Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2007/08 - 3. kolo 09.12.07

Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Prachovice B - Bohdaneč 4,5:0,5, Bohemia C - Krucemburk 4:1, Rapid G - Rapid F 0,5:4,5, V.Mýto C - Krouna 2:3, Chrudim E - Polabiny G 4:1


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

ŠK Holcim Prachovice B – TJ Sokol Lázně Bohdaneč ŠK Bohemia Pardubice C – Sokol Krucemburk

   1.  Šindelář P.          V   1850     1:0    Sekyrka J.                 1798            1.  Kučera A.            V   1706     1:0    Kafka R.                     1543

   2.  Zvoníček V.              1912     1:0    Svoboda J.                1697            2.  Juchelka P.               1551     1:0    Kašpar L.                  1504

   3.  Vondráček E.           1735     1/2    Jouza P.                     1655            3.  Kotlant T.                 1516     1:0    Janáček T.                  1460

   4.  Starý V.                      1424     1:0    Mácha M.                  1546            4.  Zelenka P.                 1486     1/2    Hrančík M.               1533

   5.  Sedlák P.                   1544     1:0    Pištora L.                 1442            5.  Voldánová B.           1100     1/2    Hrančík J.                  1500

                                  4,5 : 0,5                                                                           4 : 1

ŠK Rapid Pardubice G – ŠK Rapid Pardubice F           ŠK Vysoké Mýto C – TJ Sokol Krouna

   1.  Kofránek D.              1506     1/2    Kalhous M.              1613            1.  Sabolová G.             1748     0:1    Dvořák S.            H  1846

   2.  Svítil R.                     1000     0:1    Ryzner J.                   1518            2.  Ondrej T.                   1529     1/2    Jirmásek V.                1570

   3.  Zoubek D.                 1000     0:1    Halousek J.         V   1478            3.  Sabolová K.             1579     1/2    Netolický J.              1468

   4.  Čoček O.                   1000     0:1    Horník J.                   1701            4.  Jílek V.                       1422     0:1    Šenkýř J.                    1597

   5.  Marcinko P.             1261     0:1    Kraus O.                   1392            5.  Borovec O.               1250     1:0    Grimm J.                     1000

                                  0,5 : 4,5                                                                           2 : 3

   TJ ŠO Chrudim E – 2222 ŠK Polabiny G                                                  

   1.  Mrha J.                 V   1821     1/2    Křišťál Z.                  1412                                                                                                                            

   2.  Krys J.                        1531     1/2    Nožička K.         V   1358                                                                                                                            

   3.  Zelený F.                   1555     1:0    Indra A.                     1000                                                                                                                            

   4.  Krys J.                        1569     1:0    Adamů M.                 1000                                                                                                                            

   5.  Bureš Z.                     1499     +:-     Prachařová K.         1000                                                                                                                            

                                     4 : 1                                                                                

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Holcim Prachovice B                   3    3    0    0           9              12       13,5   :  1,5

                   2.   TJ Sokol Krouna                                3    3    0    0           9               9           11   :  4

                   3.   ŠK Bohemia Pardubice C                    3    2    0    1           6               6          9,5   :  5,5

                   4.   TJ Sokol Lázně Bohdaneč                  3    2    0    1           6               5             7   :  8

                   5.   TJ ŠO Chrudim E                               3    1    1    1           4               7          8,5   :  6,5

                   6.   ŠK Vysoké Mýto C                            3    1    1    1           4               6             8   :  7

                   7.   ŠK Rapid Pardubice F                         3    1    0    2           3               4             6   :  9

                   8.   2222 ŠK Polabiny G                          3    1    0    2           3               3          5,5   :  9,5

                   9.   ŠK Rapid Pardubice G                         3    0    0    3           0               1          2,5   :  12,5

                 10.   Sokol Krucemburk                             3    0    0    3           0               0          3,5   :  11,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.