Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů k 5.1.2008 05.01.08

Na lednové Listině osobních koeficientů je z celkových 888 aktivních hráčů našeho kraje uveden osobní koeficient u 541 hráčů, což představuje již více než 60 % členské základny ! Celkové pořadí se však příliš nezměnilo a významnější změny se očekávají až v květnové listině, v níž už budou zahrnuty výsledky ze všech dlouhodobých soutěží družstev.


Poř. Jméno hráče Narozen VT LOK Oddíl
1 Láznička Viktor 9.1.1988 GM 2581 ŠK Rapid Pardubice
2 Votava Jan 29.11.1974 GM 2541 ŠK Rapid Pardubice
3 Mirumian Viguen 29.9.1977 IM 2522 ŠK Rapid Pardubice
4 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2519 ŠK Rapid Pardubice
5 Petr Martin 23.8.1988 IM 2451 ŠK Rapid Pardubice
6 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2344 ŠK Rapid Pardubice
7 Sabol Marian 18.8.1966 M 2340 ŠK Vysoké Mýto
8 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2310 TJ Lanškroun
9 Jedlička Aleš 5.2.1972 M 2305 2222 ŠK Polabiny
10 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2303 TJ Sokol Zaječice
11 Movsesjanová Petra 23.4.1976 WGM 2303 ŠK Rapid Pardubice
12 Bernard Borek 16.4.1982 M 2301 ŠK Rapid Pardubice
13 Šklíba Martin 22.11.1981 KM 2298 ŠK Rapid Pardubice
14 Tůma Jiří 6.11.1986 M 2295 TJ ŠO a DDM Chrudim
15 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2290 ŠK Rapid Pardubice
16 Hošek Milan 21.7.1971 KM 2286 2222 ŠK Polabiny
17 Novotný Michal 26.4.1978 KM 2283 2222 ŠK Polabiny
18 Němec Pavel 14.12.1956 M 2283 TJ ŠO a DDM Chrudim
19 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2271 ŠK Rapid Pardubice
20 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2267 TJ Sokol Zaječice
21 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2247 2222 ŠK Polabiny
22 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2247 2222 ŠK Polabiny
23 Roško Luboš 19.4.1987 KM 2242 2222 ŠK Polabiny
24 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2241 TJ Sokol Zaječice
25 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2239 TJ ŠO a DDM Chrudim
26 Šťastný Jan 15.11.1979 KM 2238 2222 ŠK Polabiny
27 Efler David 1.5.1972 KM 2233 2222 ŠK Polabiny
28 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2230 ŠK Rapid Pardubice
29 Pošta Petr 23.9.1983 KM 2225 ŠK Rapid Pardubice
30 Navrátil František 7.5.1943 KM 2221 2222 ŠK Polabiny
31 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2221 2222 ŠK Polabiny
32 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2209 TJ ŠO a DDM Chrudim
33 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2202 ŠK Rapid Pardubice
34 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2187 2222 ŠK Polabiny
35 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2183 TJ ŠO a DDM Chrudim
36 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2165 TJ Lanškroun
37 Onderek David 26.7.1970 KM 2164 TJ ŠO a DDM Chrudim
38 Movsesian Mouseg 23.9.1949 KM 2161 2222 ŠK Polabiny
39 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2159 2222 ŠK Polabiny
40 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2159 ŠK Rapid Pardubice
41 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2153 TJ Lokomotiva Česká Třebová
42 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2150 TJ Štefanydes Polička
43 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2149 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2139 ŠK Rapid Pardubice
45 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2138 TJ Jiskra Litomyšl
46 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2128 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
47 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2127 TJ Sokol Zaječice
48 Komárek David 20.7.1976 KM 2126 TJ Štefanydes Polička
49 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2121 TJ Štefanydes Polička
50 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2121 TJ Sokol Zaječice
51 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2116 ŠK Rapid Pardubice
52 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2115 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
53 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2114 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
54 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2107 ŠK Rapid Pardubice
55 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2104 TJ Lokomotiva Česká Třebová
56 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2100 TJ ŠO a DDM Chrudim
57 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2092 ŠK Bohemia Pardubice
58 Vodička Pavel 5.3.1970 1 2088 ŠK Bohemia Pardubice
59 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2083 2222 ŠK Polabiny
60 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2083 ŠK Vysoké Mýto
61 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2079 ŠK Rapid Pardubice
62 Kaderka Radek 20.4.1982 KM 2079 ŠK Rapid Pardubice
63 Doseděl Jiří 18.11.1966 1 2078 ŠK Vysoké Mýto
64 Kouba Petr 31.12.1966 1 2077 2222 ŠK Polabiny
65 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2072 TJ Slovan Moravská Třebová
66 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2072 TJ Štefanydes Polička
67 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2071 TJ ŠO a DDM Chrudim
68 Černý Jan 7.8.1957 KM 2068 2222 ŠK Polabiny
69 Šebesta Petr 11.4.1971 KM 2065 2222 ŠK Polabiny
70 Hejkrlík Filip 18.9.1979 KM 2063 ŠK Rapid Pardubice
71 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2062 ŠK Vysoké Mýto
72 Just Pavel 13.8.1947 KM 2060 2222 ŠK Polabiny
73 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2059 2222 ŠK Polabiny
74 Novák Aleš 28.9.1978 1 2058 ŠK Bohemia Pardubice
75 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2058 TJ Štefanydes Polička
76 Pečinka Martin 16.9.1990 1 2048 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
77 Ondráček Ondřej 7.1.1987 1 2046 TJ CHS Chotěboř
78 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2045 SK Žamberk
79 Šustr Jaromír 2.9.1951 KM 2036 TJ Sokol Zaječice
80 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 2032 ŠK Rapid Pardubice
81 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 2032 2222 ŠK Polabiny
82 Koníček Petr 23.4.1975 1 2030 TJ ŠO a DDM Chrudim
83 Pekař Václav 30.3.1986 1 2029 TJ Jiskra Litomyšl
84 Švub Jan 13.4.1953 KM 2025 TJ Štefanydes Polička
85 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2025 2222 ŠK Polabiny
86 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2023 2222 ŠK Polabiny
87 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 2021 TJ Jiskra Litomyšl
88 Endl Vlastimil 2.3.1935 KM 2018 TJ Slovan Moravská Třebová
89 Petráž Martin 28.1.1991 1 2015 TJ Lokomotiva Česká Třebová
90 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2013 ŠK Bohemia Pardubice
91 Laušman Petr 22.10.1969 1 2007 ŠK Bohemia Pardubice
92 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 2005 TJ ŠO a DDM Chrudim
93 Skokan Jan 2.9.1982 1 2004 SK Holcim Prachovice
94 Daněk Pavel 2.3.1962 1 2000 ŠK Bohemia Pardubice
95 Hennig Thomas 30.12.1966 1 1999 ŠK Rapid Pardubice
96 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 1998 TJ Štefanydes Polička
97 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1998 TJ Sokol Zaječice
98 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 1997 ŠK Rapid Pardubice
99 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1991 TJ Jiskra Litomyšl
100 Zeman Martin 10.1.1975 1 1990 TJ Jiskra Litomyšl
101 Ester Ladislav 10.5.1941 1 1990 ŠK Rapid Pardubice
102 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 1989 TJ Sokol Zaječice
103 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 1986 ŠK Bohemia Pardubice
104 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 1981 TJ ŠO a DDM Chrudim
105 Ernes Josef 18.3.1953 1 1973 TJ Spartak Choceň
106 Mareš Vladimír 2.5.1965 1 1971 TJ CHS Chotěboř
107 Bříza Miloš 4.3.1975 KM 1971 TJ Spartak OEZ Letohrad
108 Bělohlav Jan 4.9.1962 1 1971 2222 ŠK Polabiny
109 Ducheček Jaroslav 22.2.1964 1 1970 ŠO DDM Hlinsko
110 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 1969 SK Žamberk
111 Černý Karel 15.5.1937 KM 1969 TJ Jablonné nad Orlicí
112 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1968 TJ Jiskra Litomyšl
113 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1967 ŠK Rapid Pardubice
114 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1965 ŠK Rapid Pardubice
115 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1961 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
116 Mazuch Jan 15.5.1965 1 1960 ŠK Bohemia Pardubice
117 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1958 TJ Sokol Zaječice
118 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1958 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
119 Linhart Jan 6.4.1987 1 1957 TJ CHS Chotěboř
120 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1956 TJ Lanškroun
121 Kylar Pavel 18.12.1954 1 1950 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
122 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1948 SK Žamberk
123 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 1946 ŠK Vysoké Mýto
124 Solil Roman 14.12.1970 1 1944 TJ Lanškroun
125 Krumer Miroslav 30.1.1972 1 1944 TJ Spartak OEZ Letohrad
126 Prokůpek Marek 4.4.1981 1 1936 ŠK Rapid Pardubice
127 Petrželka Karel 18.10.1941 1 1931 TJ Lokomotiva Česká Třebová
128 Procházka Petr 13.5.1976 1 1929 TJ Lanškroun
129 Müller Petr 12.2.1985 1 1929 SK Holcim Prachovice
130 Karaba David 10.3.1987 1 1928 2222 ŠK Polabiny
131 Švécar Jiří 1.10.1961 1 1927 ŠK Vysoké Mýto
132 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1926 2222 ŠK Polabiny
133 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1925 SK Žamberk
134 Sojma Zdeněk 21.1.1963 1 1918 TJ Slovan Moravská Třebová
135 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1917 TJ Sokol Zaječice
136 Seidl Zdeněk 23.3.1960 1 1916 ŠK Rapid Pardubice
137 Petrus Luděk 1.5.1980 1 1916 TJ CHS Chotěboř
138 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1915 TJ Lokomotiva Česká Třebová
139 Kučera Jan 29.10.1979 1 1914 TJ Spartak Choceň
140 Zvoníček Václav 18.11.1970 1 1912 SK Holcim Prachovice
141 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1912 ŠK Rapid Pardubice
142 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1911 SK Žamberk
143 Veselý Petr 23.10.1979 1 1911 TJ Spartak OEZ Letohrad
144 Hon Jiří 18.7.1958 1 1911 ŠK Rapid Pardubice
145 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1910 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
146 Adámek Milan 14.9.1958 1 1910 ŠO DDM Hlinsko
147 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1908 ŠK Rapid Pardubice
148 Mazura Miloš 17.2.1964 1 1908 SK Žamberk
149 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1908 TJ ŠO a DDM Chrudim
150 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1908 ŠK Rapid Pardubice
151 Hospodka Josef 14.12.1975 1 1908 TJ CHS Chotěboř
152 Dospíšil Patrik 8.4.1972 1 1907 TJ Štefanydes Polička
153 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1906 TJ Spartak OEZ Letohrad
154 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1904 TJ CHS Chotěboř
155 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1904 ŠO DDM Hlinsko
156 Dobšinský Pavel 8.10.1954 1 1904 TJ CHS Chotěboř
157 Pail Milan 28.6.1962 1 1900 TJ Sokol Němčice
158 Roub Bohumil 9.7.1975 1 1896 2222 ŠK Polabiny
159 Škorpík Jan 22.1.1975 1 1895 2222 ŠK Polabiny
160 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1894 TJ Spartak OEZ Letohrad
161 Beneš Milan 23.8.1991 1 1892 ŠK Vysoké Mýto
162 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 1891 TJ CHS Chotěboř
163 Bartošová Lucie 21.10.1989 1891 TJ Jiskra Litomyšl
164 Borek Pavel 18.2.1963 1 1890 TJ Lokomotiva Česká Třebová
165 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 1884 ŠK Vysoké Mýto
166 Přibyl Jiří 2.5.1955 1 1883 SK Holcim Prachovice
167 Pěkník Milan 3.5.1955 1 1882 TJ Sokol Němčice
168 Matouš Radek 28.6.1976 1 1881 ŠK Rapid Pardubice
169 Tesař Jaromír 25.1.1961 1 1877 TJ Jablonné nad Orlicí
170 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1875 TJ Štefanydes Polička
171 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1872 TJ ŠO a DDM Chrudim
172 Horáček Pavel 24.6.1977 1 1866 TJ Jiskra Litomyšl
173 Trhal Michal 19.12.1980 1 1865 ŠK Vysoké Mýto
174 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1859 SK Žamberk
175 Šváb Jiří 17.3.1955 1 1856 TJ Jiskra Litomyšl
176 Hanus Michal 30.1.1989 1 1853 TJ ŠO a DDM Chrudim
177 Šindelář Petr 15.12.1949 2 1850 SK Holcim Prachovice
178 Pavlovec Vladimír 3.7.1964 1 1850 ŠK Rapid Pardubice
179 Kohoutek Tomáš 17.5.1979 2 1848 TJ ŠO a DDM Chrudim
180 Starý Lukáš 14.9.1982 2 1847 SK Holcim Prachovice
181 Burian Michal 16.10.1957 2 1847 Sokol Městečko Trnávka
182 Dvořák Slavomil 5.8.1977 2 1846 ŠO DDM Hlinsko
183 Grepl Pavel 26.1.1969 1 1845 TJ Slovan Moravská Třebová
184 Marek Michal 3.6.1971 2 1844 TJ Lanškroun
185 Pyskatý Jiří 13.1.1946 1 1842 ŠK Rapid Pardubice
186 Řechková Miloslava 28.4.1948 1 1841 SK Holcim Prachovice
187 Kalous Tomáš 20.12.1964 2 1840 SK Žamberk
188 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1839 TJ Spartak Choceň
189 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1838 TJ Spartak OEZ Letohrad
190 Kýhos Alois 8.1.1949 2 1838 ŠK Rapid Pardubice
191 Krummer Dušan 24.10.1980 2 1838 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
192 Smola Jan 17.7.1953 1 1837 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
193 Holfeuer Antonín 31.12.1947 2 1837 ŠO DDM Hlinsko
194 Jeništa Jiří 21.4.1937 1 1834 SK Žamberk
195 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1832 ŠK Svitavy
196 Culek Karel 10.8.1990 2 1829 TJ ŠO a DDM Chrudim
197 Bauer Jindřich 12.1.1985 2 1825 2222 ŠK Polabiny
198 Kacálek Karel 21.10.1951 1 1822 SK Žamberk
199 Fiala Milan 23.6.1973 2 1822 TJ CHS Chotěboř
200 Celuch Tomáš 5.2.1975 1 1820 TJ ŠO a DDM Chrudim
201 Škroch Martin 5.4.1976 2 1819 2222 ŠK Polabiny
202 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1819 ŠK Rapid Pardubice
203 Jasanský Karel 6.3.1948 1 1816 TJ Lokomotiva Česká Třebová
204 Merta Josef 12.2.1950 1 1815 ŠK Dolní Čermná
205 Baťa Stanislav 3.3.1942 2 1815 2222 ŠK Polabiny
206 Němec Bohumil 24.8.1950 1 1811 TJ ŠO a DDM Chrudim
207 Honek Jan 26.11.1959 2 1811 SK Holcim Prachovice
208 Havel František 29.1.1947 1 1810 ŠK Svitavy
209 Režný Zdeněk 10.4.1953 2 1809 ŠK Rapid Pardubice
210 Cidlinský Václav 20.5.1947 1 1808 2222 ŠK Polabiny
211 Labský Jan 21.2.1947 1 1806 ŠK Rapid Pardubice
212 Šmíd František 19.1.1953 2 1802 Sokol Městečko Trnávka
213 Buriánek Petr 2.1.1972 2 1801 TJ Slovan Moravská Třebová
214 Šimek Zdeněk 14.2.1988 2 1800 TJ Lokomotiva Česká Třebová
215 Marek Jiří 1.4.1943 1 1800 ŠK Vysoké Mýto
216 Urbánek Josef 9.3.1939 1 1799 ŠK Bohemia Pardubice
217 Sekyrka Josef 6.8.1950 1 1798 Sokol Lázně Bohdaneč
218 Ptáček Miloslav 2.11.1946 2 1796 ŠK Vysoké Mýto
219 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1796 ŠO TROPIC Lanškroun
220 Kameník David 30.7.1977 2 1795 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
221 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1793 TJ CHS Chotěboř
222 Merta Michal 27.8.1976 2 1793 ŠK Dolní Čermná
223 Horáček Michal 5.6.1990 2 1792 ŠK Bohemia Pardubice
224 Janko Jan 16.5.1959 1 1790 ŠK Rapid Pardubice
225 Dungl Petr 11.2.1965 2 1790 SK Žamberk
226 Petružálek Jiří 29.3.1949 2 1789 ŠK Bohemia Pardubice
227 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1788 ŠK Rapid Pardubice
228 Kajínek Karel 25.11.1968 2 1788 TJ CHS Chotěboř
229 Poslušný Radek 16.4.1977 2 1787 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
230 Paukert Ivo 11.1.1974 2 1786 TJ Lanškroun
231 Šťulík Jiří 21.5.1976 2 1785 ŠO DDM Hlinsko
232 Vymetálek Petr 15.5.1985 2 1783 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
233 Maisnar Jan 28.6.1941 1 1782 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
234 Weis Ladislav 11.4.1938 1 1781 TJ Spartak Choceň
235 Michal Milan 10.1.1961 2 1781 TJ CHS Chotěboř
236 Mrha Jan 17.9.1924 1 1779 TJ ŠO a DDM Chrudim
237 Vencl Jiří 15.3.1962 1 1777 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
238 Stodola Zdeněk 13.4.1953 1 1777 TJ Štefanydes Polička
239 Šebrle Jaroslav 24.6.1956 2 1772 TJ Lanškroun
240 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1769 TJ Jiskra Litomyšl
241 Janda Lubomír 29.7.1955 1 1769 ŠO DDM Hlinsko
242 Navrátil Zdeněk 14.1.1963 2 1767 TJ Spartak Choceň
243 Slavíček Miroslav 19.6.1959 2 1766 ŠK Dolní Čermná
244 Navrátil Václav 7.9.1936 2 1760 TJ Spartak Choceň
245 Marinov Peter 30.7.1958 2 1760 TJ Spartak Choceň
246 Křemenák Jiří 3.8.1938 2 1758 TJ Lokomotiva Česká Třebová
247 Charouz Milan 6.11.1958 2 1756 TJ Štefanydes Polička
248 Čižinský Petr 26.2.1995 3 1756 TJ Lokomotiva Česká Třebová
249 Mergl Jan 11.6.1927 1 1754 ŠK Vysoké Mýto
250 Glembek Bohumír 3.8.1941 2 1754 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
251 Novotný Tomáš 31.7.1987 2 1753 TJ CHS Chotěboř
252 Sabolová Gabriela 21.2.1992 2 1752 ŠK Vysoké Mýto
253 Filip Libor 1.2.1974 2 1751 TJ Jablonné nad Orlicí
254 Štěpánek Zbyněk 15.11.1957 2 1748 ŠO DDM Hlinsko
255 Plíva Jaroslav 3.12.1978 2 1746 SK Žamberk
256 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1746 ŠK Bohemia Pardubice
257 Tlapák Stanislav 11.9.1928 1 1739 SK Holcim Prachovice
258 Siegel Josef 11.3.1958 2 1737 TJ Spartak Choceň
259 Dvořák Eduard 6.2.1953 2 1737 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
260 Rosenkranz Jindřich 6.4.1952 1 1736 ŠK Svitavy
261 Nikl Leoš 28.2.1964 2 1736 TJ Spartak Choceň
262 Vondráček Emil 12.6.1935 2 1735 SK Holcim Prachovice
263 Martinec Jan 10.6.1969 2 1734 SK Žamberk
264 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1733 2222 ŠK Polabiny
265 Krummer Jan 2.3.1956 1 1733 TJ Spartak OEZ Letohrad
266 Dudek Vladimír 25.4.1973 2 1732 2222 ŠK Polabiny
267 Štorek Luboš 17.2.1966 1 1730 ŠO DDM Hlinsko
268 Tomek Karel 1.7.1959 2 1729 TJ CHS Chotěboř
269 Chvojka Antonín 5.7.1946 1 1729 TJ Slovan Moravská Třebová
270 Riedl Tomáš 17.1.1985 2 1728 ŠK Svitavy
271 Kosek Marek 22.4.1993 2 1727 ŠK Vysoké Mýto
272 Černohous Jiří 31.3.1963 2 1724 TJ Jablonné nad Orlicí
273 Odvárka Stanislav 13.8.1979 2 1722 2222 ŠK Polabiny
274 Navrátil Miroslav 1.5.1952 2 1720 Sokol Městečko Trnávka
275 Jerman Miloš 10.12.1979 2 1720 TJ Štefanydes Polička
276 Šebek Pavel 28.4.1965 2 1719 ŠO DDM Hlinsko
277 Petruň Milan 9.3.1980 2 1719 TJ Lanškroun
278 Novák Miroslav 19.7.1954 2 1719 TJ Lanškroun
279 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1718 ŠK Svitavy
280 Strachoň Lukáš 16.6.1980 2 1716 ŠK Svitavy
281 Kolář Josef 27.1.1929 2 1712 ŠK Rapid Pardubice
282 Ďoubal Petr 2.3.1958 2 1711 TJ CHS Chotěboř
283 Mareš Petr 27.7.1983 2 1708 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
284 Mareš Petr 21.6.1974 2 1708 ŠK Dolní Čermná
285 Ždímal Petr 16.5.1986 2 1707 TJ ŠO a DDM Chrudim
286 Kučera Aleš 9.3.1978 2 1706 ŠK Bohemia Pardubice
287 Halbrštát David 4.11.1989 2 1706 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
288 Beneš Daniel 25.8.1973 2 1706 ŠK Bohemia Pardubice
289 Navrátil Ladislav 7.5.1971 2 1705 TJ Štefanydes Polička
290 Lipavský Jindřich 21.11.1941 1 1705 ŠK Vysoké Mýto
291 Izák Miloš 16.4.1952 2 1703 Sokol Městečko Trnávka
292 Paukert Vladislav 8.8.1938 2 1702 TJ Lanškroun
293 Konrád František 6.6.1981 2 1702 TJ Sokol Zaječice
294 Horník Jaromír 25.6.1933 2 1701 ŠK Rapid Pardubice
295 Janeček František 17.7.1949 1 1699 TJ Spartak Choceň
296 Horák Libor 12.12.1990 2 1698 TJ Jiskra Litomyšl
297 Svoboda Jiří 29.11.1966 2 1697 Sokol Lázně Bohdaneč
298 Brdíček David 29.3.1982 2 1697 SK Žamberk
299 Valíček Karel 10.5.1939 2 1696 TJ Slovan Moravská Třebová
300 Štěpán Stanislav 20.12.1948 2 1693 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
301 Bartoš Karel 31.5.1980 2 1692 TJ Štefanydes Polička
302 Bartoš Martin 7.2.1968 2 1691 TJ ŠO a DDM Chrudim
303 Jonáš Petr 12.5.1944 2 1690 TJ Jiskra Litomyšl
304 Sokol Pavel 21.9.1941 2 1689 TJ ŠO a DDM Chrudim
305 Taslar Karel 21.11.1953 2 1687 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
306 Motáček Jan 22.4.1939 2 1687 TJ Jiskra Litomyšl
307 Kůs Martin 29.3.1991 2 1687 TJ ŠO a DDM Chrudim
308 Veselý Ondřej 16.3.1977 2 1686 ŠK Svitavy
309 Svatoš Zdeněk 7.6.1934 2 1686 ŠK Svitavy
310 Felcman Tomáš 28.6.1992 2 1684 SK Žamberk
311 Doseděl Zdeněk 21.6.1960 2 1684 TJ Spartak Choceň
312 Šlezingr Vilém 1.12.1967 2 1680 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
313 Fangl Jiří 20.10.1937 1 1678 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
314 Král Miloš 10.10.1950 2 1677 ŠK Rapid Pardubice
315 Hodek Roman 20.4.1960 2 1675 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
316 Vojanec Hynek 28.9.1951 2 1673 ŠO DDM Hlinsko
317 Klouček Jindřich 25.2.1958 2 1672 SK Holcim Prachovice
318 Vohník Miroslav 17.11.1958 2 1671 SK Žamberk
319 Heger Miroslav 24.6.1968 2 1671 TJ Lanškroun
320 Gregor Pavel 20.9.1961 2 1671 TJ Lokomotiva Česká Třebová
321 Banach Jaromír 24.8.1930 1 1670 ŠK Rapid Pardubice
322 Zmek Jaroslav 3.11.1975 2 1669 Sokol Lázně Bohdaneč
323 Flos Petr 29.11.1953 2 1668 TJ Lokomotiva Česká Třebová
324 Výskot David 4.5.1976 2 1663 2222 ŠK Polabiny
325 Pelcl Karel 17.7.1963 2 1660 TJ Lokomotiva Česká Třebová
326 Dostálek Vladimír 29.12.1956 2 1658 ŠK Dolní Čermná
327 Jouza Petr 29.5.1962 1 1655 Sokol Lázně Bohdaneč
328 Rež Matouš 6.12.1968 2 1654 2222 ŠK Polabiny
329 Jedlička Eduard 21.4.1937 2 1654 ŠK Svitavy
330 Balek Josef 6.9.1947 2 1653 ŠO DDM Hlinsko
331 Kouba Petr 9.4.1951 2 1652 2222 ŠK Polabiny
332 Bureš Vladimír 16.2.1948 2 1651 Sokol Městečko Trnávka
333 Mužík Ferdinand 22.4.1922 2 1649 TJ ŠO a DDM Chrudim
334 Riedl Vladimír 16.2.1988 2 1645 ŠK Svitavy
335 Šmejdíř Waldemar 14.2.1954 2 1644 TJ Spartak Choceň
336 Motl Josef 11.3.1966 2 1643 TJ Sokol Horní Čermná
337 Mastný Tomáš 1.8.1964 2 1643 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
338 Toman Aleš 18.11.1986 2 1636 SK Žamberk
339 Janoušek Martin 21.5.1975 2 1636 TJ Spartak Choceň
340 Franz Lukáš 22.6.1993 2 1636 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
341 Hůlka Libor 29.12.1970 2 1635 TJ Sokol Němčice
342 Franc František 29.9.1941 2 1631 Sokol Městečko Trnávka
343 Mazura Jaroslav 18.5.1935 2 1628 SK Žamberk
344 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1627 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
345 Franc Oldřich 3.10.1959 2 1627 SK Žamberk
346 Kubíček Vlastimil 18.12.1959 2 1626 TJ Jablonné nad Orlicí
347 Endl Vlastimil 25.7.1961 2 1624 TJ Slovan Moravská Třebová
348 Sysr Pavel 21.5.1959 2 1620 TJ Spartak OEZ Letohrad
349 Krejčí Jan 6.2.1949 1 1617 2222 ŠK Polabiny
350 Škorpík František 10.2.1976 2 1614 2222 ŠK Polabiny
351 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1613 ŠK Rapid Pardubice
352 Novotný Karel 19.7.1938 2 1611 TJ Lanškroun
353 Rusz Gustav 15.6.1949 2 1607 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
354 Pecháček Tomáš 12.4.1990 2 1605 ŠK Dolní Čermná
355 Myška František 3.7.1963 2 1605 TJ Sokol Němčice
356 Beneš Leopold 28.11.1931 2 1605 ŠK Svitavy
357 Ninger Karel 13.9.1925 2 1604 TJ Jiskra Litomyšl
358 Koutný Ludvík 11.9.1939 2 1604 ŠK Rapid Pardubice
359 Petrážová Kateřina 4.3.1988 2 1601 TJ Lokomotiva Česká Třebová
360 Ondrej Tomáš 13.5.1991 2 1601 ŠK Vysoké Mýto
361 Horský Josef 7.3.1959 2 1601 TJ Lokomotiva Česká Třebová
362 Vorlíček Pavel 13.11.1962 2 1598 TJ Jablonné nad Orlicí
363 Šenkýř Jindřich 30.6.1945 2 1597 TJ Sokol Krouna
364 Štětka Václav 31.3.1944 2 1595 TJ Jiskra Litomyšl
365 Krištof Jiří 29.9.1957 2 1594 TJ Lanškroun
366 Boháč Luboš 21.5.1949 2 1592 ŠO TROPIC Lanškroun
367 Motl Ladislav 15.1.1956 2 1590 ŠK Dolní Čermná
368 Seidl Jiří 25.9.1943 2 1588 TJ Jiskra Litomyšl
369 Krejčí Milan 26.2.1960 2 1588 TJ Jiskra Litomyšl
370 Nedelčev Radim 12.2.1950 2 1587 TJ Spartak Choceň
371 Killer František 9.7.1972 2 1585 ŠK Rapid Pardubice
372 Cvrček Michal 19.3.1976 2 1585 ŠK Rapid Pardubice
373 Pavlů Pavel 31.3.1943 2 1581 Sokol Městečko Trnávka
374 Marek Michal 22.12.1993 2 1581 TJ Lanškroun
375 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1579 TJ Štefanydes Polička
376 Müller Luděk 19.2.1986 2 1579 TJ Štefanydes Polička
377 Racek Josef 7.3.1965 2 1577 TJ Sokol Němčice
378 Stryka Rostislav 5.4.1966 2 1576 TJ ŠO a DDM Chrudim
379 Sabolová Kristýna 6.3.1995 2 1576 ŠK Vysoké Mýto
380 König Milan 30.8.1931 2 1575 TJ Slovan Moravská Třebová
381 Výprachtický David 14.11.1993 2 1574 SK Žamberk
382 Mareš Jan 13.10.1994 2 1574 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
383 Dostál Lukáš 25.7.1979 2 1574 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
384 Šilar Josef 25.11.1963 2 1573 TJ Sokol Horní Čermná
385 Brožka Karel 1.3.1979 2 1573 TJ Sokol Zaječice
386 Jirmásek Vladimír 2.12.1958 2 1570 TJ Sokol Krouna
387 Krys Jan 16.3.1991 2 1569 TJ ŠO a DDM Chrudim
388 Nikl Josef 8.12.1949 2 1568 ŠK Dolní Čermná
389 Izák Aleš 25.3.1975 2 1568 Sokol Městečko Trnávka
390 Cimprich Miroslav 8.5.1976 2 1568 TJ Sokol Horní Čermná
391 Šilar Josef 12.8.1961 2 1567 TJ Sokol Horní Čermná
392 Palla Květoslav 12.4.1953 2 1564 ŠO TROPIC Lanškroun
393 Klíma Ladislav 15.2.1982 2 1564 TJ Štefanydes Polička
394 Maceška Vladimír 1.4.1980 2 1562 TJ Spartak OEZ Letohrad
395 Čuma Jan 27.10.1941 2 1561 ŠK Svitavy
396 Fabian Karel 14.3.1964 2 1560 TJ Lanškroun
397 Pressl Ladislav 6.1.1932 2 1557 ŠK Svitavy
398 Marek Josef 9.7.1941 2 1557 TJ Lanškroun
399 Černý Václav 2.4.1940 2 1555 TJ Jablonné nad Orlicí
400 Bušina Vilém 19.5.1931 2 1553 Sokol Městečko Trnávka
401 Juchelka Petr 14.11.1969 2 1551 ŠK Bohemia Pardubice
402 Bielčik Jindřich 20.6.1966 2 1550 ŠK Kámen
403 Štefl Stanislav 26.3.1945 2 1546 TJ Lanškroun
404 Mácha Martin 25.2.1967 2 1546 Sokol Lázně Bohdaneč
405 Zelený František 22.9.1938 2 1544 TJ ŠO a DDM Chrudim
406 Sedlák Petr 30.5.1955 2 1544 SK Holcim Prachovice
407 Kafka Roman 27.7.1982 2 1543 Sokol Krucemburk
408 Hlaváček Bedřich 6.8.1973 2 1542 TJ ŠO a DDM Chrudim
409 Krušina Adolf 8.10.1967 3 1539 ŠK Svitavy
410 Janeček Václav 26.10.1984 3 1539 TJ Spartak OEZ Letohrad
411 Rusz Roman 29.5.1972 2 1536 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
412 Driemer Jaroslav 7.1.1950 2 1536 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
413 Bureš Zbyněk 21.5.1978 3 1536 TJ ŠO a DDM Chrudim
414 Rovner Oldřich 9.5.1933 3 1535 Sokol Městečko Trnávka
415 Krys Jaromír 9.11.1933 2 1535 TJ ŠO a DDM Chrudim
416 Havlíček Václav 17.10.1948 3 1535 ŠO TROPIC Lanškroun
417 Écsiová Dominika 19.5.1992 3 1534 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
418 Hrančík Martin 20.3.1980 3 1533 Sokol Krucemburk
419 Křivohlávek David 18.1.1989 3 1532 TJ Lanškroun
420 Paluda Jiří 5.4.1941 2 1531 TJ Lokomotiva Česká Třebová
421 Sodomka Adam 10.6.1989 2 1530 TJ Štefanydes Polička
422 Hnát Lubomír 18.7.1973 2 1529 TJ ŠO a DDM Chrudim
423 Malý Miroslav 26.6.1927 3 1528 ŠO DDM Hlinsko
424 Janeček Ondřej 27.5.1952 2 1525 TJ Spartak OEZ Letohrad
425 Fabian Karel 20.12.1931 2 1524 TJ Lanškroun
426 Šulc Jiří 27.7.1962 3 1523 SK Žamberk
427 Šlégr Miloslav 9.2.1969 3 1523 TJ Spartak Choceň
428 Janeček Miroslav 17.9.1950 2 1522 SK Žamberk
429 Vymetálek Tomáš 21.8.1982 3 1520 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
430 Stúj Michal 2.1.1965 3 1519 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
431 Ryzner Jiří 13.9.1991 3 1518 ŠK Rapid Pardubice
432 Kůs Tomáš 6.5.1988 2 1518 TJ ŠO a DDM Chrudim
433 Pátek Ladislav 25.4.1929 2 1517 TJ CHS Chotěboř
434 Jonáš Josef 8.11.1954 3 1517 ŠO TROPIC Lanškroun
435 Kotlant Tomáš 11.9.1988 3 1516 ŠK Bohemia Pardubice
436 Dudla Martin 14.10.1976 3 1516 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
437 Pirkl Luboš 19.1.1982 3 1515 TJ Lokomotiva Česká Třebová
438 Viktorin Jaroslav 24.4.1957 2 1508 ŠO TROPIC Lanškroun
439 Kofránek David 7.12.1976 3 1506 ŠK Rapid Pardubice
440 Křehký František 1.8.1944 3 1504 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
441 Kašpar Libor 24.3.1973 3 1504 Sokol Krucemburk
442 Marek Karel 23.10.1984 3 1503 TJ Štefanydes Polička
443 Kvapil Pavel 30.4.1950 3 1502 2222 ŠK Polabiny
444 Novák Miroslav 31.10.1988 3 1500 TJ Lanškroun
445 Hrančík Jaroslav 31.7.1951 3 1500 Sokol Krucemburk
446 Krčmář Stanislav 21.2.1972 3 1497 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
447 Krejčí Lukáš 8.5.1970 3 1496 Sokol Mistrovice
448 Halbrštát Karel 28.10.1955 3 1493 Sokol Mistrovice
449 Dvořáček Alois 20.7.1956 2 1493 TJ Slovan Moravská Třebová
450 Valenta Rudolf 10.4.1951 3 1489 Sokol Mistrovice
451 Zelenka Pavel 6.3.1972 3 1486 ŠK Bohemia Pardubice
452 Krys Jaromír 24.1.1988 2 1485 TJ ŠO a DDM Chrudim
453 Vacek Miroslav 4.2.1957 2 1483 TJ Sokol Horní Čermná
454 Mazánek Antonín 21.7.1924 2 1483 TJ ŠO a DDM Chrudim
455 Baláž Jindřich 18.9.1991 3 1482 ŠK Svitavy
456 Šilar Karel 20.8.1952 2 1481 TJ Sokol Horní Čermná
457 Halousek Jaroslav 11.9.1991 3 1478 ŠK Rapid Pardubice
458 Hatala Ondřej 1.8.1987 3 1477 TJ Štefanydes Polička
459 Hájek Jaroslav 25.2.1950 3 1472 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
460 Netolický Josef 9.1.1966 3 1468 TJ Sokol Krouna
461 Hurdes Emil 21.11.1937 2 1468 SK Žamberk
462 Kopal Vladimír 20.3.1959 3 1467 SK Žamberk
463 Michalička Václav 25.9.1946 3 1463 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
464 Trkal Tomáš 5.12.1990 3 1462 TJ Štefanydes Polička
465 Janota Jiří 8.6.1958 3 1461 Sokol Mistrovice
466 Janáček Tomáš 21.8.1972 3 1460 Sokol Krucemburk
467 Mlynář Miroslav 4.7.1949 3 1458 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
468 Kůs Miroslav 3.7.1963 3 1456 TJ ŠO a DDM Chrudim
469 Krečmer Josef 15.3.1930 2 1453 TJ ŠO a DDM Chrudim
470 Petružálek Radim 14.11.1990 - 1450 ŠK Bohemia Pardubice
471 Káva František 21.6.1933 3 1444 TJ ŠO a DDM Chrudim
472 Kalousek Miroslav 18.8.1979 3 1444 TJ Sokol Horní Čermná
473 Jílek Václav 1.6.1993 3 1443 ŠK Vysoké Mýto
474 Pištora Lubomír 8.10.1937 3 1442 Sokol Lázně Bohdaneč
475 Laštůvka Karel 11.1.1991 3 1442 ŠO DDM Hlinsko
476 Felcman Martin 12.7.1990 3 1439 SK Žamberk
477 Vaňous Petr 3.6.1971 3 1436 TJ Lokomotiva Česká Třebová
478 Kokeš Ondřej 31.5.1993 2 1433 TJ ŠO a DDM Chrudim
479 Schmid Martin 10.4.1989 3 1431 TJ Lokomotiva Česká Třebová
480 Petráček Jiří 11.5.1971 3 1431 TJ Spartak OEZ Letohrad
481 Starý Vladimír 17.1.1985 3 1424 SK Holcim Prachovice
482 Malá Michaela 24.8.1993 3 1419 SK Žamberk
483 Soukal Petr 20.5.1991 3 1418 TJ ŠO a DDM Chrudim
484 Málek Lukáš 27.9.1977 3 1418 ŠK Rapid Pardubice
485 Stodola Marek 17.6.1995 3 1414 TJ Štefanydes Polička
486 Křišťál Zdeněk 22.5.1955 3 1412 2222 ŠK Polabiny
487 Šebek Jiří 20.4.1930 3 1407 ŠK Rapid Pardubice
488 Rott Michal 11.7.1995 1407 ŠO DDM Hlinsko
489 Lorenc Josef 21.1.1993 3 1407 SK Žamberk
490 Krátký Josef 20.11.1993 4 1407 TJ Lanškroun
491 Langr Petr 21.3.1969 3 1406 Sokol Mistrovice
492 Bečička David 12.10.1990 3 1406 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
493 Křivohlávek Josef 23.10.1951 3 1405 ŠO TROPIC Lanškroun
494 Hynek Petr 22.1.1988 3 1405 SK Žamberk
495 Honek Ondřej 30.6.1987 3 1402 SK Holcim Prachovice
496 Starý Stanislav 7.5.1944 3 1401 TJ Spartak Choceň
497 Charvát Václav 29.9.1949 3 1399 SK Žamberk
498 Mačka Martin 24.3.1987 3 1395 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
499 Kraus Ondřej 21.8.1993 3 1392 ŠK Rapid Pardubice
500 Mazurek Emil 26.6.1923 3 1388 ŠK Rapid Pardubice
501 Cacek Tomáš 3.10.1987 3 1388 TJ Štefanydes Polička
502 Stodola Jakub 7.5.1991 3 1386 TJ Štefanydes Polička
503 Petrásek Kamil 20.6.1995 3 1383 TJ Štefanydes Polička
504 Chmelík Ondřej 8.12.1992 3 1383 TJ Lanškroun
505 Pavlíček Pavel 11.8.1946 3 1382 TJ ŠO a DDM Chrudim
506 Šejnoha Lukáš 11.4.1977 3 1373 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
507 Vu Antonín 9.1.1998 3 1372 TJ Lanškroun
508 Šilar Karel 26.4.1949 3 1372 TJ Sokol Horní Čermná
509 Pospíšil Jaroslav 18.12.1937 3 1366 TJ ŠO a DDM Chrudim
510 Hlaváč Lukáš 22.4.1992 3 1366 TJ Lokomotiva Česká Třebová
511 Schaffer David 28.6.1988 3 1362 TJ Štefanydes Polička
512 Švarc Ondřej 11.10.1991 3 1360 ŠK Vysoké Mýto
513 Nožička Karel 13.9.1940 3 1358 2222 ŠK Polabiny
514 Gibiš Petr 13.5.1991 3 1336 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
515 Rychnovský Josef 5.5.1936 3 1333 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
516 Nejedlý Lukáš 6.2.1991 3 1330 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
517 Klíma Tomáš 18.10.1991 3 1330 ŠK Rapid Pardubice
518 Jäger Pavel 31.1.1983 3 1317 SK Žamberk
519 Víglaský Jaroslav 9.3.1985 3 1313 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
520 Tomeš Marek 11.3.1994 3 1308 ŠK Vysoké Mýto
521 Kainek Jan 26.3.1994 3 1307 SK Žamberk
522 Klejch František 15.1.1937 3 1306 TJ Jiskra Litomyšl
523 Špinler Bronislav 23.8.1965 3 1305 Sokol Mistrovice
524 Snítil Jiří 19.11.1991 3 1298 TJ Lanškroun
525 Kapoun Vít 5.1.1995 3 1298 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
526 Buchta Martin 19.4.1974 3 1296 TJ Štefanydes Polička
527 Pilný Jaroslav 23.7.1958 3 1294 TJ Lanškroun
528 Kalous Josef 18.7.1935 2 1289 SK Žamberk
529 Macháček Martin 10.4.1965 3 1284 Sokol Mistrovice
530 Mazura Ondřej 9.3.1993 3 1280 SK Žamberk
531 Kozák David 20.3.1994 3 1276 ŠK Svitavy
532 Vyčítal Lukáš 19.9.1993 3 1274 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
533 Pohan Lukáš 30.12.1991 3 1270 TJ Lanškroun
534 Pelinka František 26.12.1954 3 1270 SK Žamberk
535 Hanus Lukáš 10.4.1995 4 1270 ŠO DDM Hlinsko
536 Krušina Patrik 10.3.1994 3 1268 ŠK Svitavy
537 Lorenc Josef 3.5.1962 3 1266 TJ Spartak OEZ Letohrad
538 Marcinko Patrik 5.10.1993 3 1261 ŠK Rapid Pardubice
539 Tér Vladimír 23.10.1925 2 1258 ŠK Rapid Pardubice
540 Půlpán Matěj 30.1.2001 - 1216 TJ ŠO a DDM Chrudim
541 Brejša Vít 1.6.1992 3 1098 TJ Lanškroun

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.