Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2007/08 - 7. kolo 24.02.08

V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid G - Bohdaneč 0,5:4,5, V.Mýto C - Bohemia C 4:1, Chrudim E - Prachovice B 3:2, Polabiny G . Krucemburk 3,5:1,5, Krouna -Rapid F 3,5:1,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

ŠK Rapid Pardubice G – TJ Sokol Lázně Bohdaneč ŠK Vysoké Mýto C – ŠK Bohemia Pardubice C

   1.  Kofránek D.              1506     0:1    Sekyrka J.                 1798            1.  Sabolová G.             1748     1:0    Juchelka P.               1551

   2.  Svítil R.                     1000     1/2    Svoboda J.                1697            2.  Ondrej T.                   1529     0:1    Kotlant T.                 1516

   3.  Zoubek D.                 1000     0:1    Jouza P.                     1655            3.  Sabolová K.             1579     1:0    Zelenka P.                 1486

   4.  Marcinko P.             1261     0:1    Zmek J.                       1669            4.  Ptáček M.                  1796     1:0    Fajová A.                  1250

   5.  Jakoubek J.               1000     0:1    Mácha M.                  1546            5.  Mergl J.                      1754     1:0    Voldánová B.           1100

                                  0.5 : 4.5                                                                           4 : 1

TJ ŠO Chrudim E – ŠK Holcim Prachovice B           2222 ŠK Polabiny G – Sokol Krucemburk

   1.  Mrha J.                 V   1821     1/2    Šindelář P.          V   1850            1.  Vorel B.                V   1733     0:1    Kafka R.                     1543

   2.  Zelený F.                   1555     1:0    Vondráček E.           1735            2.  Křišťál Z.                  1412     1:0    Janáček T.                  1460

   3.  Krys J.                        1569     1:0    Starý V.                     1424            3.  Nožička K.          V   1358     1/2    Hrančík M.               1533

   4.  Bureš Z.                     1499     0:1    Sedlák P.                  1544            4.  Tilgner M.                 1000     1:0    Hrančík J.                  1500

   5.  Sokol P.              V   1673     1/2    Tlapák S.                   1739            5.  Hofmanová V.          1000     1:0    Přiklopil J.               1000

                                     3 : 2                                                                           3.5 : 1.5

   TJ Sokol Krouna – ŠK Rapid Pardubice F                                                 

   1.  Dvořák S.            H   1846     1:0    Kalhous M.              1613                                                                                                                            

   2.  Jirmásek V.                1570     0:1    Ryzner J.                   1518                                                                                                                            

   3.  Netolický J.              1468     1:0    Halousek J.         V   1478                                                                                                                            

   4.  Šenkýř J.                    1597     1:0    Kraus O.                   1392                                                                                                                            

   5.  Grimm J.                     1000     1/2    Mulenko M.             1100                                                                                                                            

                                  3.5 : 1.5                                                                             

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto C                            7    5    1    1         16              18          22   :  13

                   1.   TJ Sokol Krouna                                7    5    1    1         16              18          22   :  13

                   3.   ŠK Holcim Prachovice B                   7    5    0    2         15              19          24   :  11

                   4.   TJ ŠO Chrudim E                               7    4    2    1         14              17       21.5   :  13.5

                   5.   TJ Sokol Lázně Bohdaneč                  7    4    1    2         13              15       19.5   :  15.5

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice C                    7    3    1    3         10              13          19   :  16

                   7.   2222 ŠK Polabiny G                          7    2    1    4           7               9        14.5   :  20.5

                   8.   ŠK Rapid Pardubice F                         7    2    0    5           6               8           13   :  22

                   9.   Sokol Krucemburk                             7    1    1    5           4               7           13   :  22

                 10.   ŠK Rapid Pardubice G                         7    0    0    7           0               2          6.5   :  28.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.