Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů k 5.5.2008 05.05.08

Květnová Listina osobních koeficientů zohlednila veškeré výsledky, sehrané všemi hráči zejména v dlouhodobých soutěžích družstev a na pořadí je to znát. Potěšitelné je, že se řady Elistů rozrostly o další mladé adepty a v současné době je v kraji evidováno 519 aktivních (+ 108 neaktivních ?!) držitelů českého Ela.


Poř. Jméno hráče Narozen VT ELO Oddíl STAV
1 Láznička Viktor 9.1.1988 GM 2562 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
2 Votava Jan 29.11.1974 GM 2539 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
3 Mirumian Viguen 29.9.1977 IM 2518 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
4 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2484 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
5 Petr Martin 23.8.1988 IM 2454 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
6 Roško Luboš 19.4.1987 M 2361 2222 ŠK Polabiny Aktivní
7 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2343 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
8 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2336 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
9 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2321 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
10 Bernard Borek 16.4.1982 M 2320 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
11 Movsesjanová Petra 23.4.1976 WGM 2303 ŠK Rapid Pardubice Neaktivní
12 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2303 TJ Sokol Zaječice Aktivní
13 Šklíba Martin 22.11.1981 KM 2299 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
14 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2294 TJ Lanškroun Aktivní
15 Hošek Milan 21.7.1971 KM 2292 2222 ŠK Polabiny Aktivní
16 Jedlička Aleš 5.2.1972 M 2284 2222 ŠK Polabiny Aktivní
17 Tůma Jiří 6.11.1986 M 2282 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
18 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2266 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
19 Novotný Michal 26.4.1978 KM 2263 2222 ŠK Polabiny Aktivní
20 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2262 2222 ŠK Polabiny Aktivní
21 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2257 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
22 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2257 2222 ŠK Polabiny Aktivní
23 Navrátil František 7.5.1943 KM 2250 2222 ŠK Polabiny Aktivní
24 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2247 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
25 Němec Pavel 14.12.1956 M 2243 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
26 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2238 TJ Sokol Zaječice Aktivní
27 Efler David 1.5.1972 KM 2226 2222 ŠK Polabiny Aktivní
28 Šťastný Jan 15.11.1979 KM 2224 2222 ŠK Polabiny Aktivní
29 Baudyš Ondřej 16.9.1972 KM 2221 ŠO DDM Hlinsko Neaktivní
30 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2220 TJ Sokol Zaječice Aktivní
31 Pošta Petr 23.9.1983 KM 2218 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
32 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2210 ŠK Rapid Pardubice Neaktivní
33 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2197 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
34 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2193 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
35 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2191 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
36 Onderek David 26.7.1970 KM 2182 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
37 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2179 2222 ŠK Polabiny Aktivní
38 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2176 2222 ŠK Polabiny Aktivní
39 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2171 TJ Lanškroun Aktivní
40 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2162 TJ Sokol Zaječice Aktivní
41 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2157 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
42 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2153 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
43 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2148 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
44 Komárek David 20.7.1976 KM 2141 TJ Štefanydes Polička Aktivní
45 Smejkal Bohumil 30.1.1952 KM 2136 TJ Lanškroun Neaktivní
46 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2135 TJ Štefanydes Polička Aktivní
47 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2128 2222 ŠK Polabiny Aktivní
48 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2128 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
49 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2124 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
50 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2123 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
51 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2119 TJ Štefanydes Polička Aktivní
52 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2115 TJ Sokol Zaječice Aktivní
53 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2111 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
54 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2110 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
55 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2108 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
56 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2106 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
57 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2105 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
58 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2104 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
59 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2094 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
60 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2093 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
61 Novotný Petr 17.4.1977 1 2091 TJ CHS Chotěboř Neaktivní
62 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2088 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
63 Pečinka Martin 16.9.1990 1 2088 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
64 Kaderka Radek 20.4.1982 KM 2079 ŠK Rapid Pardubice Neaktivní
65 Doseděl Jiří 18.11.1966 1 2078 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
66 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2077 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
67 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2074 2222 ŠK Polabiny Aktivní
68 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2072 TJ Slovan Moravská Třebová Aktivní
69 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2071 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
70 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2071 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
71 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2069 TJ Štefanydes Polička Aktivní
72 Petráž Martin 28.1.1991 1 2069 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
73 Černý Jan 7.8.1957 KM 2068 2222 ŠK Polabiny Aktivní
74 Hejkrlík Filip 18.9.1979 KM 2063 ŠK Rapid Pardubice Neaktivní
75 Just Pavel 13.8.1947 KM 2061 2222 ŠK Polabiny Aktivní
76 Ondráček Ondřej 7.1.1987 1 2060 TJ CHS Chotěboř Aktivní
77 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2059 2222 ŠK Polabiny Aktivní
78 Šebesta Petr 11.4.1971 KM 2053 2222 ŠK Polabiny Aktivní
79 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2051 SK Žamberk Aktivní
80 Šlosar Jan 20.12.1970 KM 2051 ŠK Rapid Pardubice Neaktivní
81 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2050 TJ Štefanydes Polička Aktivní
82 Kouba Petr 31.12.1966 1 2037 2222 ŠK Polabiny Aktivní
83 Šustr Jaromír 2.9.1951 KM 2036 TJ Sokol Zaječice Aktivní
84 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 2032 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
85 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2027 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
86 Zeman Martin 10.1.1975 1 2019 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
87 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 2018 2222 ŠK Polabiny Aktivní
88 Vlasáková Petra 25.6.1965 KMž 2018 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
89 Kalousek Vladimír 20.2.1969 KM 2017 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Neaktivní
90 Koníček Petr 23.4.1975 1 2012 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
91 Laušman Petr 22.10.1969 1 2012 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
92 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2009 2222 ŠK Polabiny Aktivní
93 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 2005 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
94 Kolbaba Petr 24.5.1975 1 2001 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
95 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 2001 TJ Štefanydes Polička Aktivní
96 Daněk Pavel 2.3.1962 1 2000 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
97 Švub Jan 13.4.1953 KM 1999 TJ Štefanydes Polička Aktivní
98 Hennig Thomas 30.12.1966 1 1997 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
99 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 1996 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
100 Endl Vlastimil 2.3.1935 KM 1995 TJ Slovan Moravská Třebová Aktivní
101 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 1994 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
102 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1991 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
103 Ester Ladislav 10.5.1941 1 1990 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
104 Bělohlav Jan 4.9.1962 1 1989 2222 ŠK Polabiny Aktivní
105 Bříza Miloš 4.3.1975 KM 1989 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
106 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1989 TJ Sokol Zaječice Aktivní
107 Pekař Václav 30.3.1986 1 1987 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
108 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 1987 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
109 Solil Roman 14.12.1970 1 1983 TJ Lanškroun Aktivní
110 Plitz Jiří 12.8.1955 1 1981 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
111 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 1978 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
112 Holfeuer Ondřej 9.10.1973 1 1976 ŠO DDM Hlinsko Neaktivní
113 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 1975 2222 ŠK Polabiny Aktivní
114 Černý Karel 15.5.1937 KM 1974 TJ Jablonné nad Orlicí Aktivní
115 Tichá Lucie 21.2.1972 KMž 1972 ŠO DDM Hlinsko Neaktivní
116 Mareš Vladimír 2.5.1965 1 1971 TJ CHS Chotěboř Aktivní
117 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 1971 SK Žamberk Aktivní
118 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 1969 TJ Sokol Zaječice Aktivní
119 Seidl Zdeněk 23.3.1960 1 1968 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
120 Ducheček Jaroslav 22.2.1964 1 1967 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
121 Záhorovský Svatoslav 4.1.1926 1 1967 ŠK Rapid Pardubice Neaktivní
122 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1965 ŠK Rapid Pardubice Neaktivní
123 Skokan Jan 2.9.1982 1 1965 SK Holcim Prachovice Aktivní
124 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 1965 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
125 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1963 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
126 Ernes Josef 18.3.1953 1 1959 TJ Spartak Choceň Aktivní
127 Mazuch Jan 15.5.1965 1 1958 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
128 Beneš Milan 23.8.1991 1 1956 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
129 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1956 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
130 Procházka Petr 13.5.1976 1 1956 TJ Lanškroun Aktivní
131 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1955 TJ Sokol Zaječice Aktivní
132 Linhart Jan 6.4.1987 1 1955 TJ CHS Chotěboř Aktivní
133 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 1955 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
134 Petrus Luděk 1.5.1980 1 1952 TJ CHS Chotěboř Aktivní
135 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1950 TJ Sokol Zaječice Aktivní
136 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1950 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
137 Sojma Zdeněk 21.1.1963 1 1949 TJ Slovan Moravská Třebová Aktivní
138 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1946 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
139 Krumer Miroslav 30.1.1972 1 1945 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
140 Prokůpek Marek 4.4.1981 1 1943 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
141 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1942 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
142 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1942 SK Žamberk Aktivní
143 Horáček Michal 5.6.1990 1 1941 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
144 Hospodka Josef 14.12.1975 1 1940 TJ CHS Chotěboř Aktivní
145 Veselý Petr 23.10.1979 1 1936 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
146 Petruň Milan 9.3.1980 1 1935 TJ Lanškroun Aktivní
147 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1934 SK Žamberk Aktivní
148 Karaba David 10.3.1987 1 1928 2222 ŠK Polabiny Aktivní
149 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1927 2222 ŠK Polabiny Aktivní
150 Kylar Pavel 18.12.1954 1 1926 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
151 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1926 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
152 Adámek Milan 14.9.1958 1 1921 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
153 Jendruch Marek 5.10.1972 1 1919 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
154 Müller Petr 12.2.1985 1 1917 SK Holcim Prachovice Aktivní
155 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1917 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
156 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1914 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
157 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1912 SK Žamberk Aktivní
158 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1911 TJ Lanškroun Aktivní
159 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1911 TJ CHS Chotěboř Aktivní
160 Zvoníček Václav 18.11.1970 1 1909 SK Holcim Prachovice Aktivní
161 Kadlec Pavel 5.8.1957 1 1906 ŠO DDM Hlinsko Neaktivní
162 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1904 SK Žamberk Neaktivní
163 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1902 TJ Štefanydes Polička Aktivní
164 Švécar Jiří 1.10.1961 1 1901 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
165 Tichý Martin 8.7.1970 1 1901 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
166 Kučera Jan 29.10.1979 1 1900 TJ Spartak Choceň Aktivní
167 Dvořák Slavomil 5.8.1977 2 1899 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
168 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 1897 TJ CHS Chotěboř Aktivní
169 Mazura Miloš 17.2.1964 1 1896 SK Žamberk Aktivní
170 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1895 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
171 Škorpík Jan 22.1.1975 1 1895 2222 ŠK Polabiny Aktivní
172 Fiala Martin 22.7.1974 1 1894 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
173 Pail Milan 28.6.1962 1 1893 TJ Sokol Němčice Aktivní
174 Dobšinský Pavel 8.10.1954 1 1892 TJ CHS Chotěboř Aktivní
175 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1891 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
176 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1891 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
177 Hadač Pavel 15.11.1948 1 1890 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
178 Kolbaba Jaroslav 30.9.1971 1 1889 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
179 Dospíšil Patrik 8.4.1972 1 1883 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
180 Štolfa Jaroslav 20.1.1959 2 1882 TJ CHS Chotěboř Neaktivní
181 Hon Jiří 18.7.1958 1 1881 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
182 Přibyl Jiří 2.5.1955 1 1881 SK Holcim Prachovice Aktivní
183 Smola Jan 17.7.1953 1 1880 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
184 Trhal Michal 19.12.1980 1 1880 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
185 Roub Bohumil 9.7.1975 1 1879 2222 ŠK Polabiny Aktivní
186 Borek Pavel 18.2.1963 1 1877 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
187 Starý Lukáš 14.9.1982 2 1875 SK Holcim Prachovice Aktivní
188 Zelený Dalibor 1.11.1983 2 1873 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
189 Matouš Radek 28.6.1976 1 1870 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
190 Horáček Pavel 24.6.1977 1 1866 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
191 Pěkník Milan 3.5.1955 1 1866 TJ Sokol Němčice Aktivní
192 Šváb Jiří 17.3.1955 1 1865 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
193 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1862 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
194 Bartošová Lucie 21.10.1989 1861 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
195 Kalous Tomáš 20.12.1964 2 1861 SK Žamberk Aktivní
196 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1859 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
197 Šindelář Petr 15.12.1949 2 1858 SK Holcim Prachovice Aktivní
198 Tesař Jaromír 25.1.1961 1 1858 TJ Jablonné nad Orlicí Aktivní
199 Škroch Martin 5.4.1976 2 1857 2222 ŠK Polabiny Aktivní
200 Šimek František 10.7.1953 1 1856 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Neaktivní
201 Petrželka Karel 18.10.1941 1 1855 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
202 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1853 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
203 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1852 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
204 Nekvapil Jaroslav 27.9.1948 1 1851 TJ CHS Chotěboř Neaktivní
205 Pavlovec Vladimír 3.7.1964 1 1851 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
206 Marek Michal 3.6.1971 2 1848 TJ Lanškroun Aktivní
207 Fiala Milan 23.6.1973 2 1847 TJ CHS Chotěboř Aktivní
208 Grepl Pavel 26.1.1969 1 1846 TJ Slovan Moravská Třebová Aktivní
209 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1846 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
210 Zehnal Miloš 20.10.1963 1 1846 TJ Lanškroun Neaktivní
211 Jeništa Jiří 21.4.1937 1 1838 SK Žamberk Aktivní
212 Burian Michal 16.10.1957 2 1837 Sokol Městečko Trnávka Aktivní
213 Holfeuer Antonín 31.12.1947 2 1837 ŠO DDM Hlinsko Neaktivní
214 Macků Lubomír 14.5.1952 1 1837 ŠK Rapid Pardubice Neaktivní
215 Janko Jan 16.5.1959 1 1834 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
216 Kohoutek Tomáš 17.5.1979 2 1834 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
217 Holfeuer Antonín 19.8.1976 2 1829 ŠO DDM Hlinsko Neaktivní
218 Šimek Zdeněk 14.2.1988 2 1829 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
219 Buriánek Petr 2.1.1972 2 1828 TJ Slovan Moravská Třebová Aktivní
220 Čupr Tomáš 8.10.1982 2 1827 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
221 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1827 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
222 Merta Josef 12.2.1950 1 1826 Šachový klub Dolní Čermná o.s. Aktivní
223 Sabolová Gabriela 21.2.1992 1826 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
224 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1825 ŠK Svitavy Aktivní
225 Krummer Dušan 24.10.1980 2 1823 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
226 Honek Jan 26.11.1959 2 1821 SK Holcim Prachovice Aktivní
227 Řechková Miloslava 28.4.1948 1 1821 SK Holcim Prachovice Aktivní
228 Jasanský Karel 6.3.1948 1 1820 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
229 Švanda Radek 5.10.1973 1 1818 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
230 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1818 TJ Spartak Choceň Aktivní
231 Prax Ivo 2.10.1983 2 1814 TJ Lokomotiva Česká Třebová Neaktivní
232 Pyskatý Jiří 13.1.1946 1 1811 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
233 Čižinský Petr 26.2.1995 2 1810 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
234 Novotný Tomáš 31.7.1987 2 1808 TJ CHS Chotěboř Aktivní
235 Bauer Jindřich 12.1.1985 2 1807 2222 ŠK Polabiny Aktivní
236 Labský Jan 21.2.1947 1 1806 ŠK Rapid Pardubice Neaktivní
237 Baťa Stanislav 3.3.1942 2 1805 2222 ŠK Polabiny Aktivní
238 Hanus Michal 30.1.1989 1 1805 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
239 Ptáček Miloslav 2.11.1946 2 1805 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
240 Weis Ladislav 11.4.1938 1 1803 TJ Spartak Choceň Aktivní
241 Němec Bohumil 24.8.1950 1 1802 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
242 Celuch Tomáš 5.2.1975 1 1801 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
243 Kameník David 30.7.1977 2 1800 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
244 Kýhos Alois 8.1.1949 2 1800 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
245 Dungl Petr 11.2.1965 2 1799 SK Žamberk Aktivní
246 Šmíd František 19.1.1953 2 1798 Sokol Městečko Trnávka Aktivní
247 Kajínek Karel 25.11.1968 2 1797 TJ CHS Chotěboř Aktivní
248 Havel František 29.1.1947 1 1796 ŠK Svitavy Aktivní
249 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1796 TJ CHS Chotěboř Aktivní
250 Kacálek Karel 21.10.1951 1 1794 SK Žamberk Aktivní
251 Režný Zdeněk 10.4.1953 2 1794 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
252 Merta Michal 27.8.1976 2 1793 Šachový klub Dolní Čermná o.s. Aktivní
253 Pokorný Jan 1.10.1981 2 1792 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
254 Culek Karel 10.8.1990 2 1787 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
255 Vymetálek Petr 15.5.1985 2 1787 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
256 Sekyrka Josef 6.8.1950 1 1785 Sokol Lázně Bohdaneč Aktivní
257 Petružálek Jiří 29.3.1949 2 1784 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
258 Paukert Ivo 11.1.1974 2 1783 TJ Lanškroun Aktivní
259 Maisnar Jan 28.6.1941 1 1782 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Neaktivní
260 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1782 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
261 Krejsa František 15.6.1971 2 1781 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
262 Michal Milan 10.1.1961 2 1778 TJ CHS Chotěboř Aktivní
263 Marek Jiří 1.4.1943 1 1777 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
264 Slavíček Miroslav 19.6.1959 2 1777 Šachový klub Dolní Čermná o.s. Aktivní
265 Janda Lubomír 29.7.1955 1 1776 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
266 Vencl Jiří 15.3.1962 1 1775 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
267 Charouz Milan 6.11.1958 2 1774 TJ Štefanydes Polička Aktivní
268 Stodola Zdeněk 13.4.1953 1 1774 TJ Štefanydes Polička Aktivní
269 Felcman Tomáš 28.6.1992 2 1773 SK Žamberk Aktivní
270 Poslušný Radek 16.4.1977 2 1773 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
271 Navrátil Zdeněk 14.1.1963 2 1767 TJ Spartak Choceň Neaktivní
272 Šebrle Jaroslav 24.6.1956 2 1766 TJ Lanškroun Aktivní
273 Marinov Peter 30.7.1958 2 1765 TJ Spartak Choceň Aktivní
274 Kapoun Milan 9.7.1963 2 1761 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
275 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1761 ŠO TROPIC Lanškroun Aktivní
276 Mergl Jan 11.6.1927 1 1759 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
277 Nikl Leoš 28.2.1964 2 1758 TJ Spartak Choceň Aktivní
278 Tecl Miroslav 16.7.1956 2 1758 TJ CHS Chotěboř Neaktivní
279 Mrha Jan 17.9.1924 1 1757 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
280 Urbánek Josef 9.3.1939 1 1755 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
281 Halbrštát David 4.11.1989 2 1754 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
282 Strachoň Lukáš 16.6.1980 2 1753 ŠK Svitavy Aktivní
283 Bernerová Martina 5.9.1985 2 1752 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
284 Kosek Marek 22.4.1993 2 1748 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
285 Štěpánek Zbyněk 15.11.1957 2 1748 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
286 Pánik Tomáš 8.7.1984 2 1747 TJ Lokomotiva Česká Třebová Neaktivní
287 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1747 2222 ŠK Polabiny Aktivní
288 Navrátil Václav 7.9.1936 2 1746 TJ Spartak Choceň Aktivní
289 Horák Libor 12.12.1990 2 1743 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
290 Křemenák Jiří 3.8.1938 2 1743 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
291 Martinec Jan 10.6.1969 2 1743 SK Žamberk Aktivní
292 Filip Libor 1.2.1974 2 1741 TJ Jablonné nad Orlicí Aktivní
293 Šimko Štefan 14.12.1957 2 1741 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
294 Šťulík Jiří 21.5.1976 2 1741 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
295 Rosenkranz Jindřich 6.4.1952 1 1739 ŠK Svitavy Aktivní
296 Beránek Michael 26.12.1979 2 1737 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
297 Riedl Tomáš 17.1.1985 2 1737 ŠK Svitavy Aktivní
298 Kučera Aleš 9.3.1978 2 1734 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
299 Plíva Jaroslav 3.12.1978 2 1734 SK Žamberk Aktivní
300 Tomek Karel 1.7.1959 2 1734 TJ CHS Chotěboř Aktivní
301 Konrád František 6.6.1981 2 1733 TJ Sokol Zaječice Aktivní
302 Siegel Josef 11.3.1958 2 1731 TJ Spartak Choceň Aktivní
303 Krummer Jan 2.3.1956 1 1729 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
304 Bartoš Martin 7.2.1968 2 1725 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
305 Cedzo Štěpán 15.7.1953 2 1725 TJ Slovan Moravská Třebová Neaktivní
306 Tlapák Stanislav 11.9.1928 1 1725 SK Holcim Prachovice Aktivní
307 Glembek Bohumír 3.8.1941 2 1722 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
308 Drlík Stanislav 13.2.1974 2 1721 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
309 Jerman Miloš 10.12.1979 2 1721 TJ Štefanydes Polička Aktivní
310 Chvojka Antonín 5.7.1946 1 1720 TJ Slovan Moravská Třebová Aktivní
311 Dudek Vladimír 25.4.1973 2 1719 2222 ŠK Polabiny Aktivní
312 Výprachtický David 14.11.1993 2 1716 SK Žamberk Aktivní
313 Novák Miroslav 19.7.1954 2 1715 TJ Lanškroun Aktivní
314 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1714 ŠK Svitavy Aktivní
315 Kolář Josef 27.1.1929 2 1712 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
316 Černohous Jiří 31.3.1963 2 1709 TJ Jablonné nad Orlicí Aktivní
317 Kotlant Tomáš 11.9.1988 2 1709 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
318 Štorek Luboš 17.2.1966 1 1709 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
319 Mareš Petr 21.6.1974 2 1708 Šachový klub Dolní Čermná o.s. Aktivní
320 Lipavský Jindřich 21.11.1941 1 1705 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
321 Vojanec Hynek 28.9.1951 2 1705 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
322 Vondráček Emil 12.6.1935 2 1705 SK Holcim Prachovice Aktivní
323 Dvořák Eduard 6.2.1953 2 1704 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
324 Izák Miloš 16.4.1952 2 1703 Sokol Městečko Trnávka Aktivní
325 Ďoubal Petr 2.3.1958 2 1700 TJ CHS Chotěboř Aktivní
326 Navrátil Miroslav 1.5.1952 2 1698 Sokol Městečko Trnávka Aktivní
327 Kůs Martin 29.3.1991 2 1697 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
328 Beneš Daniel 25.8.1973 2 1696 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
329 Lattenberg František 17.3.1940 2 1696 Sokol Městečko Trnávka Aktivní
330 Navrátil Ladislav 7.5.1971 2 1695 TJ Štefanydes Polička Aktivní
331 Vyčítal Karel 12.5.1934 2 1694 ŠK Svitavy Neaktivní
332 Mareš Petr 27.7.1983 2 1692 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
333 Valíček Karel 10.5.1939 2 1692 TJ Slovan Moravská Třebová Aktivní
334 Brdíček David 29.3.1982 2 1691 SK Žamberk Aktivní
335 Král Miloš 10.10.1950 2 1691 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
336 Janeček František 17.7.1949 1 1690 TJ Spartak Choceň Aktivní
337 Ždímal Petr 16.5.1986 2 1690 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
338 Vohník Miroslav 17.11.1958 2 1689 SK Žamberk Aktivní
339 Paukert Vladislav 8.8.1938 2 1687 TJ Lanškroun Aktivní
340 Hodek Roman 20.4.1960 2 1685 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
341 Horník Jaromír 25.6.1933 2 1685 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
342 Svoboda Jiří 29.11.1966 2 1684 Sokol Lázně Bohdaneč Aktivní
343 Heger Miroslav 24.6.1968 2 1681 TJ Lanškroun Aktivní
344 Svatoš Zdeněk 7.6.1934 2 1679 ŠK Svitavy Aktivní
345 Vícha Karel 21.4.1950 2 1678 TJ Slovan Moravská Třebová Aktivní
346 Štěpán Stanislav 20.12.1948 2 1674 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
347 Doseděl Zdeněk 21.6.1960 2 1673 TJ Spartak Choceň Aktivní
348 Taslar Karel 21.11.1953 2 1673 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
349 Šlezingr Vilém 1.12.1967 2 1671 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
350 Banach Jaromír 24.8.1930 1 1670 ŠK Rapid Pardubice Neaktivní
351 Mastný Tomáš 1.8.1964 2 1670 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
352 Motáček Jan 22.4.1939 2 1670 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
353 Klouček Jindřich 25.2.1958 2 1669 SK Holcim Prachovice Aktivní
354 Žák Pavel 19.8.1990 2 1669 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
355 Flos Petr 29.11.1953 2 1668 TJ Lokomotiva Česká Třebová Neaktivní
356 Jonáš Petr 12.5.1944 2 1667 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
357 Jedlička Eduard 21.4.1937 2 1665 ŠK Svitavy Aktivní
358 Pelcl Karel 17.7.1963 2 1665 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
359 Výskot David 4.5.1976 2 1663 2222 ŠK Polabiny Aktivní
360 Vepřovský František 7.7.1955 2 1661 TJ Sokol Krouna Neaktivní
361 Fangl Jiří 20.10.1937 1 1659 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
362 Zmek Jaroslav 3.11.1975 2 1658 Sokol Lázně Bohdaneč Aktivní
363 Franc František 29.9.1941 2 1657 Sokol Městečko Trnávka Aktivní
364 Sokol Pavel 21.9.1941 2 1656 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
365 Gregor Pavel 20.9.1961 2 1652 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
366 Jouza Petr 29.5.1962 1 1652 Sokol Lázně Bohdaneč Aktivní
367 Krys Jan 16.3.1991 2 1651 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
368 Bureš Vladimír 16.2.1948 2 1649 Sokol Městečko Trnávka Aktivní
369 Bartoš Karel 31.5.1980 2 1648 TJ Štefanydes Polička Aktivní
370 Riedl Vladimír 16.2.1988 2 1648 ŠK Svitavy Aktivní
371 Veselý Ondřej 16.3.1977 2 1648 ŠK Svitavy Aktivní
372 Kouba Petr 9.4.1951 2 1647 2222 ŠK Polabiny Aktivní
373 Kubíček Vlastimil 18.12.1959 2 1647 TJ Jablonné nad Orlicí Aktivní
374 Rež Matouš 6.12.1968 2 1647 2222 ŠK Polabiny Aktivní
375 Balek Josef 6.9.1947 2 1645 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
376 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1645 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
377 Novotný Karel 19.7.1938 2 1638 TJ Lanškroun Aktivní
378 Škorpík František 10.2.1976 2 1636 2222 ŠK Polabiny Aktivní
379 Hůlka Libor 29.12.1970 2 1631 TJ Sokol Němčice Aktivní
380 Dostálek Vladimír 29.12.1956 2 1630 Šachový klub Dolní Čermná o.s. Aktivní
381 Klíma Ladislav 15.2.1982 2 1629 TJ Štefanydes Polička Aktivní
382 Motl Josef 11.3.1966 2 1628 TJ Sokol Horní Čermná Aktivní
383 Sysr Pavel 21.5.1959 2 1628 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
384 Šmejdíř Waldemar 14.2.1954 2 1628 TJ Spartak Choceň Aktivní
385 Franc Oldřich 3.10.1959 2 1627 SK Žamberk Neaktivní
386 Zubík Miloslav 1.3.1963 2 1627 ŠO TROPIC Lanškroun Neaktivní
387 Šenkýř Jindřich 30.6.1945 2 1626 TJ Sokol Krouna Aktivní
388 Toman Aleš 18.11.1986 2 1626 SK Žamberk Aktivní
389 Endl Vlastimil 25.7.1961 2 1625 TJ Slovan Moravská Třebová Aktivní
390 Chládek Jiří 22.1.1961 2 1624 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
391 Půlpán Jan 11.5.1971 2 1624 Sokol Lázně Bohdaneč Neaktivní
392 Janeček Václav 26.10.1984 2 1621 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
393 Juchelka Petr 14.11.1969 2 1621 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
394 Mužík Ferdinand 22.4.1922 2 1620 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
395 Cvrček Michal 19.3.1976 2 1617 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
396 Rusz Gustav 15.6.1949 2 1615 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
397 Myška František 3.7.1963 2 1613 TJ Sokol Němčice Aktivní
398 Beneš Leopold 28.11.1931 2 1612 ŠK Svitavy Aktivní
399 Mazura Jaroslav 18.5.1935 2 1612 SK Žamberk Aktivní
400 Ninger Karel 13.9.1925 2 1611 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
401 Krejčí Jan 6.2.1949 1 1609 2222 ŠK Polabiny Aktivní
402 Petrážová Kateřina 4.3.1988 2 1608 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
403 Janoušek Martin 21.5.1975 2 1606 TJ Spartak Choceň Aktivní
404 Švec Karel 16.7.1975 2 1605 TJ Lokomotiva Česká Třebová Neaktivní
405 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1601 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
406 Nekoranec Rudolf 1.4.1941 2 1601 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Neaktivní
407 Boháč Luboš 21.5.1949 2 1598 ŠO TROPIC Lanškroun Aktivní
408 Pecháček Tomáš 12.4.1990 2 1598 Šachový klub Dolní Čermná o.s. Aktivní
409 Peňáz Petr 10.2.1975 2 1596 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
410 Trkal Tomáš 11.6.1969 2 1596 TJ Štefanydes Polička Aktivní
411 Štětka Václav 31.3.1944 2 1595 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
412 Krištof Jiří 29.9.1957 2 1594 TJ Lanškroun Aktivní
413 Křiklava Josef 11.9.1959 2 1591 ŠO TROPIC Lanškroun Neaktivní
414 Killer František 9.7.1972 2 1590 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
415 Urbánek Josef 26.6.1933 2 1590 ŠO TROPIC Lanškroun Aktivní
416 Franz Lukáš 22.6.1993 2 1589 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
417 Marek Michal 22.12.1993 2 1588 TJ Lanškroun Aktivní
418 Stryka Rostislav 5.4.1966 2 1588 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
419 Motl Ladislav 15.1.1956 2 1587 Šachový klub Dolní Čermná o.s. Aktivní
420 Koutný Ludvík 11.9.1939 2 1584 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
421 Seidl Jiří 25.9.1943 2 1584 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
422 Šilar Josef 25.11.1963 2 1584 TJ Sokol Horní Čermná Aktivní
423 Horský Josef 7.3.1959 2 1583 TJ Lokomotiva Česká Třebová Neaktivní
424 Krejčí Milan 26.2.1960 2 1583 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
425 Sodomka Adam 10.6.1989 2 1582 TJ Štefanydes Polička Aktivní
426 Dostál Lukáš 25.7.1979 2 1581 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
427 Palla Květoslav 12.4.1953 2 1580 ŠO TROPIC Lanškroun Neaktivní
428 Mareš Jan 13.10.1994 2 1579 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
429 Müller Luděk 19.2.1986 2 1579 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
430 Vorlíček Pavel 13.11.1962 2 1579 TJ Jablonné nad Orlicí Aktivní
431 Černý Václav 2.4.1940 2 1576 TJ Jablonné nad Orlicí Aktivní
432 Ondrej Tomáš 13.5.1991 2 1576 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
433 Šilar Josef 12.8.1961 2 1576 TJ Sokol Horní Čermná Aktivní
434 Racek Josef 7.3.1965 2 1575 TJ Sokol Němčice Aktivní
435 Cimprich Miroslav 8.5.1976 2 1574 TJ Sokol Horní Čermná Aktivní
436 Brožka Karel 1.3.1979 2 1573 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
437 Kafka Roman 27.7.1982 2 1573 Sokol Krucemburk Aktivní
438 Severa Vladimír 25.11.1984 2 1572 TJ Spartak Choceň Neaktivní
439 König Milan 30.8.1931 2 1570 TJ Slovan Moravská Třebová Aktivní
440 Marek Josef 9.7.1941 2 1570 TJ Lanškroun Aktivní
441 Nikl Josef 8.12.1949 2 1569 Šachový klub Dolní Čermná o.s. Aktivní
442 Izák Aleš 25.3.1975 2 1568 Sokol Městečko Trnávka Aktivní
443 Pressl Ladislav 6.1.1932 2 1568 ŠK Svitavy Aktivní
444 Tomek Tomáš 7.2.1975 2 1567 TJ Lokomotiva Česká Třebová Neaktivní
445 Maceška Vladimír 1.4.1980 2 1562 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
446 Lacina Vladimír 12.2.1955 2 1561 ŠO DDM Hlinsko Neaktivní
447 Halama Petr 6.11.1986 2 1560 ŠK Kámen Neaktivní
448 Čuma Jan 27.10.1941 2 1559 ŠK Svitavy Aktivní
449 Hájková Lenka 23.8.1980 2 1559 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
450 Sedlák Petr 30.5.1955 2 1556 SK Holcim Prachovice Aktivní
451 Hlaváček Bedřich 6.8.1973 2 1554 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
452 Pavlů Pavel 31.3.1943 2 1554 Sokol Městečko Trnávka Aktivní
453 Nedelčev Radim 12.2.1950 2 1553 TJ Spartak Choceň Aktivní
454 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1552 TJ Štefanydes Polička Aktivní
455 Bušina Vilém 19.5.1931 2 1551 Sokol Městečko Trnávka Aktivní
456 Kraus Ondřej 21.8.1993 2 1551 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
457 Bielčik Jindřich 20.6.1966 2 1550 ŠK Kámen Neaktivní
458 Šlégr Miloslav 9.2.1969 2 1550 TJ Spartak Choceň Aktivní
459 Jirmásek Vladimír 2.12.1958 2 1543 TJ Sokol Krouna Aktivní
460 Mácha Martin 25.2.1967 2 1541 Sokol Lázně Bohdaneč Aktivní
461 Zelený František 22.9.1938 2 1540 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
462 Baláž Jindřich 18.9.1991 3 1539 ŠK Svitavy Aktivní
463 Fröhlich Lubomír 17.5.1983 2 1537 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
464 Zelenka Pavel 6.3.1972 3 1537 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
465 Driemer Jaroslav 7.1.1950 2 1536 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Neaktivní
466 Fabian Karel 14.3.1964 2 1535 TJ Lanškroun Aktivní
467 Rovner Oldřich 9.5.1933 3 1535 Sokol Městečko Trnávka Aktivní
468 Janeček Ondřej 27.5.1952 2 1534 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
469 Rusz Roman 29.5.1972 2 1534 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
470 Štefl Stanislav 26.3.1945 2 1534 TJ Lanškroun Aktivní
471 Hnát Lubomír 18.7.1973 2 1529 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
472 Malý Miroslav 26.6.1927 3 1528 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
473 Vymetálek Tomáš 21.8.1982 3 1528 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
474 Stúj Michal 2.1.1965 3 1526 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
475 Havlíček Václav 17.10.1948 3 1524 ŠO TROPIC Lanškroun Aktivní
476 Krys Jaromír 9.11.1933 2 1523 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
477 Betlach Jan 6.10.1976 3 1522 TJ Sokol Horní Čermná Neaktivní
478 Křivohlávek David 18.1.1989 3 1522 TJ Lanškroun Aktivní
479 Dudla Martin 14.10.1976 3 1521 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
480 Dostálek Jaroslav 31.1.1946 2 1520 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Neaktivní
481 Pirkl Luboš 19.1.1982 3 1520 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
482 Šebek Miroslav 10.11.1977 3 1519 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
483 Krušina Adolf 8.10.1967 3 1518 ŠK Svitavy Aktivní
484 Kašpar Libor 24.3.1973 3 1517 Sokol Krucemburk Aktivní
485 Pátek Ladislav 25.4.1929 2 1517 TJ CHS Chotěboř Aktivní
486 Bureš Zbyněk 21.5.1978 3 1515 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
487 Viktorin Jaroslav 24.4.1957 2 1515 ŠO TROPIC Lanškroun Aktivní
488 Felcman Martin 12.7.1990 3 1514 SK Žamberk Aktivní
489 Fabian Karel 20.12.1931 2 1512 TJ Lanškroun Neaktivní
490 Hrančík Martin 20.3.1980 3 1511 Sokol Krucemburk Aktivní
491 Lorenc Josef 21.1.1993 3 1511 SK Žamberk Aktivní
492 Kůs Tomáš 6.5.1988 2 1507 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
493 Jonáš Josef 8.11.1954 3 1506 ŠO TROPIC Lanškroun Aktivní
494 Kvapil Pavel 30.4.1950 3 1506 2222 ŠK Polabiny Aktivní
495 Sabolová Kristýna 6.3.1995 2 1505 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
496 Novák Michal 19.4.1987 3 1504 TJ Lanškroun Neaktivní
497 Šulc Jiří 27.7.1962 3 1504 SK Žamberk Aktivní
498 Marek Karel 23.10.1984 3 1503 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
499 Ryzner Jiří 13.9.1991 3 1503 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
500 Mikyska Luboš 25.12.1931 3 1502 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Neaktivní
501 Růžička Filip 7.5.1993 3 1502 2222 ŠK Polabiny Aktivní
502 Stodola Marek 17.6.1995 3 1501 TJ Štefanydes Polička Aktivní
503 Valenta Rudolf 10.4.1951 3 1501 Sokol Mistrovice Aktivní
504 Krčmář Stanislav 21.2.1972 3 1500 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
505 Kofránek David 7.12.1976 3 1499 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
506 Mikulecký Stanislav 21.8.1944 3 1495 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
507 Šilar Karel 20.8.1952 2 1494 TJ Sokol Horní Čermná Aktivní
508 Dvořáček Alois 20.7.1956 2 1493 TJ Slovan Moravská Třebová Neaktivní
509 Paluda Jiří 5.4.1941 2 1493 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
510 Hurdes Emil 21.11.1937 2 1487 SK Žamberk Aktivní
511 Plechač Karel 23.8.1950 3 1487 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
512 Halbrštát Karel 28.10.1955 3 1485 Sokol Mistrovice Aktivní
513 Hrančík Jaroslav 31.7.1951 3 1485 Sokol Krucemburk Aktivní
514 Mazánek Antonín 21.7.1924 2 1483 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
515 Écsiová Dominika 19.5.1992 3 1482 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
516 Janeček Miroslav 17.9.1950 2 1482 SK Žamberk Aktivní
517 Schaffer Ondřej 7.10.1993 3 1482 TJ Štefanydes Polička Aktivní
518 Konrád Petr 20.5.1980 3 1480 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
519 Kopal Vladimír 20.3.1959 3 1479 SK Žamberk Aktivní
520 Krys Jaromír 24.1.1988 2 1477 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
521 Novák Miroslav 31.10.1988 3 1474 TJ Lanškroun Aktivní
522 Hájek Jaroslav 25.2.1950 3 1473 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
523 Křehký František 1.8.1944 3 1472 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
524 Petružálek Radim 14.11.1990 3 1469 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
525 Netolický Josef 9.1.1966 3 1468 TJ Sokol Krouna Aktivní
526 Janáček Tomáš 21.8.1972 3 1463 Sokol Krucemburk Aktivní
527 Trkal Tomáš 5.12.1990 3 1462 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
528 Malá Michaela 24.8.1993 3 1460 SK Žamberk Aktivní
529 Janota Jiří 8.6.1958 3 1457 Sokol Mistrovice Aktivní
530 Hatala Ondřej 1.8.1987 3 1456 TJ Štefanydes Polička Aktivní
531 Michalička Václav 25.9.1946 3 1456 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
532 Stodola Jakub 7.5.1991 3 1456 TJ Štefanydes Polička Aktivní
533 Starý Vladimír 17.1.1985 3 1455 SK Holcim Prachovice Aktivní
534 Vacek Miroslav 4.2.1957 2 1454 TJ Sokol Horní Čermná Aktivní
535 Kalousek Miroslav 18.8.1979 3 1453 TJ Sokol Horní Čermná Aktivní
536 Krečmer Josef 15.3.1930 2 1453 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
537 Halousek Jaroslav 11.9.1991 3 1444 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
538 Křišťál Zdeněk 22.5.1955 3 1444 2222 ŠK Polabiny Aktivní
539 Mlynář Miroslav 4.7.1949 3 1442 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
540 Jílek Václav 1.6.1993 3 1441 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
541 Káva František 21.6.1933 3 1441 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
542 Nešpůrek Petr 27.11.1995 3 1440 2222 ŠK Polabiny Aktivní
543 Hülle Jan 7.12.1947 3 1434 Sokol Krucemburk Aktivní
544 Kůs Miroslav 3.7.1963 3 1434 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
545 Langr Petr 21.3.1969 3 1434 Sokol Mistrovice Aktivní
546 Kokeš Ondřej 31.5.1993 2 1433 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
547 Vaňous Petr 3.6.1971 3 1433 TJ Lokomotiva Česká Třebová Aktivní
548 Petráček Jiří 11.5.1971 3 1430 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
549 Krušina Patrik 10.3.1994 3 1429 ŠK Svitavy Aktivní
550 Laštůvka Karel 11.1.1991 3 1429 ŠO DDM Hlinsko Neaktivní
551 Schmid Martin 10.4.1989 3 1429 TJ Lokomotiva Česká Třebová Neaktivní
552 Křivohlávek Josef 23.10.1951 3 1427 ŠO TROPIC Lanškroun Aktivní
553 Soukal Petr 20.5.1991 3 1427 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
554 Pištora Lubomír 8.10.1937 3 1426 Sokol Lázně Bohdaneč Aktivní
555 Kristl Václav 13.11.1991 3 1422 Sokol Mistrovice Aktivní
556 Šebek Jiří 20.4.1930 3 1421 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
557 Málek Lukáš 27.9.1977 3 1418 ŠK Rapid Pardubice Neaktivní
558 Hegr Martin 6.4.1989 3 1415 ŠO DDM Hlinsko Neaktivní
559 Homolka Vojtěch 15.6.1985 3 1414 ŠO DDM Hlinsko Neaktivní
560 Starý Stanislav 7.5.1944 3 1411 TJ Spartak Choceň Aktivní
561 Schaffer David 28.6.1988 3 1406 TJ Štefanydes Polička Aktivní
562 Voržáček Tomáš 25.6.1986 3 1405 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Neaktivní
563 Hynek Petr 22.1.1988 3 1400 SK Žamberk Aktivní
564 Pochobradský Libor 28.3.1996 3 1400 2222 ŠK Polabiny Aktivní
565 Novák Jan 19.9.1982 3 1398 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
566 Honek Ondřej 30.6.1987 3 1397 SK Holcim Prachovice Aktivní
567 Krátký Josef 20.11.1993 3 1396 TJ Lanškroun Aktivní
568 Mačka Martin 24.3.1987 3 1395 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Neaktivní
569 Komínek Lukáš 1.7.1993 3 1394 TJ Lanškroun Aktivní
570 Vu Antonín 9.1.1998 3 1394 TJ Lanškroun Aktivní
571 Charouzová Lucie 20.3.1985 3 1393 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
572 Pavlíček Pavel 11.8.1946 3 1392 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
573 Cacek Tomáš 3.10.1987 3 1388 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
574 Mazurek Emil 26.6.1923 3 1388 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
575 Chmelík Ondřej 8.12.1992 3 1387 TJ Lanškroun Aktivní
576 Jačisko Jakub 6.9.1993 3 1387 TJ Lanškroun Aktivní
577 Drobílek Milan 14.11.1959 3 1386 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
578 Uřičář Petr 12.7.1953 3 1384 SK Žamberk Aktivní
579 Petrásek Kamil 20.6.1995 3 1382 TJ Štefanydes Polička Aktivní
580 Soukup Jan 10.5.1984 3 1382 TJ Lokomotiva Česká Třebová Neaktivní
581 Voldan Beno 29.4.1976 3 1382 TJ Sokol Krouna Aktivní
582 Charvát Václav 29.9.1949 3 1381 SK Žamberk Aktivní
583 Nožička Karel 13.9.1940 3 1378 2222 ŠK Polabiny Aktivní
584 Šilar Karel 26.4.1949 3 1372 TJ Sokol Horní Čermná Neaktivní
585 Bečička David 12.10.1990 3 1370 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
586 Šejnoha Lukáš 11.4.1977 3 1367 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Neaktivní
587 Hlaváč Lukáš 22.4.1992 3 1366 TJ Lokomotiva Česká Třebová Neaktivní
588 Pospíšil Jaroslav 18.12.1937 3 1366 TJ ŠO a DDM Chrudim Aktivní
589 Kainek Jan 26.3.1994 3 1364 SK Žamberk Aktivní
590 Rott Michal 11.7.1995 3 1362 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
591 Grimm Jan 10.7.1972 3 1361 TJ Sokol Krouna Aktivní
592 Dunglová Natálie 3.3.1996 3 1357 SK Žamberk Aktivní
593 Švarc Ondřej 11.10.1991 3 1354 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
594 Fajová Alice 28.5.1977 3 1346 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
595 Liduch Filip 17.5.1997 3 1337 2222 ŠK Polabiny Aktivní
596 Gibiš Petr 13.5.1991 3 1336 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Neaktivní
597 Buchta Martin 19.4.1974 3 1335 TJ Štefanydes Polička Aktivní
598 Klíma Tomáš 18.10.1991 3 1330 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
599 Suchý Pavel 8.7.1983 3 1328 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
600 Novotný Vojtěch 13.3.1986 3 1326 TJ ŠO a DDM Chrudim Neaktivní
601 Nejedlý Lukáš 6.2.1991 3 1324 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
602 Marcinko Patrik 5.10.1993 3 1323 ŠK Rapid Pardubice Aktivní
603 Stodola Zdeněk 16.3.1988 3 1322 TJ Štefanydes Polička Neaktivní
604 Kapoun Vít 5.1.1995 3 1318 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
605 Víglaský Jaroslav 9.3.1985 3 1318 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Aktivní
606 Kozák David 20.3.1994 3 1314 ŠK Svitavy Aktivní
607 Jäger Pavel 31.1.1983 3 1311 SK Žamberk Aktivní
608 Kubelka Libor 29.3.1974 3 1310 TJ Sokol Zaječice Neaktivní
609 Snítil Jiří 19.11.1991 3 1298 TJ Lanškroun Neaktivní
610 Tomeš Marek 11.3.1994 3 1298 ŠK Vysoké Mýto Aktivní
611 Klejch František 15.1.1937 3 1296 TJ Jiskra Litomyšl Aktivní
612 Macháček Martin 10.4.1965 3 1296 Sokol Mistrovice Aktivní
613 Pelinka František 26.12.1954 3 1296 SK Žamberk Aktivní
614 Kalous Josef 18.7.1935 2 1293 SK Žamberk Aktivní
615 Pilný Jaroslav 23.7.1958 3 1292 TJ Lanškroun Aktivní
616 Vrbický Ladislav 11.7.1975 3 1291 TJ Sokol Němčice Aktivní
617 Špinler Bronislav 23.8.1965 3 1290 Sokol Mistrovice Aktivní
618 Mazura Ondřej 9.3.1993 3 1286 SK Žamberk Aktivní
619 Tobiška Jaroslav 6.8.1979 3 1286 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
620 Vyčítal Lukáš 19.9.1993 3 1285 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Aktivní
621 Hurt Jiří 9.9.1944 3 1283 TJ Lokomotiva Česká Třebová Neaktivní
622 Hanus Lukáš 10.4.1995 3 1279 ŠO DDM Hlinsko Aktivní
623 Voldánová Barbora 6.8.1994 3 1276 ŠK Bohemia Pardubice o.s. Aktivní
624 Klatka Martin 21.11.1967 3 1274 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Neaktivní
625 Lorenc Josef 3.5.1962 3 1267 TJ Spartak OEZ Letohrad Aktivní
626 Pohan Lukáš 30.12.1991 3 1265 TJ Lanškroun Aktivní
627 Tér Vladimír 23.10.1925 2 1258 ŠK Rapid Pardubice Aktivní

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.