Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2007/08 - 8. kolo 09.03.08

V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Rapid F 2,5:2,5, Krucemburk - Krouna 2:3, Prachovice B - Polabiny G 3:2, Bohemia C - Chrudim E 2,5:2,5, Rapid G - V.Mýto C 1:4


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ Sokol Lázně Bohdaneč – ŠK Rapid Pardubice F    Sokol Krucemburk – TJ Sokol Krouna

   1.  Sekyrka J.                  1798     1:0    Koutný L.                1604            1.  Kafka R.                     1543     1:0    Dvořák S.            H  1846

   2.  Svoboda J.                1697     1/2    Kalhous M.              1613            2.  Kašpar L.                  1504     0:1    Šťulík J.               H  1785

   3.  Jouza P.                     1655     1:0    Halousek J.         V   1478            3.  Janáček T.                  1460     1:0    Jirmásek V.                1570

   4.  Mácha M.                  1546     -:+     Kraus O.                   1392            4.  Hrančík M.               1533     0:1    Netolický J.              1468

   5.  Pištora L.                  1442     0:1    Killer F.                    1585            5.  Hrančík J.                  1500     0:1    Šenkýř J.                    1597

                                  2.5 : 2.5                                                                           2 : 3

ŠK Holcim Prachovice B – 2222 ŠK Polabiny G   ŠK Bohemia Pardubice C – TJ ŠO Chrudim E

   1.  Šindelář P.          V   1850     1:0    Vorel B.               V   1733            1.  Juchelka P.               1551     1/2    Mrha J.                  V   1821

   2.  Řechková M.            1841     0:1    Škorpík F.                1614            2.  Kotlant T.                 1516     1:0    Krys J.                        1531

   3.  Zvoníček V.              1912     1:0    Křišťál Z.                  1412            3.  Zelenka P.                 1486     1:0    Zelený F.                   1555

   4.  Sedlák P.                   1544     0:1    Nožička K.         V   1358            4.  Petružálek R.           1000     0:1    Krys J.                        1569

   5.  Tlapák S.                   1739     1:0    Fišnar K.                   1000            5.  Voldánová B.           1100     0:1    Sokol P.               V   1673

                                     3 : 2                                                                           2.5 : 2.5

ŠK Rapid Pardubice G – ŠK Vysoké Mýto C                                               

   1.  Kofránek D.              1506     0:1    Ondrej T.                  1529                                                                                                                            

   2.  Svítil R.                     1000     0:1    Ptáček M.                 1796                                                                                                                            

   3.  Zoubek D.                 1000     0:1    Mergl J.                     1754                                                                                                                            

   4.  Čoček O.                   1000     0:1    Švarc O.                    1389                                                                                                                            

   5.  Marcinko P.             1261     1:0    Jílek V.                      1422                                                                                                                            

                                     1 : 4                                                                                

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto C                            8    6    1    1         19              22          26   :  14

                   2.   TJ Sokol Krouna                                8    6    1    1         19              21          25   :  15

                   3.   ŠK Holcim Prachovice B                   8    6    0    2         18              22          27   :  13

                   4.   TJ ŠO Chrudim E                               8    4    3    1         15              19          24   :  16

                   5.   TJ Sokol Lázně Bohdaneč                  8    4    2    2         14              17          22   :  18

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice C                    8    3    2    3         11              15       21.5   :  18.5

                   7.   2222 ŠK Polabiny G                          8    2    1    5           7              11       16.5   :  23.5

                   8.   ŠK Rapid Pardubice F                         8    2    1    5           7              10       15.5   :  24.5

                   9.   Sokol Krucemburk                             8    1    1    6           4               9           15   :  25

                 10.   ŠK Rapid Pardubice G                         8    0    0    8           0               3          7.5   :  32.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.