Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2007/08 - 4. kolo 06.01.08

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Polabiny G 4:1, Krouna - Chrudim E 1,5:3,5, Rapid F - V.Mýto C 1,5:3,5, Krucemburk - Rapid G 4:1, Prachovice B - Bohemia C 3:2


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

TJ Sokol Lázně Bohdaneč – 2222 ŠK Polabiny G        TJ Sokol Krouna – TJ ŠO Chrudim E

   1.  Sekyrka J.                  1798     1/2    Vorel B.               V   1733            1.  Dvořák S.            H  1846     1:0    Mrha J.                  V   1821

   2.  Svoboda J.                1697     1:0    Škorpík F.                1614            2.  Jirmásek V.                1570     0:1    Krys J.                        1531

   3.  Jouza P.                     1655     1/2    Křišťál Z.                  1412            3.  Netolický J.              1468     0:1    Zelený F.                   1555

   4.  Zmek J.                       1669     1:0    Nožička K.         V   1358            4.  Šenkýř J.                    1597     1/2    Bureš Z.                     1499

   5.  Mácha M.                  1546     1:0    Prachařová K.         1000            5.  Grimm J.                     1000     0:1    Sokol P.               V   1673

                                     4 : 1                                                                           1.5 : 3.5

ŠK Rapid Pardubice F – ŠK Vysoké Mýto C           Sokol Krucemburk – ŠK Rapid Pardubice G

   1.  Koutný L.                 1604     0:1    Sabolová G.             1748            1.  Kafka R.                     1543     1:0    Kofránek D.              1506

   2.  Kalhous M.              1613     1:0    Ondrej T.                  1529            2.  Kašpar L.                  1504     1/2    Svítil R.                     1000

   3.  Ryzner J.                    1518     0:1    Sabolová K.             1579            3.  Janáček T.                  1460     1:0    Zoubek D.                 1000

   4.  Horník J.                   1701     0:1    Ptáček M.                 1796            4.  Hrančík M.               1533     1/2    Šebek J.                      1407

   5.  Kraus O.                    1392     1/2    Jílek V.                      1422            5.  Hrančík J.                  1500     1:0    Čoček O.                   1000

                                  1.5 : 3.5                                                                           4 : 1

ŠK Holcim Prachovice B – ŠK Bohemia Pardubice C                                

   1.  Zvoníček V.              1912     1:0    Kučera A.            V   1706                                                                                                                            

   2.  Vondráček E.           1735     1/2    Juchelka P.               1551                                                                                                                            

   3.  Sedlák P.                   1544     1:0    Kotlant T.                 1516                                                                                                                            

   4.  Klouček J.                 1672     0:1    Zelenka P.                1486                                                                                                                            

   5.  Honek O.                  1402     1/2    Fajová A.                  1250                                                                                                                            

                                     3 : 2                                                                                

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Holcim Prachovice B                   4    4    0    0         12              14       16.5   :  3.5

                   2.   TJ Sokol Krouna                                4    3    0    1           9              10       12.5   :  7.5

                   3.   TJ Sokol Lázně Bohdaneč                  4    3    0    1           9               8           11   :  9

                   4.   TJ ŠO Chrudim E                               4    2    1    1           7              10          12   :  8

                   5.   ŠK Vysoké Mýto C                            4    2    1    1           7               9        11.5   :  8.5

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice C                    4    2    0    2           6               7        11.5   :  8.5

                   7.   ŠK Rapid Pardubice F                         4    1    0    3           3               5          7.5   :  12.5

                   8.   Sokol Krucemburk                             4    1    0    3           3               3          7.5   :  12.5

                   9.   2222 ŠK Polabiny G                          4    1    0    3           3               3          6.5   :  13.5

                 10.   ŠK Rapid Pardubice G                         4    0    0    4           0               1          3.5   :  16.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.