Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů k 5.9.2007 06.09.07

Nejnovější Listina osobních koeficientů obsahuje celkem 522 aktivních hráčů našeho kraje, přičemž změny od květnové listiny jsou dány výhradně úspěšností jednotlivých hráčů na letních turnajích jednotlivců.


Poř. Jméno hráče Narozen VT ELO Oddíl
1 Láznička Viktor 9.1.1988 GM 2578 ŠK Rapid Pardubice
2 Votava Jan 29.11.1974 GM 2541 ŠK Rapid Pardubice
3 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2514 ŠK Rapid Pardubice
4 Petr Martin 23.8.1988 IM 2448 ŠK Rapid Pardubice
5 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2344 ŠK Rapid Pardubice
6 Sabol Marian 18.8.1966 M 2332 ŠK Vysoké Mýto
7 Jedlička Aleš 5.2.1972 M 2310 2222 ŠK Polabiny
8 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2310 TJ Lanškroun
9 Movsesjanová Petra 23.4.1976 WGM 2303 ŠK Rapid Pardubice
10 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2303 TJ Sokol Zaječice
11 Tůma Jiří 6.11.1986 M 2295 TJ ŠO a DDM Chrudim
12 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2290 ŠK Rapid Pardubice
13 Hošek Milan 21.7.1971 KM 2286 2222 ŠK Polabiny
14 Šklíba Martin 22.11.1981 KM 2275 ŠK Rapid Pardubice
15 Novotný Michal 26.4.1978 KM 2271 2222 ŠK Polabiny
16 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2271 ŠK Rapid Pardubice
17 Němec Pavel 14.12.1956 M 2267 TJ ŠO a DDM Chrudim
18 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2267 TJ Sokol Zaječice
19 Roško Luboš 19.4.1987 KM 2253 2222 ŠK Polabiny
20 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2249 TJ ŠO a DDM Chrudim
21 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2247 2222 ŠK Polabiny
22 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2247 2222 ŠK Polabiny
23 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2241 TJ Sokol Zaječice
24 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2239 TJ ŠO a DDM Chrudim
25 Šťastný Jan 15.11.1979 KM 2238 2222 ŠK Polabiny
26 Efler David 1.5.1972 KM 2233 2222 ŠK Polabiny
27 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2230 ŠK Rapid Pardubice
28 Pošta Petr 23.9.1983 KM 2225 ŠK Rapid Pardubice
29 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2221 2222 ŠK Polabiny
30 Navrátil František 7.5.1943 KM 2221 2222 ŠK Polabiny
31 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2209 TJ ŠO a DDM Chrudim
32 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2202 ŠK Rapid Pardubice
33 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2187 2222 ŠK Polabiny
34 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2165 TJ Lanškroun
35 Onderek David 26.7.1970 KM 2164 TJ ŠO a DDM Chrudim
36 Movsesian Mouseg 23.9.1949 KM 2161 2222 ŠK Polabiny
37 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2159 ŠK Rapid Pardubice
38 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2159 2222 ŠK Polabiny
39 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2153 TJ Lokomotiva Česká Třebová
40 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2150 TJ Štefanydes Polička
41 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2149 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
42 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2139 ŠK Rapid Pardubice
43 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2138 TJ Jiskra Litomyšl
44 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2127 TJ Sokol Zaječice
45 Komárek David 20.7.1976 KM 2126 TJ Štefanydes Polička
46 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2121 TJ Sokol Zaječice
47 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2121 TJ Štefanydes Polička
48 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2119 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
49 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2116 ŠK Rapid Pardubice
50 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2110 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
51 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2107 ŠK Rapid Pardubice
52 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2104 TJ Lokomotiva Česká Třebová
53 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2103 TJ Slovan Moravská Třebová
54 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2100 TJ ŠO a DDM Chrudim
55 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2092 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
56 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2083 ŠK Vysoké Mýto
57 Kaderka Radek 20.4.1982 KM 2079 ŠK Rapid Pardubice
58 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2079 ŠK Rapid Pardubice
59 Doseděl Jiří 18.11.1966 1 2078 ŠK Vysoké Mýto
60 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2072 TJ Štefanydes Polička
61 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2071 TJ ŠO a DDM Chrudim
62 Černý Jan 7.8.1957 KM 2068 2222 ŠK Polabiny
63 Šebesta Petr 11.4.1971 KM 2065 2222 ŠK Polabiny
64 Bednář Marcel 29.6.1992 1 2063 TJ Jablonné nad Orlicí
65 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2063 SK Žamberk
66 Hejkrlík Filip 18.9.1979 KM 2063 ŠK Rapid Pardubice
67 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2062 ŠK Vysoké Mýto
68 Just Pavel 13.8.1947 KM 2060 2222 ŠK Polabiny
69 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2059 2222 ŠK Polabiny
70 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2058 TJ Štefanydes Polička
71 Novák Aleš 28.9.1978 1 2058 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
72 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2058 2222 ŠK Polabiny
73 Pečinka Martin 16.9.1990 1 2048 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
74 Ondráček Ondřej 7.1.1987 1 2046 TJ CHS Chotěboř
75 Šustr Jaromír 2.9.1951 KM 2036 TJ Sokol Zaječice
76 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 2032 2222 ŠK Polabiny
77 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 2032 ŠK Rapid Pardubice
78 Koníček Petr 23.4.1975 1 2030 TJ ŠO a DDM Chrudim
79 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2025 2222 ŠK Polabiny
80 Švub Jan 13.4.1953 KM 2025 TJ Štefanydes Polička
81 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2023 2222 ŠK Polabiny
82 Endl Vlastimil 2.3.1935 KM 2018 TJ Slovan Moravská Třebová
83 Petráž Martin 28.1.1991 1 2015 TJ Lokomotiva Česká Třebová
84 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2013 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
85 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 2013 TJ Štefanydes Polička
86 Laušman Petr 22.10.1969 1 2012 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
87 Vodička Pavel 5.3.1970 1 2012 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
88 Pekař Václav 30.3.1986 1 2005 TJ Jiskra Litomyšl
89 Skokan Jan 2.9.1982 1 2004 SK Holcim Prachovice
90 Mareš Petr 25.12.1955 1 2001 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 Daněk Pavel 2.3.1962 1 2000 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
92 Hennig Thomas 30.12.1966 1 1999 ŠK Rapid Pardubice
93 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1998 TJ Sokol Zaječice
94 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 1997 ŠK Rapid Pardubice
95 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1991 TJ Jiskra Litomyšl
96 Ester Ladislav 10.5.1941 1 1990 ŠK Rapid Pardubice
97 Zeman Martin 10.1.1975 1 1990 TJ Jiskra Litomyšl
98 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 1989 TJ Sokol Zaječice
99 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 1986 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
100 Ernes Josef 18.3.1953 1 1973 TJ Spartak Choceň
101 Bělohlav Jan 4.9.1962 1 1971 2222 ŠK Polabiny
102 Bříza Miloš 4.3.1975 KM 1971 TJ Spartak OEZ Letohrad
103 Mareš Vladimír 2.5.1965 1 1971 TJ CHS Chotěboř
104 Ducheček Jaroslav 22.2.1964 1 1970 ŠO DDM Hlinsko
105 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 1970 TJ ŠO a DDM Chrudim
106 Černý Karel 15.5.1937 KM 1969 TJ Jablonné nad Orlicí
107 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 1969 SK Žamberk
108 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1968 TJ Jiskra Litomyšl
109 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1967 SK Žamberk
110 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1967 ŠK Rapid Pardubice
111 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1965 ŠK Rapid Pardubice
112 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1961 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
113 Mazuch Jan 15.5.1965 1 1960 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
114 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1958 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
115 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1958 TJ Sokol Zaječice
116 Linhart Jan 6.4.1987 1 1957 TJ CHS Chotěboř
117 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1956 TJ Lanškroun
118 Kylar Pavel 18.12.1954 1 1950 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
119 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 1946 ŠK Vysoké Mýto
120 Krumer Miroslav 30.1.1972 1 1944 TJ Spartak OEZ Letohrad
121 Solil Roman 14.12.1970 1 1944 TJ Lanškroun
122 Prokůpek Marek 4.4.1981 1 1936 ŠK Rapid Pardubice
123 Petrželka Karel 18.10.1941 1 1931 TJ Lokomotiva Česká Třebová
124 Müller Petr 12.2.1985 1 1929 SK Holcim Prachovice
125 Procházka Petr 13.5.1976 1 1929 TJ Lanškroun
126 Karaba David 10.3.1987 1 1928 2222 ŠK Polabiny
127 Švécar Jiří 1.10.1961 1 1927 ŠK Vysoké Mýto
128 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1926 2222 ŠK Polabiny
129 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1925 SK Žamberk
130 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 1922 TJ Jiskra Litomyšl
131 Sojma Zdeněk 21.1.1963 1 1918 TJ Slovan Moravská Třebová
132 Petrus Luděk 1.5.1980 1 1916 TJ CHS Chotěboř
133 Seidl Zdeněk 23.3.1960 1 1916 ŠK Rapid Pardubice
134 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1915 TJ Lokomotiva Česká Třebová
135 Kučera Jan 29.10.1979 1 1914 TJ Spartak Choceň
136 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1912 TJ Sokol Zaječice
137 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1912 TJ ŠO a DDM Chrudim
138 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1912 ŠK Rapid Pardubice
139 Beneš Milan 23.8.1991 1 1911 ŠK Vysoké Mýto
140 Hon Jiří 18.7.1958 1 1911 ŠK Rapid Pardubice
141 Veselý Petr 23.10.1979 1 1911 TJ Spartak OEZ Letohrad
142 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1911 SK Žamberk
143 Adámek Milan 14.9.1958 1 1910 ŠO DDM Hlinsko
144 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1910 TJ Spartak OEZ Letohrad
145 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1910 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
146 Hospodka Josef 14.12.1975 1 1908 TJ CHS Chotěboř
147 Mazura Miloš 17.2.1964 1 1908 SK Žamberk
148 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1908 ŠK Rapid Pardubice
149 Dobšinský Pavel 8.10.1954 1 1904 TJ CHS Chotěboř
150 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1904 ŠO DDM Hlinsko
151 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1904 TJ CHS Chotěboř
152 Hanus Michal 30.1.1989 1 1903 TJ ŠO a DDM Chrudim
153 Pail Milan 28.6.1962 1 1900 TJ Sokol Němčice
154 Roub Bohumil 9.7.1975 1 1896 2222 ŠK Polabiny
155 Škorpík Jan 22.1.1975 1 1895 2222 ŠK Polabiny
156 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 1891 TJ CHS Chotěboř
157 Borek Pavel 18.2.1963 1 1890 TJ Lokomotiva Česká Třebová
158 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 1884 ŠK Vysoké Mýto
159 Přibyl Jiří 2.5.1955 1 1883 SK Holcim Prachovice
160 Pěkník Milan 3.5.1955 1 1882 TJ Sokol Němčice
161 Matouš Radek 28.6.1976 1 1881 ŠK Rapid Pardubice
162 Tesař Jaromír 25.1.1961 1 1877 TJ Jablonné nad Orlicí
163 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1875 TJ Štefanydes Polička
164 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1867 TJ Spartak OEZ Letohrad
165 Horáček Pavel 24.6.1977 1 1866 TJ Jiskra Litomyšl
166 Trhal Michal 19.12.1980 1 1865 ŠK Vysoké Mýto
167 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1859 SK Žamberk
168 Šváb Jiří 17.3.1955 1 1856 TJ Jiskra Litomyšl
169 Pavlovec Vladimír 3.7.1964 1 1850 ŠK Rapid Pardubice
170 Šindelář Petr 15.12.1949 2 1850 SK Holcim Prachovice
171 Kohoutek Tomáš 17.5.1979 2 1848 TJ ŠO a DDM Chrudim
172 Burian Michal 16.10.1957 2 1847 Sokol Městečko Trnávka
173 Starý Lukáš 14.9.1982 2 1847 SK Holcim Prachovice
174 Dvořák Slavomil 5.8.1977 2 1846 ŠO DDM Hlinsko
175 Grepl Pavel 26.1.1969 1 1845 TJ Slovan Moravská Třebová
176 Marek Michal 3.6.1971 2 1844 TJ Lanškroun
177 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1844 TJ ŠO a DDM Chrudim
178 Pyskatý Jiří 13.1.1946 1 1842 ŠK Rapid Pardubice
179 Řechková Miloslava 28.4.1948 1 1841 SK Holcim Prachovice
180 Kalous Tomáš 20.12.1964 2 1840 SK Žamberk
181 Krummer Dušan 24.10.1980 2 1838 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
182 Kýhos Alois 8.1.1949 2 1838 ŠK Rapid Pardubice
183 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1838 TJ Spartak OEZ Letohrad
184 Holfeuer Antonín 31.12.1947 2 1837 ŠO DDM Hlinsko
185 Smola Jan 17.7.1953 1 1837 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
186 Jeništa Jiří 21.4.1937 1 1834 SK Žamberk
187 Němec Bohumil 24.8.1950 1 1833 TJ ŠO a DDM Chrudim
188 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1832 ŠK Svitavy
189 Culek Karel 10.8.1990 2 1829 TJ ŠO a DDM Chrudim
190 Kouba Petr 31.12.1966 2 1827 2222 ŠK Polabiny
191 Půlpán Jakub 2.6.1998 2 1826 TJ ŠO a DDM Chrudim
192 Bauer Jindřich 12.1.1985 2 1825 2222 ŠK Polabiny
193 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1823 TJ Spartak Choceň
194 Fiala Milan 23.6.1973 2 1822 TJ CHS Chotěboř
195 Kacálek Karel 21.10.1951 1 1822 SK Žamberk
196 Mrha Jan 17.9.1924 2 1821 TJ ŠO a DDM Chrudim
197 Celuch Tomáš 5.2.1975 1 1820 TJ ŠO a DDM Chrudim
198 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1819 ŠK Rapid Pardubice
199 Škroch Martin 5.4.1976 2 1819 2222 ŠK Polabiny
200 Jasanský Karel 6.3.1948 1 1816 TJ Lokomotiva Česká Třebová
201 Bartošová Lucie 21.10.1989 1815 TJ Jiskra Litomyšl
202 Baťa Stanislav 3.3.1942 2 1815 2222 ŠK Polabiny
203 Merta Josef 12.2.1950 1 1815 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
204 Honek Jan 26.11.1959 2 1811 SK Holcim Prachovice
205 Havel František 29.1.1947 1 1810 ŠK Svitavy
206 Režný Zdeněk 10.4.1953 2 1809 ŠK Rapid Pardubice
207 Cidlinský Václav 20.5.1947 1 1808 2222 ŠK Polabiny
208 Labský Jan 21.2.1947 1 1806 ŠK Rapid Pardubice
209 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1805 ŠK Rapid Pardubice
210 Šmíd František 19.1.1953 2 1802 Sokol Městečko Trnávka
211 Buriánek Petr 2.1.1972 2 1801 TJ Slovan Moravská Třebová
212 Marek Jiří 1.4.1943 1 1800 ŠK Vysoké Mýto
213 Šimek Zdeněk 14.2.1988 2 1800 TJ Lokomotiva Česká Třebová
214 Urbánek Josef 9.3.1939 1 1799 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
215 Sekyrka Josef 6.8.1950 1 1798 Sokol Lázně Bohdaneč
216 Ptáček Miloslav 2.11.1946 2 1796 ŠK Vysoké Mýto
217 Kameník David 30.7.1977 2 1795 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
218 Merta Michal 27.8.1976 2 1793 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
219 Horáček Michal 5.6.1990 2 1792 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
220 Janko Jan 16.5.1959 1 1790 ŠK Rapid Pardubice
221 Petružálek Jiří 29.3.1949 2 1789 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
222 Kajínek Karel 25.11.1968 2 1788 TJ CHS Chotěboř
223 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1788 ŠK Rapid Pardubice
224 Poslušný Radek 16.4.1977 2 1787 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
225 Paukert Ivo 11.1.1974 2 1786 TJ Lanškroun
226 Šťulík Jiří 21.5.1976 2 1785 ŠO DDM Hlinsko
227 Vymetálek Petr 15.5.1985 2 1783 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
228 Maisnar Jan 28.6.1941 1 1782 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
229 Michal Milan 10.1.1961 2 1781 TJ CHS Chotěboř
230 Weis Ladislav 11.4.1938 1 1781 TJ Spartak Choceň
231 Dungl Petr 11.2.1965 2 1778 SK Žamberk
232 Stodola Zdeněk 13.4.1953 1 1777 TJ Štefanydes Polička
233 Vencl Jiří 15.3.1962 1 1777 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
234 Šebrle Jaroslav 24.6.1956 2 1772 TJ Lanškroun
235 Janda Lubomír 29.7.1955 1 1769 ŠO DDM Hlinsko
236 Slavíček Miroslav 19.6.1959 2 1766 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
237 Marinov Peter 30.7.1958 2 1760 ŠK Vysoké Mýto
238 Navrátil Václav 7.9.1936 2 1760 TJ Spartak Choceň
239 Křemenák Jiří 3.8.1938 2 1758 TJ Lokomotiva Česká Třebová
240 Charouz Milan 6.11.1958 2 1756 TJ Štefanydes Polička
241 Glembek Bohumír 3.8.1941 2 1754 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
242 Mergl Jan 11.6.1927 1 1754 ŠK Vysoké Mýto
243 Novotný Tomáš 31.7.1987 2 1753 TJ CHS Chotěboř
244 Filip Libor 1.2.1974 2 1751 TJ Jablonné nad Orlicí
245 Sabolová Gabriela 21.2.1992 2 1748 ŠK Vysoké Mýto
246 Štěpánek Zbyněk 15.11.1957 2 1748 ŠO DDM Hlinsko
247 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1746 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
248 Plíva Jaroslav 3.12.1978 2 1746 SK Žamberk
249 Tlapák Stanislav 11.9.1928 1 1739 SK Holcim Prachovice
250 Dvořák Eduard 6.2.1953 2 1737 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
251 Felcman Tomáš 28.6.1992 2 1737 SK Žamberk
252 Siegel Josef 11.3.1958 2 1737 TJ Spartak Choceň
253 Nikl Leoš 28.2.1964 2 1736 TJ Spartak Choceň
254 Rosenkranz Jindřich 6.4.1952 1 1736 ŠK Svitavy
255 Vondráček Emil 12.6.1935 2 1735 SK Holcim Prachovice
256 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1734 TJ Jiskra Litomyšl
257 Martinec Jan 10.6.1969 2 1734 SK Žamberk
258 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1733 2222 ŠK Polabiny
259 Dudek Vladimír 25.4.1973 2 1732 2222 ŠK Polabiny
260 Štorek Luboš 17.2.1966 1 1730 ŠO DDM Hlinsko
261 Chvojka Antonín 5.7.1946 1 1729 TJ Slovan Moravská Třebová
262 Tomek Karel 1.7.1959 2 1729 TJ CHS Chotěboř
263 Riedl Tomáš 17.1.1985 2 1728 ŠK Svitavy
264 Černohous Jiří 31.3.1963 2 1724 TJ Jablonné nad Orlicí
265 Odvárka Stanislav 13.8.1979 2 1722 2222 ŠK Polabiny
266 Jerman Miloš 10.12.1979 2 1720 TJ Štefanydes Polička
267 Navrátil Miroslav 1.5.1952 2 1720 Sokol Městečko Trnávka
268 Novák Miroslav 19.7.1954 2 1719 TJ Lanškroun
269 Petruň Milan 9.3.1980 2 1719 TJ Lanškroun
270 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1719 TJ CHS Chotěboř
271 Šebek Pavel 28.4.1965 2 1719 ŠO DDM Hlinsko
272 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1718 ŠK Svitavy
273 Strachoň Lukáš 16.6.1980 2 1716 ŠK Svitavy
274 Kolář Josef 27.1.1929 2 1712 ŠK Rapid Pardubice
275 Ďoubal Petr 2.3.1958 2 1711 TJ CHS Chotěboř
276 Mareš Petr 27.7.1983 2 1708 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
277 Mareš Petr 21.6.1974 2 1708 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
278 Ždímal Petr 16.5.1986 2 1707 TJ ŠO a DDM Chrudim
279 Beneš Daniel 25.8.1973 2 1706 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
280 Halbrštát David 4.11.1989 2 1706 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
281 Kučera Aleš 9.3.1978 2 1706 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
282 Lipavský Jindřich 21.11.1941 1 1705 ŠK Vysoké Mýto
283 Navrátil Ladislav 7.5.1971 2 1705 TJ Štefanydes Polička
284 Izák Miloš 16.4.1952 2 1703 Sokol Městečko Trnávka
285 Konrád František 6.6.1981 2 1702 TJ Sokol Zaječice
286 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1702 ŠO TROPIC Lanškroun
287 Paukert Vladislav 8.8.1938 2 1702 TJ Lanškroun
288 Horník Jaromír 25.6.1933 2 1701 ŠK Rapid Pardubice
289 Janeček František 17.7.1949 1 1699 TJ Spartak Choceň
290 Horák Libor 12.12.1990 2 1698 TJ Jiskra Litomyšl
291 Brdíček David 29.3.1982 2 1697 SK Žamberk
292 Svoboda Jiří 29.11.1966 2 1697 Sokol Lázně Bohdaneč
293 Valíček Karel 10.5.1939 2 1696 TJ Slovan Moravská Třebová
294 Štěpán Stanislav 20.12.1948 2 1693 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
295 Bartoš Karel 31.5.1980 2 1692 TJ Štefanydes Polička
296 Bartoš Martin 7.2.1968 2 1691 TJ ŠO a DDM Chrudim
297 Jonáš Petr 12.5.1944 2 1690 TJ Jiskra Litomyšl
298 Kůs Martin 29.3.1991 2 1687 TJ ŠO a DDM Chrudim
299 Motáček Jan 22.4.1939 2 1687 TJ Jiskra Litomyšl
300 Kosek Marek 22.4.1993 2 1686 ŠK Vysoké Mýto
301 Svatoš Zdeněk 7.6.1934 2 1686 ŠK Svitavy
302 Veselý Ondřej 16.3.1977 2 1686 ŠK Svitavy
303 Doseděl Zdeněk 21.6.1960 2 1684 TJ Spartak Choceň
304 Šlezingr Vilém 1.12.1967 2 1680 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
305 Fangl Jiří 20.10.1937 1 1678 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
306 Král Miloš 10.10.1950 2 1677 ŠK Rapid Pardubice
307 Hodek Roman 20.4.1960 2 1675 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
308 Sokol Pavel 21.9.1941 2 1673 TJ ŠO a DDM Chrudim
309 Vojanec Hynek 28.9.1951 2 1673 ŠO DDM Hlinsko
310 Klouček Jindřich 25.2.1958 2 1672 SK Holcim Prachovice
311 Gregor Pavel 20.9.1961 2 1671 TJ Lokomotiva Česká Třebová
312 Heger Miroslav 24.6.1968 2 1671 TJ Lanškroun
313 Vohník Miroslav 17.11.1958 2 1671 SK Žamberk
314 Banach Jaromír 24.8.1930 1 1670 ŠK Rapid Pardubice
315 Zmek Jaroslav 3.11.1975 2 1669 Sokol Lázně Bohdaneč
316 Flos Petr 29.11.1953 2 1668 TJ Lokomotiva Česká Třebová
317 Výskot David 4.5.1976 2 1663 2222 ŠK Polabiny
318 Pelcl Karel 17.7.1963 2 1660 TJ Lokomotiva Česká Třebová
319 Dostálek Vladimír 29.12.1956 2 1658 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
320 Jouza Petr 29.5.1962 1 1655 Sokol Lázně Bohdaneč
321 Jedlička Eduard 21.4.1937 2 1654 ŠK Svitavy
322 Balek Josef 6.9.1947 2 1653 ŠO DDM Hlinsko
323 Kouba Petr 9.4.1951 2 1652 2222 ŠK Polabiny
324 Bureš Vladimír 16.2.1948 2 1651 Sokol Městečko Trnávka
325 Riedl Vladimír 16.2.1988 2 1645 ŠK Svitavy
326 Taslar Karel 21.11.1953 2 1645 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
327 Šmejdíř Waldemar 14.2.1954 2 1644 TJ Spartak Choceň
328 Motl Josef 11.3.1966 2 1643 TJ Sokol Horní Čermná
329 Franz Lukáš 22.6.1993 2 1636 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
330 Janoušek Martin 21.5.1975 2 1636 TJ Spartak Choceň
331 Toman Aleš 18.11.1986 2 1636 SK Žamberk
332 Hůlka Libor 29.12.1970 2 1635 TJ Sokol Němčice
333 Mužík Ferdinand 22.4.1922 2 1634 TJ ŠO a DDM Chrudim
334 Franc František 29.9.1941 2 1631 Sokol Městečko Trnávka
335 Mazura Jaroslav 18.5.1935 2 1628 SK Žamberk
336 Franc Oldřich 3.10.1959 2 1627 SK Žamberk
337 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1627 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
338 Kubíček Vlastimil 18.12.1959 2 1626 TJ Jablonné nad Orlicí
339 Endl Vlastimil 25.7.1961 2 1624 TJ Slovan Moravská Třebová
340 Marek Michal 22.12.1993 2 1622 TJ Lanškroun
341 Sysr Pavel 21.5.1959 2 1620 TJ Spartak OEZ Letohrad
342 Krejčí Jan 6.2.1949 1 1617 2222 ŠK Polabiny
343 Škorpík František 10.2.1976 2 1614 2222 ŠK Polabiny
344 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1613 ŠK Rapid Pardubice
345 Novotný Karel 19.7.1938 2 1611 TJ Lanškroun
346 Rusz Gustav 15.6.1949 2 1607 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
347 Beneš Leopold 28.11.1931 2 1605 ŠK Svitavy
348 Myška František 3.7.1963 2 1605 TJ Sokol Němčice
349 Pecháček Tomáš 12.4.1990 2 1605 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
350 Koutný Ludvík 11.9.1939 2 1604 ŠK Rapid Pardubice
351 Ninger Karel 13.9.1925 2 1604 TJ Jiskra Litomyšl
352 Horský Josef 7.3.1959 2 1601 TJ Lokomotiva Česká Třebová
353 Petrážová Kateřina 4.3.1988 2 1601 TJ Lokomotiva Česká Třebová
354 Vorlíček Pavel 13.11.1962 2 1598 TJ Jablonné nad Orlicí
355 Šenkýř Jindřich 30.6.1945 2 1597 TJ Sokol Krouna
356 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1597 TJ Štefanydes Polička
357 Štětka Václav 31.3.1944 2 1595 TJ Jiskra Litomyšl
358 Krištof Jiří 29.9.1957 2 1594 TJ Lanškroun
359 Boháč Luboš 21.5.1949 2 1592 ŠO TROPIC Lanškroun
360 Výprachtický David 14.11.1993 2 1591 SK Žamberk
361 Motl Ladislav 15.1.1956 2 1590 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
362 Krejčí Milan 26.2.1960 2 1588 TJ Jiskra Litomyšl
363 Seidl Jiří 25.9.1943 2 1588 TJ Jiskra Litomyšl
364 Nedelčev Radim 12.2.1950 2 1587 TJ Spartak Choceň
365 Cvrček Michal 19.3.1976 2 1585 ŠK Rapid Pardubice
366 Killer František 9.7.1972 2 1585 ŠK Rapid Pardubice
367 Pavlů Pavel 31.3.1943 2 1581 Sokol Městečko Trnávka
368 Stryka Rostislav 5.4.1966 2 1580 TJ ŠO a DDM Chrudim
369 Müller Luděk 19.2.1986 2 1579 TJ Štefanydes Polička
370 Sabolová Kristýna 6.3.1995 2 1579 ŠK Vysoké Mýto
371 Racek Josef 7.3.1965 2 1577 TJ Sokol Němčice
372 Dostál Lukáš 25.7.1979 2 1574 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
373 Mareš Jan 13.10.1994 2 1574 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
374 Brožka Karel 1.3.1979 2 1573 TJ Sokol Zaječice
375 Šilar Josef 25.11.1963 2 1573 TJ Sokol Horní Čermná
376 Jirmásek Vladimír 2.12.1958 2 1570 TJ Sokol Krouna
377 Krys Jan 16.3.1991 2 1569 TJ ŠO a DDM Chrudim
378 Cimprich Miroslav 8.5.1976 2 1568 TJ Sokol Horní Čermná
379 Nikl Josef 8.12.1949 2 1568 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
380 Šilar Josef 12.8.1961 2 1567 TJ Sokol Horní Čermná
381 Klíma Ladislav 15.2.1982 2 1564 TJ Štefanydes Polička
382 Palla Květoslav 12.4.1953 2 1564 ŠO TROPIC Lanškroun
383 Maceška Vladimír 1.4.1980 2 1562 TJ Spartak OEZ Letohrad
384 Čuma Jan 27.10.1941 2 1561 ŠK Svitavy
385 Fabian Karel 14.3.1964 2 1560 TJ Lanškroun
386 Marek Josef 9.7.1941 2 1557 TJ Lanškroun
387 Pressl Ladislav 6.1.1932 2 1557 ŠK Svitavy
388 Zelený František 22.9.1938 2 1555 TJ ŠO a DDM Chrudim
389 Bušina Vilém 19.5.1931 2 1553 Sokol Městečko Trnávka
390 Juchelka Petr 14.11.1969 2 1551 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
391 Bielčik Jindřich 20.6.1966 2 1550 ŠK Kámen
392 Mácha Martin 25.2.1967 2 1546 Sokol Lázně Bohdaneč
393 Štefl Stanislav 26.3.1945 2 1546 TJ Lanškroun
394 Sedlák Petr 30.5.1955 2 1544 SK Holcim Prachovice
395 Kafka Roman 27.7.1982 2 1543 Sokol Krucemburk
396 Hlaváček Bedřich 6.8.1973 2 1542 TJ ŠO a DDM Chrudim
397 Janeček Václav 26.10.1984 3 1539 TJ Spartak OEZ Letohrad
398 Krušina Adolf 8.10.1967 3 1539 ŠK Svitavy
399 Driemer Jaroslav 7.1.1950 2 1536 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
400 Rusz Roman 29.5.1972 2 1536 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
401 Havlíček Václav 17.10.1948 3 1535 ŠO TROPIC Lanškroun
402 Rovner Oldřich 9.5.1933 3 1535 Sokol Městečko Trnávka
403 Écsiová Dominika 19.5.1992 3 1534 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
404 Hrančík Martin 20.3.1980 3 1533 Sokol Krucemburk
405 Křivohlávek David 18.1.1989 3 1532 TJ Lanškroun
406 Krys Jaromír 9.11.1933 2 1531 TJ ŠO a DDM Chrudim
407 Paluda Jiří 5.4.1941 2 1531 TJ Lokomotiva Česká Třebová
408 Sodomka Adam 10.6.1989 2 1530 TJ Štefanydes Polička
409 Hnát Lubomír 18.7.1973 2 1529 TJ ŠO a DDM Chrudim
410 Ondrej Tomáš 13.5.1991 2 1529 ŠK Vysoké Mýto
411 Malý Miroslav 26.6.1927 3 1528 ŠO DDM Hlinsko
412 Janeček Ondřej 27.5.1952 2 1525 TJ Spartak OEZ Letohrad
413 Černý Václav 2.4.1940 2 1524 TJ Jablonné nad Orlicí
414 Fabian Karel 20.12.1931 2 1524 TJ Lanškroun
415 Šlégr Miloslav 9.2.1969 3 1523 TJ Spartak Choceň
416 Šulc Jiří 27.7.1962 3 1523 SK Žamberk
417 Janeček Miroslav 17.9.1950 2 1522 SK Žamberk
418 Vymetálek Tomáš 21.8.1982 3 1520 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
419 Stúj Michal 2.1.1965 3 1519 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
420 Kůs Tomáš 6.5.1988 2 1518 TJ ŠO a DDM Chrudim
421 Ryzner Jiří 13.9.1991 3 1518 ŠK Rapid Pardubice
422 Jonáš Josef 8.11.1954 3 1517 ŠO TROPIC Lanškroun
423 Pátek Ladislav 25.4.1929 2 1517 TJ CHS Chotěboř
424 Dudla Martin 14.10.1976 3 1516 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
425 Kotlant Tomáš 11.9.1988 3 1516 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
426 Pirkl Luboš 19.1.1982 3 1515 TJ Lokomotiva Česká Třebová
427 Mazánek Antonín 21.7.1924 2 1509 TJ ŠO a DDM Chrudim
428 Viktorin Jaroslav 24.4.1957 2 1508 ŠO TROPIC Lanškroun
429 Kofránek David 7.12.1976 3 1506 ŠK Rapid Pardubice
430 Kašpar Libor 24.3.1973 3 1504 Sokol Krucemburk
431 Marek Karel 23.10.1984 3 1503 TJ Štefanydes Polička
432 Kvapil Pavel 30.4.1950 3 1502 2222 ŠK Polabiny
433 Hrančík Jaroslav 31.7.1951 3 1500 Sokol Krucemburk
434 Novák Miroslav 31.10.1988 3 1500 TJ Lanškroun
435 Bureš Zbyněk 21.5.1978 3 1499 TJ ŠO a DDM Chrudim
436 Krčmář Stanislav 21.2.1972 3 1497 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
437 Krejčí Lukáš 8.5.1970 3 1496 Sokol Mistrovice
438 Halbrštát Karel 28.10.1955 3 1493 Sokol Mistrovice
439 Čižinský Petr 26.2.1995 3 1491 TJ Lokomotiva Česká Třebová
440 Valenta Rudolf 10.4.1951 3 1489 Sokol Mistrovice
441 Zelenka Pavel 6.3.1972 3 1486 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
442 Krys Jaromír 24.1.1988 2 1485 TJ ŠO a DDM Chrudim
443 Vacek Miroslav 4.2.1957 2 1483 TJ Sokol Horní Čermná
444 Baláž Jindřich 18.9.1991 3 1482 ŠK Svitavy
445 Šilar Karel 20.8.1952 2 1481 TJ Sokol Horní Čermná
446 Halousek Jaroslav 11.9.1991 3 1478 ŠK Rapid Pardubice
447 Hájek Jaroslav 25.2.1950 3 1472 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
448 Hurdes Emil 21.11.1937 2 1468 SK Žamberk
449 Netolický Josef 9.1.1966 3 1468 TJ Sokol Krouna
450 Kopal Vladimír 20.3.1959 3 1467 SK Žamberk
451 Michalička Václav 25.9.1946 3 1463 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
452 Trkal Tomáš 5.12.1990 3 1462 TJ Štefanydes Polička
453 Janota Jiří 8.6.1958 3 1461 Sokol Mistrovice
454 Janáček Tomáš 21.8.1972 3 1460 Sokol Krucemburk
455 Mlynář Miroslav 4.7.1949 3 1458 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
456 Soukal Petr 20.5.1991 3 1454 TJ ŠO a DDM Chrudim
457 Kůs Miroslav 3.7.1963 3 1450 TJ ŠO a DDM Chrudim
458 Krečmer Josef 15.3.1930 2 1445 TJ ŠO a DDM Chrudim
459 Kalousek Miroslav 18.8.1979 3 1444 TJ Sokol Horní Čermná
460 Káva František 21.6.1933 3 1443 TJ ŠO a DDM Chrudim
461 Laštůvka Karel 11.1.1991 3 1442 ŠO DDM Hlinsko
462 Pištora Lubomír 8.10.1937 3 1442 Sokol Lázně Bohdaneč
463 Felcman Martin 12.7.1990 3 1439 SK Žamberk
464 Vaňous Petr 3.6.1971 3 1436 TJ Lokomotiva Česká Třebová
465 Kokeš Ondřej 31.5.1993 2 1433 TJ ŠO a DDM Chrudim
466 Schmid Martin 10.4.1989 3 1431 TJ Lokomotiva Česká Třebová
467 Lacko Dušan 4.3.1948 3 1430 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
468 Starý Vladimír 17.1.1985 3 1424 SK Holcim Prachovice
469 Jílek Václav 1.6.1993 3 1422 ŠK Vysoké Mýto
470 Málek Lukáš 27.9.1977 3 1418 ŠK Rapid Pardubice
471 Křišťál Zdeněk 22.5.1955 3 1412 2222 ŠK Polabiny
472 Malá Michaela 24.8.1993 3 1407 SK Žamberk
473 Šebek Jiří 20.4.1930 3 1407 ŠK Rapid Pardubice
474 Bečička David 12.10.1990 3 1406 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
475 Langr Petr 21.3.1969 3 1406 Sokol Mistrovice
476 Hynek Petr 22.1.1988 3 1405 SK Žamberk
477 Křivohlávek Josef 23.10.1951 3 1405 ŠO TROPIC Lanškroun
478 Honek Ondřej 30.6.1987 3 1402 SK Holcim Prachovice
479 Chmelík Ondřej 8.12.1992 3 1401 TJ Lanškroun
480 Starý Stanislav 7.5.1944 3 1401 TJ Spartak Choceň
481 Charvát Václav 29.9.1949 3 1399 SK Žamberk
482 Mačka Martin 24.3.1987 3 1395 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
483 Kraus Ondřej 21.8.1993 3 1392 ŠK Rapid Pardubice
484 Petrásek Kamil 20.6.1995 3 1389 TJ Štefanydes Polička
485 Švarc Ondřej 11.10.1991 3 1389 ŠK Vysoké Mýto
486 Cacek Tomáš 3.10.1987 3 1388 TJ Štefanydes Polička
487 Mazurek Emil 26.6.1923 3 1388 ŠK Rapid Pardubice
488 Stodola Jakub 7.5.1991 3 1386 TJ Štefanydes Polička
489 Pavlíček Pavel 11.8.1946 3 1382 TJ ŠO a DDM Chrudim
490 Stodola Marek 17.6.1995 3 1382 TJ Štefanydes Polička
491 Šilar Karel 26.4.1949 3 1372 TJ Sokol Horní Čermná
492 Vu Antonín 9.1.1998 3 1372 TJ Lanškroun
493 Lorenc Josef 21.1.1993 3 1371 SK Žamberk
494 Pospíšil Jaroslav 18.12.1937 3 1371 TJ ŠO a DDM Chrudim
495 Hlaváč Lukáš 22.4.1992 3 1366 TJ Lokomotiva Česká Třebová
496 Schaffer David 28.6.1988 3 1362 TJ Štefanydes Polička
497 Nožička Karel 13.9.1940 3 1358 2222 ŠK Polabiny
498 Gibiš Petr 13.5.1991 3 1336 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
499 Rychnovský Josef 5.5.1936 3 1333 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
500 Klíma Tomáš 18.10.1991 3 1330 ŠK Rapid Pardubice
501 Nejedlý Lukáš 6.2.1991 3 1330 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
502 Jäger Pavel 31.1.1983 3 1317 SK Žamberk
503 Kapoun Vít 5.1.1995 3 1314 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
504 Víglaský Jaroslav 9.3.1985 3 1313 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
505 Tomeš Marek 11.3.1994 3 1308 ŠK Vysoké Mýto
506 Kainek Jan 26.3.1994 3 1307 SK Žamberk
507 Klejch František 15.1.1937 3 1306 TJ Jiskra Litomyšl
508 Špinler Bronislav 23.8.1965 3 1305 Sokol Mistrovice
509 Snítil Jiří 19.11.1991 3 1298 TJ Lanškroun
510 Buchta Martin 19.4.1974 3 1296 TJ Štefanydes Polička
511 Pilný Jaroslav 23.7.1958 3 1294 TJ Lanškroun
512 Kalous Josef 18.7.1935 2 1289 SK Žamberk
513 Macháček Martin 10.4.1965 3 1284 Sokol Mistrovice
514 Mazura Ondřej 9.3.1993 3 1280 SK Žamberk
515 Kozák David 20.3.1994 3 1276 ŠK Svitavy
516 Vyčítal Lukáš 19.9.1993 3 1274 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
517 Pelinka František 26.12.1954 3 1270 SK Žamberk
518 Pohan Lukáš 30.12.1991 3 1270 TJ Lanškroun
519 Lorenc Josef 3.5.1962 3 1266 TJ Spartak OEZ Letohrad
520 Marcinko Patrik 5.10.1993 3 1261 ŠK Rapid Pardubice
521 Krušina Patrik 10.3.1994 3 1258 ŠK Svitavy
522 Tér Vladimír 23.10.1925 2 1258 ŠK Rapid Pardubice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.