Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2007/08 - 5. kolo 20.01.08

V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia C - Bohdaneč 2,5:2,5, Rapid G - Prachovice B 1,5:3,5, V.Mýto C - Krucemburk 3,5:1,5, Chrudim E - Rapid F 4:1, Polabiny G - Krouna 2,5:2,5


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

ŠK Bohemia Pardubice C – TJ Sokol Lázně Bohdaneč ŠK Rapid Pardubice G – ŠK Holcim Prachovice B

   1.  Juchelka P.               1551     1/2    Sekyrka J.                 1798            1.  Svítil R.                     1000     0:1    Šindelář P.          V   1850

   2.  Kotlant T.                 1516     1:0    Svoboda J.                1697            2.  Zoubek D.                 1000     0:1    Zvoníček V.              1912

   3.  Zelenka P.                 1486     1:0    Jouza P.                     1655            3.  Šebek J.                      1407     1/2    Vondráček E.           1735

   4.  Petružálek R.           1000     0:1    Zmek J.                       1669            4.  Čoček O.                   1000     0:1    Starý V.                      1424

   5.  Voldánová B.           1100     0:1    Pištora L.                 1442            5.  Marcinko P.             1261     1:0    Sedlák P.                   1544

                                  2.5 : 2.5                                                                        1.5 : 3.5

   ŠK Vysoké Mýto C – Sokol Krucemburk               TJ ŠO Chrudim E – ŠK Rapid Pardubice F

   1.  Sabolová G.             1748     1:0    Kafka R.                    1543            1.  Mrha J.                  V   1821     1/2    Kalhous M.              1613

   2.  Ondrej T.                   1529     0:1    Kašpar L.                  1504            2.  Krys J.                        1531     1/2    Ryzner J.                    1518

   3.  Sabolová K.             1579     1/2    Hrančík M.               1533            3.  Zelený F.                   1555     1:0    Halousek J.         V   1478

   4.  Mergl J.                      1754     1:0    Hrančík J.                 1500            4.  Krys J.                        1569     1:0    Horník J.                   1701

   5.  Švarc O.                     1389     1:0    Přiklopil J.               1000            5.  Bureš Z.                     1499     1:0    Kraus O.                    1392

                                  3.5 : 1.5                                                                           4 : 1

    2222 ŠK Polabiny G – TJ Sokol Krouna                                                   

   1.  Vorel B.               V   1733     0:1    Dvořák S.            H  1846                                                                                                                            

   2.  Kouba P.                   1652     1:0    Šťulík J.               H  1785                                                                                                                            

   3.  Křišťál Z.                  1412     1/2    Jirmásek V.               1570                                                                                                                            

   4.  Adamů M.                 1000     1:0    Netolický J.             1468                                                                                                                            

   5.  Frgalová H.              1000     0:1    Šenkýř J.                   1597                                                                                                                            

                                  2.5 : 2.5                                                                             

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Holcim Prachovice B                   5    5    0    0         15              17          20   :  5

                   2.   TJ ŠO Chrudim E                               5    3    1    1         10              13          16   :  9

                   3.   ŠK Vysoké Mýto C                            5    3    1    1         10              12          15   :  10

                   3.   TJ Sokol Krouna                                5    3    1    1         10              12          15   :  10

                   5.   TJ Sokol Lázně Bohdaneč                  5    3    1    1         10              10       13.5   :  11.5

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice C                    5    2    1    2           7               9           14   :  11

                   7.   2222 ŠK Polabiny G                          5    1    1    3           4               5             9   :  16

                   8.   ŠK Rapid Pardubice F                         5    1    0    4           3               5          8.5   :  16.5

                   9.   Sokol Krucemburk                             5    1    0    4           3               4             9   :  16

                 10.   ŠK Rapid Pardubice G                         5    0    0    5           0               2             5   :  20

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.