Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Čeňka Honsy + KPJ v rapidu 29.09.07

V sobotu dne 29. září 2007 uspořádal šachový klub 2222 ŠK Polabiny 9. ročník Memoriálu Čeňka Honzy, který byl současně Krajským přeborem PDŠS v rapidu a byl zařazen i do seriálu Grand Prix ČR 2007/08. V početném startovném poli 106 účastníků se nejvíce dařilo GM Janu Votavovi z Rapidu Pardubice, druhý skončil Robert Hlaváček z Chrudimi a třetí byl klatovský Vojtěch Plát.


9.ročník Memoriálu Čeňka Honsy
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Datum : 29.09.2007
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub FED Kat Body BH. SB. Fide
1 1 VOTAVA Jan 2541 ŠK RAPID PARDUBICE KP   8 43 48,25 43˝
2 7 HLAVÁČEK Robert 2239 TJ ŠO A DDM CHRUDIM KP   40˝ 41,50 38
3 4 PLÁT Vojtěch 2282 ŠK SOKOL KLATOVY   U14 7 42 40,25 36˝
4 2 SABOL Marian 2332 ŠK VYSOKÉ MÝTO KP   7 40˝ 40,50 36
5 3 TŮMA Jiří 2295 TJ ŠO A DDM CHRUDIM KP   41 36,25 35˝
6 8 SOURAL Jan 2234 TJ PRAHA-PANKRÁC     40˝ 35,50 35
7 9 STRAŠIL Pavel 2186 LOKO ZÁBŘEH     37˝ 33,25 32˝
8 37 SKOPEC Luboš 1863 ŠACHKLUB MĚSTA DOBROVICE     37 31,50 31
9 27 VOBOŘIL Pavel 1997 ŠK RAPID PARDUBICE KP S60 33˝ 29,00 31
10 11 PETUCHOV Sergej 2159 ŠK RAPID PARDUBICE KP   6 42 33,25 36
11 12 ŠOTT Pavel 2134 ŠK SOKOL KLATOVY     6 39˝ 32,25 34˝
12 15 HOUŠKA Bronislav 2072 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA KP   6 39˝ 32,25 32˝
13 22 KALOUSEK Vladimír 2017 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ KP   6 37 29,75 30˝
14 5 ŠKLÍBA Martin 2275 ŠK RAPID PARDUBICE KP   6 37 29,50 33˝
15 13 HOLÁSEK Pavel 2110 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ KP   6 35˝ 30,50 30
16 21 MOJŽÍŠ Martin 2025 2222 ŠK POLABINY KP   6 35 28,00 30˝
17 17 KOSEK Jiří 2062 ŠK VYSOKÉ MÝTO KP   6 34˝ 28,50 29
18 24 VODIČKA Pavel 2012 ŠK BOHEMIA PARDUBICE O.S. KP   6 34˝ 27,00 29
19 18 KOMÁRKOVÁ Magdaléna 2058 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA KP   6 34 27,50 29˝
20 23 DANIEL Jiří 2016 ŠACHOVÁ ŠKOLA PANDA RYCHN     6 33˝ 26,50 28˝
21 14 PTÁČEK Luboš 2083 ŠK VYSOKÉ MÝTO KP   41 29,50 34
22 20 KRACÍK Tomáš 2028 ŠK DDM TŘEBECHOVICE POD O   U16 40 27,00 33
23 10 KUBÍKOVÁ Hana 2183 TJ PRAGA PRAHA     39˝ 29,00 29˝
24 26 DANĚK Pavel 2000 ŠK BOHEMIA PARDUBICE O.S. KP   39 27,25 31
25 6 ROŠKO Luboš 2253 2222 ŠK POLABINY KP   38˝ 29,00 31
26 16 MIŠIČKO Ján 2069 ŠK KLADNO     37˝ 27,50 31
27 19 ONDRÁČEK Ondřej 2046 TJ CHS CHOTĚBOŘ     36˝ 27,25 31˝
28 29 KOKEŠ Bohuslav 1970 TJ ŠO A DDM CHRUDIM KP   36 24,25 29˝
29 39 ZDRÁHAL Václav 1854 SOKOL PŘEMYSLOVICE     33 21,75 25˝
30 35 SLABÝ Miloš 1908 ŠK RAPID PARDUBICE KP S60 32˝ 24,75 25˝
31 28 KOLOMAZNÍK Jan 1993 TJ STADION KUTNÁ HORA     32˝ 23,25 26˝
32 25 SKOKAN Jan 2004 SK HOLCIM PRACHOVICE KP   32 21,75 28
33 33 MÜLLER Petr 1929 SK HOLCIM PRACHOVICE KP   31 20,75 28
34 42 PŮLPÁN Jakub 1826 TJ ŠO A DDM CHRUDIM KP U10 5 38˝ 24,25 28
35 40 STARÝ Lukáš 1847 SK HOLCIM PRACHOVICE KP   5 38˝ 23,50 29
36 32 BALÁČEK Tadeáš 1942 SOKOL KOLÍN   U14 5 37˝ 23,25 28˝
37 36 HAMAN Jakub 1873 ŠK KLADNO   U12 5 36˝ 25,00 27
38 103 PULPÁN David 1000   KP   5 36˝ 23,50 27
39 30 TUVŠINBAJAR Dorjkhú 1969 SK ŽAMBERK KP   5 36˝ 21,00 29
40 47 CHROMČÁK Pavel 1769 ŠK BOHUŇOVICE     5 34 20,50 26
41 59 HRANČÍK Martin 1533 SOKOL KRUCEMBURK KP   5 34 19,50 23
42 41 KRACÍK Martin 1844 ŠK DDM TŘEBECHOVICE POD O     5 33 17,50 25
43 38 MRÁZEK Vladimír 1854 ŠK LÍPA     5 32 20,00 24˝
44 55 HORNÍČEK Pavel 1595 ŠACHOVÁ ŠKOLA PANDA RYCHN   U12 5 32 18,00 25
45 31 KYLAR Pavel 1950 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ KP   5 31˝ 18,75 26
46 53 HAMAN Martin 1675 ŠK KLADNO     5 30˝ 18,75 23˝
47 45 POKORNÝ Jan 1792 TJ ŠO A DDM CHRUDIM KP   5 26˝ 17,00 22˝
48 65 MACHÁŇ Václav 1492 ŠACHOVÁ ŠKOLA PANDA RYCHN     5 26 16,00 20
49 54 KALHOUS Miroslav 1613 ŠK RAPID PARDUBICE KP   36 19,50 23
50 46 JANKO Jan 1790 ŠK RAPID PARDUBICE KP   36 18,00 26
51 66 ČIŽINSKÝ Petr 1491 TJ LOKOMOTIVA ČESKÁ TŘEBO KP U14 35˝ 20,50 23˝
52 44 HONEK Jan 1811 SK HOLCIM PRACHOVICE KP   35˝ 19,25 25
53 48 BROUSEK Jan 1766 ŠK SOKOL KLATOVY     34˝ 19,25 25
54 50 VONDRÁČEK Emil 1735 SK HOLCIM PRACHOVICE KP S60 33˝ 17,25 22
55 43 HRNČIARIK Karel 1819 ŠK RAPID PARDUBICE KP   33 17,25 25
56 68 HALOUSEK Jaroslav 1478 ŠK RAPID PARDUBICE KP U18 31 16,50 21
57 34 PAPÁČEK Miloš 1910 TJ SPARTAK OEZ LETOHRAD KP   30˝ 16,25 22
58 57 STRYKA Rostislav 1580 TJ ŠO A DDM CHRUDIM KP   29˝ 14,75 20˝
59 51 VOREL Bohuslav 1733 2222 ŠK POLABINY KP   29 13,75 23˝
60 56 SCHEUER Leopold 1587 TJ NOVÉ MĚSTO POD SMRKEM   S60 28 16,25 19˝
61 49 LUKŠA Aleš 1765 JISKRA RMSK NOVÝ BYDŽOV     4 35˝ 17,50 24
62 61 KOTLANT Tomáš 1516 ŠK BOHEMIA PARDUBICE O.S. KP U20 4 34 17,00 22
63 64 KVAPIL Pavel 1502 2222 ŠK POLABINY KP   4 34 16,00 21
64 60 RYZNER Jiří 1518 ŠK RAPID PARDUBICE KP U18 4 33˝ 15,00 20
65 52 BENEŠ Daniel 1706 ŠK BOHEMIA PARDUBICE O.S. KP   4 30˝ 12,50 22˝
66 97 LONDINOVÁ Jana 1000 2222 ŠK POLABINY KP   4 30 15,00 20
67 71 MACHÁŇ Václav 1402 ŠACHOVÁ ŠKOLA PANDA RYCHN   U18 4 29 16,00 18
68 72 KRAUS Ondřej 1392 ŠK RAPID PARDUBICE KP U16 4 29 13,50 18
69 63 KAŠPAR Libor 1504 SOKOL KRUCEMBURK KP   4 29 11,00 20
70 77 NEŠPŮREK Petr 1250 2222 ŠK POLABINY KP U12 4 28˝ 13,50 17˝
71 62 KOFRÁNEK David 1506 ŠK RAPID PARDUBICE KP   4 28˝ 12,00 19
72 102 POCHOBRADSKÝ Libor 1000 2222 ŠK POLABINY KP U12 4 26˝ 13,00 17˝
73 81 KROUPA Tomáš 1100 2222 ŠK POLABINY KP U12 4 26˝ 11,00 15
74 67 ZELENKA Pavel 1486 ŠK BOHEMIA PARDUBICE O.S. KP   4 26˝ 9,50 20
75 89 FAJOVÁ Alice 1000 ŠK BOHEMIA PARDUBICE O.S. KP   4 26 12,00 16
76 75 LORENC Josef 1266 TJ SPARTAK OEZ LETOHRAD KP   4 25˝ 11,00 16
77 70 ŠEBEK Jiří 1407 ŠK RAPID PARDUBICE KP S60 4 25 13,00 13
78 106 ČOČEK Oldřich 1000 ŠK RAPID PARDUBICE KP U14 30 14,25 19˝
79 58 JUCHELKA Petr 1551 ŠK BOHEMIA PARDUBICE O.S. KP   30 10,25 19
80 74 MACHÁŇ Jan 1364 ŠACHOVÁ ŠKOLA PANDA RYCHN   U12 30 9,75 17
81 95 KÁBRT Jiří 1000 2222 ŠK POLABINY KP S60 29˝ 12,50 16˝
82 73 LORENC ml. Josef 1371 SK ŽAMBERK KP U16 29 10,75 17
83 96 LEVOVÁ Petra 1000 ŠK RAPID PARDUBICE KP U14 26˝ 11,00 15
84 69 SOURALOVÁ Venuše 1416 TJ SOKOL STRUHAŘOV     25 7,75 15˝
85 85 PLECHÁČ Jan 1100 2222 ŠK POLABINY KP U14 24˝ 10,00 14
86 79 GREGOR Jiří 1100 2222 ŠK POLABINY KP U12 24 9,75 14˝
87 76 MARCINKO Patrik 1261 ŠK RAPID PARDUBICE KP U14 3 31 11,50 18
88 104 PŮLPÁN Matěj 1000 TJ ŠO A DDM CHRUDIM KP U8 3 30˝ 10,00 18
89 87 VOLDÁNOVÁ Barbora 1100 ŠK BOHEMIA PARDUBICE O.S. KP U14 3 27 8,00 14
90 86 TILGNER Martin 1100 2222 ŠK POLABINY KP U14 3 27 6,50 14
91 80 HOFMAN Oskar 1100 2222 ŠK POLABINY KP U10 3 26˝ 5,50 13
92 88 ŘEZNÍČEK Dominik 1100 2222 ŠK POLABINY KP U10 3 25 6,50 11
93 100 PAZOUREK Eduard 1000       3 24 6,50 11
94 91 HOFMANOVÁ Vilma 1000 2222 ŠK POLABINY KP U8 3 22˝ 3,50 10
95 93 KANTOR Tomáš 1000 2222 ŠK POLABINY KP U10 3 19˝ 5,50 8
96 101 PLECHÁČ Jakub 1000 2222 ŠK POLABINY KP U8 3 18 5,00 9
97 82 LIDUCH Filip 1100 2222 ŠK POLABINY KP U12 25˝ 5,25 12˝
98 98 LORENCOVÁ Jitka 1000 INDIVIDUÁLNÍ ČLEN     23˝ 7,25 10˝
99 83 LORENC Adam 1100 SK ŽAMBERK KP U12 21˝ 3,25 10˝
100 90 HALOUSEK Jakub 1000       18˝ 2,75
101 84 OUTRATA Ondřej 1100 2222 ŠK POLABINY KP U10 2 28˝ 8,00 13
102 78 BUREŠ Martin 1100 2222 ŠK POLABINY KP U10 2 23˝ 5,00 12
103 92 JAKOUBEK Jakub 1000 ŠK RAPID PARDUBICE KP U14 2 23 3,50 10
104 99 MUSIL Radek 1000 2222 ŠK POLABINY KP U8 20 2,75
105 105 SVĚDIROH Stanislav 1000       1 20˝ 3,00 5
106 94 KOUDELOVÁ Zuzana 1000       ˝ 21˝ 0,75 ˝

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.