Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2007/08 - 6. kolo 10.02.08

V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia C - Rapid G 4:1, Prachovice B - V.Mýto C 2:3, Krucemburk - Chrudim E 2,5:2,5, Rapid G - Polabiny F 3:2, Bohdaneč - Krouna 1,5:3,5


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

TJ Sokol Lázně Bohdaneč – TJ Sokol Krouna        ŠK Rapid Pardubice F – 2222 ŠK Polabiny G

   1.  Sekyrka J.                  1798     0:1    Dvořák S.            H  1846            1.  Koutný L.                 1604     0:1    Škorpík F.                 1614

   2.  Svoboda J.                1697     1/2    Šťulík J.               H  1785            2.  Kalhous M.              1613     1/2    Křišťál Z.                  1412

   3.  Jouza P.                     1655     1:0    Jirmásek V.               1570            3.  Ryzner J.                    1518     1/2    Nožička K.          V   1358

   4.  Mácha M.                  1546     -:+     Netolický J.             1468            4.  Kraus O.                    1392     1:0    Indra A.                     1000

   5.  Pištora L.                  1442     0:1    Šenkýř J.                   1597            5.  Killer F.                     1585     1:0    Adamů M.                 1000

                                  1.5 : 3.5                                                                           3 : 2

    Sokol Krucemburk – TJ ŠO Chrudim E            ŠK Holcim Prachovice B – ŠK Vysoké Mýto C

   1.  Kašpar L.                  1504     0:1    Mrha J.                 V   1821            1.  Řechková M.            1841     0:1    Sabolová G.             1748

   2.  Janáček T.                  1460     1:0    Krys J.                       1531            2.  Zvoníček V.              1912     0:1    Ondrej T.                   1529

   3.  Hrančík M.               1533     1/2    Zelený F.                   1555            3.  Vondráček E.           1735     1/2    Sabolová K.             1579

   4.  Hrančík J.                  1500     1:0    Bureš Z.                     1499            4.  Starý V.                      1424     1/2    Ptáček M.                  1796

   5.  Hülle J.                      1000     0:1    Sokol P.              V   1673            5.  Sedlák P.                   1544     1:0    Jílek V.                       1422

                                  2.5 : 2.5                                                                           2 : 3

ŠK Bohemia Pardubice C – ŠK Rapid Pardubice G                                    

   1.  Kučera A.            V   1706     1/2    Kofránek D.             1506                                                                                                                            

   2.  Zelenka P.                 1486     +:-     Svítil R.                    1000                                                                                                                            

   3.  Petružálek R.           1000     1:0    Zoubek D.                1000                                                                                                                            

   4.  Fajová A.                  1250     +:-     Čoček O.                   1000                                                                                                                            

   5.  Voldánová B.           1100     1/2    Kolář J.                      1712                                                                                                                            

                                     4 : 1                                                                                

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Holcim Prachovice B                   6    5    0    1         15              18          22   :  8

                   2.   TJ Sokol Krouna                                6    4    1    1         13              15       18.5   :  11.5

                   3.   ŠK Vysoké Mýto C                            6    4    1    1         13              14          18   :  12

                   4.   TJ ŠO Chrudim E                               6    3    2    1         11              15       18.5   :  11.5

                   5.   ŠK Bohemia Pardubice C                    6    3    1    2         10              12          18   :  12

                   6.   TJ Sokol Lázně Bohdaneč                  6    3    1    2         10              11          15   :  15

                   7.   ŠK Rapid Pardubice F                         6    2    0    4           6               7        11.5   :  18.5

                   8.   Sokol Krucemburk                             6    1    1    4           4               6        11.5   :  18.5

                   9.   2222 ŠK Polabiny G                          6    1    1    4           4               6           11   :  19

                 10.   ŠK Rapid Pardubice G                         6    0    0    6           0               2             6   :  24

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.