Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2007/08 - 9. kolo 30.03.08

Až poslední deváté kolo Krajské soutěže západ určilo vítěze a postupujícího do KP2, kterým se stalo družstvo Vysokého Mýta C vítězstvím 3,5:1,5 nad Bohdančí. Další výsledky: Chrudim E - Rapid G 2,5:2,5, Polabiny G - Bohemia C 2:3, Krouna - Prachovice B 2:3, Rapid F - Krucemburk 3:2


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

ŠK Vysoké Mýto C – TJ Sokol Lázně Bohdaneč      TJ ŠO Chrudim E – ŠK Rapid Pardubice G

   1.  Sabolová G.             1748     1/2    Sekyrka J.                 1798            1.  Krys J.                        1531     1/2    Kofránek D.              1506

   2.  Ondrej T.                   1529     0:1    Svoboda J.                1697            2.  Zelený F.                   1555     1/2    Svítil R.                     1000

   3.  Sabolová K.             1579     1:0    Jouza P.                     1655            3.  Krys J.                        1569     1/2    Zoubek D.                 1000

   4.  Ptáček M.                  1796     1:0    Zmek J.                       1669            4.  Bureš Z.                     1499     0:1    Šebek J.                      1407

   5.  Mergl J.                      1754     1:0    Pištora L.                 1442            5.  Sokol P.               V   1673     1:0    Čoček O.                   1000

                                  3.5 : 1.5                                                                        2.5 : 2.5

2222 ŠK Polabiny G – ŠK Bohemia Pardubice C   TJ Sokol Krouna – ŠK Holcim Prachovice B

   1.  Vorel B.               V   1733     1:0    Juchelka P.               1551            1.  Dvořák S.            H  1846     1/2    Šindelář P.          V   1850

   2.  Kouba P.                   1652     0:1    Kotlant T.                 1516            2.  Šťulík J.               H  1785     0:1    Zvoníček V.              1912

   3.  Nožička K.         V   1358     +:-     Zelenka P.                1486            3.  Jirmásek V.                1570     1/2    Vondráček E.           1735

   4.  Frgalová H.              1000     0:1    Fajová A.                  1250            4.  Netolický J.              1468     0:1    Sedlák P.                   1544

   5.  Hofmanová V.          1000     0:1    Voldánová B.          1100            5.  Šenkýř J.                    1597     1:0    Tlapák S.                   1739

                                     2 : 3                                                                              2 : 3

ŠK Rapid Pardubice F – Sokol Krucemburk                                               

   1.  Koutný L.                 1604     1/2    Kašpar L.                  1504                                                                                                                            

   2.  Kalhous M.              1613     1/2    Janáček T.                 1460                                                                                                                            

   3.  Ryzner J.                    1518     0:1    Hrančík M.               1533                                                                                                                            

   4.  Kraus O.                    1392     1:0    Hrančík J.                 1500                                                                                                                            

   5.  Kotlant J.                  1000     1:0    Přiklopil J.               1000                                                                                                                            

                                     3 : 2                                                                                

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto C                         9    7    1    1         22              25       29.5   :  15.5

                   2.   ŠK Holcim Prachovice B                   9    7    0    2         21              24          30   :  15

                   3.   TJ Sokol Krouna                                9    6    1    2         19              22          27   :  18

                   4.   TJ ŠO Chrudim E                               9    4    4    1         16              20       26.5   :  18.5

                   5.   ŠK Bohemia Pardubice C                    9    4    2    3         14              18       24.5   :  20.5

                   6.   TJ Sokol Lázně Bohdaneč                  9    4    2    3         14              18       23.5   :  21.5

                   7.   ŠK Rapid Pardubice F                         9    3    1    5         10              12       18.5   :  26.5

                   8.   2222 ŠK Polabiny G                          9    2    1    6           7              13       18.5   :  26.5

                   9.   Sokol Krucemburk                             9    1    1    7           4              10          17   :  28

                 10.   ŠK Rapid Pardubice G                         9    0    1    8           1               4           10   :  35

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.