Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2007/08 - 2. kolo 25.11.07

Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Chrudim E 3:2, Polabiny G - V.Mýto C 1,5:3,5, Krouna - Rapid G 5:0, Rapid F - Bohemia C 1,5:3,5, Krucemburk - Prachovice B 1:4


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

TJ Sokol Lázně Bohdaneč – TJ ŠO Chrudim E        2222 ŠK Polabiny G – ŠK Vysoké Mýto C

   1.  Sekyrka J.                  1798     1:0    Mrha J.                 V   1821            1.  Vorel B.                V   1733     1:0    Sabolová G.             1748

   2.  Svoboda J.                1697     0:1    Krys J.                       1531            2.  Křišťál Z.                  1412     1/2    Ondrej T.                   1529

   3.  Jouza P.                     1655     1:0    Zelený F.                   1555            3.  Nožička K.          V   1358     0:1    Sabolová K.             1579

   4.  Zmek J.                       1669     0:1    Krys J.                       1569            4.  Frgalová H.              1000     0:1    Ptáček M.                  1796

   5.  Mácha M.                  1546     1:0    Bureš Z.                     1499            5.  Gregor J.                    1000     0:1    Mergl J.                      1754

                                     3 : 2                                                                           1,5 : 3,5

  TJ Sokol Krouna – ŠK Rapid Pardubice G       ŠK Rapid Pardubice F – ŠK Bohemia Pardubice C

   1.  Dvořák S.            H   1846     1:0    Kofránek D.             1506            1.  Kalhous M.              1613     1/2    Juchelka P.               1551

   2.  Šťulík J.               H   1785     1:0    Svítil R.                    1000            2.  Ryzner J.                    1518     1/2    Kotlant T.                 1516

   3.  Jirmásek V.                1570     1:0    Zoubek D.                1000            3.  Halousek J.         V   1478     1/2    Zelenka P.                 1486

   4.  Šenkýř J.                    1597     1:0    Šebek J.                     1407            4.  Horník J.                   1701     0:1    Petružálek R.           1000

   5.  Grimm J.                     1000     1:0    Čoček O.                   1000            5.  Pazourek E.              1000     0:1    Voldánová B.           1100

                                     5 : 0                                                                           1,5 : 3,5

Sokol Krucemburk – ŠK Holcim Prachovice B                                           

   1.  Kafka R.                     1543     1/2    Šindelář P.          V   1850                                                                                                                            

   2.  Kašpar L.                  1504     1/2    Zvoníček V.             1912                                                                                                                            

   3.  Janáček T.                  1460     0:1    Vondráček E.           1735                                                                                                                            

   4.  Hrančík M.               1533     0:1    Starý V.                     1424                                                                                                                            

   5.  Hrančík J.                  1500     0:1    Sedlák P.                  1544                                                                                                                            

                                     1 : 4                                                                                

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Holcim Prachovice B                   2    2    0    0           6               8             9   :  1

                   2.   TJ Sokol Krouna                                2    2    0    0           6               7             8   :  2

                   3.   TJ Sokol Lázně Bohdaneč                  2    2    0    0           6               5          6,5   :  3,5

                   4.   ŠK Vysoké Mýto C                            2    1    1    0           4               5             6   :  4

                   5.   ŠK Bohemia Pardubice C                    2    1    0    1           3               3          5,5   :  4,5

                   6.   2222 ŠK Polabiny G                          2    1    0    1           3               3          4,5   :  5,5

                   7.   TJ ŠO Chrudim E                               2    0    1    1           1               4          4,5   :  5,5

                   8.   ŠK Rapid Pardubice G                         2    0    0    2           0               1             2   :  8

                   9.   Sokol Krucemburk                             2    0    0    2           0               0          2,5   :  7,5

                 10.   ŠK Rapid Pardubice F                         2    0    0    2           0               0          1,5   :  8,5


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.