            4.  Šebek J.                      1407     0:1    Frgalová H.              1000

   5.  Fajová A.                  1250     0:1    Šenkýř J.                   1597            5.  Marcinko P.             1261     0:1    Prachařová K.          1000

                                     2 : 3                                                                              2 : 3

    ŠK Vysoké Mýto C – TJ ŠO Chrudim E                                                   

   1.  Sabolová G.             1748     +:-     Mrha J.                 V   1821                                                                                                                            

   2.  Ondrej T.                   1529     1:0    Krys J.                       1531                                                                                                                            

   3.  Sabolová K.             1579     1/2    Zelený F.                   1555                                                                                                                            

   4.  Jílek V.                       1422     0:1    Krys J.                       1569                                                                                                                            

   5.  Kmoch T.                   1250     0:1    Bureš Z.                     1499                                                                                                                            

                                  2,5 : 2,5                                                                             

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Holcim Prachovice B                   1    1    0    0           3               5             5   :  0

                   2.   TJ Sokol Lázně Bohdaneč                  1    1    0    0           3               2          3,5   :  1,5

                   3.   2222 ŠK Polabiny G                          1    1    0    0           3               2             3   :  2

                   3.   TJ Sokol Krouna                                1    1    0    0           3               2             3   :  2

                   5.   ŠK Vysoké Mýto C                            1    0    1    0           1               2          2,5   :  2,5

                   5.   TJ ŠO Chrudim E                               1    0    1    0           1               2          2,5   :  2,5

                   7.   ŠK Bohemia Pardubice C                    1    0    0    1           0               1             2   :  3

                   7.   ŠK Rapid Pardubice G                         1    0    0    1           0               1             2   :  3

                   9.   Sokol Krucemburk                             1    0    0    1           0               0          1,5   :  3,5

                 10.   ŠK Rapid Pardubice F                         1    0    0    1           0               0             0   :  5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.