Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Rozdělení družstev ŠSČR pro sezonu 2008/09 do skupin 23.05.08

Rozšířená schůze STK ŠSČR, která se konala v sobotu dne 17. května 2008 v Kolíně, měla na pořadu mj. rozdělení družstev pro sezonu 2008/09 do jednotlivých skupin. Zatímco u družstev dvou 1 lig s tím nebyly problémy, s rozdělením 72 družstvev do šesti 2 lig se už řádně zapotila.


Extraliga

Extraliga

1. liga západ

1. liga východ

1. 1. Novoborský ŠK

1. Sokol Plzeň 1 A

1. Tatran Litovel

2. ŠK Marhla Praha

2. TJ Praha-Pankrác A

2. ŠK Staré Město

3. BŠŠ Frýdek-Místek

3. 1. Novoborský ŠK B

3. TJ Mittal Ostrava

4. ŠK Rapid Pardubice

4. TJ Sokol Praha-Vršovice

4. ŠK Duras BVK

5. Agentura 64 Grygov

5. TJ Slavia Hradec Králové

5. ŠK Slavoj Poruba

6. ŠK Zikuda Turnov

6. 2222 ŠK Polabiny

6. ŠK Gordic Jihlava

7. ŠK Zlín

7. ŠK Holdia DP Praha

7. ŠŠ Panda Rychnov n/Kn.

8. ŠK H Fuchs Ostrava

8. Sokol Plzeň 1 B

8. ŠK Lokomotiva Brno

9. TJ Bohemians Praha

9. TJ ŠO a DDM Chrudim

9. SK Slavia Orlová

10. TŽ Třinec A

10. ŠK JOLY Lysá n/L.

10. Jäkl Karviná

11. TŽ Třinec B

11. SK Litoměřice B

11. Slavia Kroměříž

12. SK Litoměřice

12. TJ Praha-Pankrác B

12. ŠK Bydo Zakřany

2. liga A

2. liga B

2. liga C

1. TJ Sokol Plzeň-Letná

1. Karlovarský šachklub Tietz

1. ŠK Sokol Vyšehrad A

2. TJ Bohemians Praha B

2. ŠK Sokol Vyšehrad B

2. TJ Slavia Hradec Králové B

3. ŠK Dům armády Praha

3. ŠK Spartak Ústí n/L.

3. ŠK Zikuda Turnov B

4. Sokol Tábor

4. MARTY Baník Most

4. 2222 ŠK Polabiny C

5. ŠK Sokol Klatovy

5. TJ Bonex Teplice

5. ŠK EMERGE Mladá Boleslav

6. SK Viktoria Žižkov

6. TJ Neratovice

6. TJ Spartak Vrchlabí

7. Sokol Praha-Kobylisy

7. TJ SSZŠ Litvínov

7. Sokol Kolín

8. Sokol Písek

8. ŠK Kladno

8. ŠK Sokol Vyšehrad C

9. QCC České Budějovice A

9. TJ Bohemians Praha C

9. ŠK Rapid Pardubice B

10. ŠK TJ Baník Příbram

10. TJ Slovan Jirkov

TJ Tourist Biomedica Říčany

11. QCC České Budějovice B

11. 1. Novoborský ŠK C

11. ŠK JOLY Lysá n/L. B

12. TJ Šakal Kozolupy

12. Baník HEXION Sokolov

12. ŠK AD Jičín

2. liga D

2. liga E

2. liga F

1. ŠK Duras BVK B

1. ŠK Staré Město B

1. SK Stonava

2. TJ Sokol Zaječice

2. ŠK Zlín B

3. BŠŠ Frýdek-Místek B

3. 2222 ŠK Polabiny B

3. Tatran Litovel B

3. ŠK H Fuchs Ostrava B

4. ŠK Caissa Třebíč A

4. ŠK Lokomotiva Brno B

4. Baník Havířov

5. OREL Ořechov

5. ŠK Staré Město C

5. TJ Mořkov

6. ŠK Vysoké Mýto

6. ŠK Lokomotiva Brno C

6. SK Slavia Orlová B

7. ŽĎAS Žďár n/S.

7. Agentura 64 Grygov B

7. Sokol Dobrá

8. ŠK Gordic Jihlava B"

8. AŠK DA Olomouc

8. Zbrojovka Vsetín

9.SK Gym. a SPgŠ Znojmo

9. Tatran Poštorná

9. CHESSMONT Rožnov p/R.

10. ŠK Bohemia Pardubice

10. ŠK Duras BVK C

10. VOKD Poruba

11. ŠK Caissa Třebíč B

11. MKS Holešov

11. Slavoj Bruntál

12. SK KME-MDDM Kuřim

12. T.J. Sokol Šumperk

12. ŠK Zlín C

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.