Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství Čech mládeže pro rok 2007 07.11.07

Ve dnech 20-27.10.2007 se v Juniorhotelu na Seči uskutečnilo Mistrovství Čech mládeže kategorií HD12-16, které přineslo pro náš kraj jedinou medaili, ale hned zlatou. Zasloužila se o ni Kristyna Sabolová z Vysokého Mýta prvním místem v kategorii D14 - Blahopřejeme !!! Z ostatních našich účastníků ještě stojí za zmínku 4. místo Gabriely Sabolové z Vysokého Mýta v kategorii D16 a 10. místo teprve devítiletého Jakuba Půlpána z Chrudimě v kategorii H16, další naši zástupci se už většinou ztráceli v šedi celého peletonu.


H D Jméno Rtg Klub Nar. Body BH. BH. vict
HD16
1 Tuma Jakub 2112 SK Most 20.8.1992 7 40 52 6
2 Korschner Miroslav 2134 SK Most 4.10.1993 7 40 52 5
3 Srejber Michal 2040 Jiskra Horice v Podkrk. 1.6.1993 6,5 38 50 5
10 Pulpan Jakub 1826 SO a DDM Chrudim 2.6.1998 6 37 47 4
13 1 Nemcova Karolina 1918 Oaza Praha 24.3.1993 5,5 43 55 4
2 Prokopova Jirina 1613 Jiskra RMSK Novy Bydzov 28.8.1992 5,5 34 44 5
18 Kosek Marek 1686 SK Vysoke Myto 22.4.1993 5,5 33 42 4
23 3 Grussova Helena 1754 TJ Klasterec n.O. 9.9.1993 5 36 45 4
25 4 Sabolova Gabriela 1780 SK Vysoke Myto 21.2.1992 5 34 43 4
35 Vyprachticky David 1591 SK Zamberk 14.11.1993 4,5 31 41 3
44 Felcman Tomas 1737 SK Zamberk 28.6.1992 4 34 43 2
50 Marek Michal 1622 TJ Lanskroun 22.12.1993 4 30 39 2
63 14 Mala Michaela 1407 SK Zamberk 24.8.1993 3 28 36 1
HD14
1 Ruzicka Vaclav 1920 Sk Kladno 5.2.1994 7,5 42 54 6
2 Braun Marek 1995 Tj Desko Liberec 8.8.1994 7 40 51 5
3 Zvara David 1750 Tj Spartak Vlasim 23.6.1994 7 38 49 7
15 Cizinsky Petr 1491 Tj Lokomotiva Ceska Trebo 26.2.1995 5,5 32 43 5
17 1 Sabolova Kristyna 1579 Sk Vysoke Myto 6.3.1995 5,5 32 41 4
21 Stodola Marek 1382 Tj Stefanydes Policka 17.6.1995 5 34 43 4
23 2 Steinhauserova Anna 1603 Remdih Strmilov 3.6.1994 5 31 40 4
32 Rott Michal 1250 So Ddm Hlinsko 11.7.1995 4,5 27 34 4
39 Petrasek Kamil 1389 Tj Stefanydes Policka 20.6.1995 4 29 38 3
42 Kapoun Vit 1314 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 5.1.1995 3,5 31 40 3
43 Hanus Lukas 1250 So Ddm Hlinsko 10.4.1995 3,5 31 39 3
48 3 Zitna Aneta 1100 Sk Ddm Trebechovice Pod O 20.4.1995 3,5 24 30 1
54 Necas Lukas 1250 Tj Lanskroun 16.10.1995 2,5 23 30 2
HD12
1 Haman Jakub 1873 SK Kladno 18.10.1996 7,5 44 56 7
2 Hrdina Robin 1489 Spartak Vlasim 23.6.1996 7,5 41 52 6
3 Hlavacek Ondrej 1704 QCC Ceske Budejovice 3.1.1996 7 40 50 6
13 1 Marikova Jana 1555 SK Veseli n.V. 1.4.1996 6 39 50 5
14 2 Hatasova Michaela 1253 Caissa Uholicky 14.2.1997 6 37 48 6
23 John Petr 1250 Jiskra Usti n.O. 17.8.1996 5,5 32 38 5
32 3 Stranska Kamila 1360 Bonex Teplice 15.3.1997 5 34 43 5
50 Pulpan Matej 1250 SO a DDM Chrudim 30.1.2001 4 34 44 4
56 Belobrad Jan 1100 SK Zamberk 12.7.1996 4 29 38 3
61 Kolomy Stepan 1250 TJ Lanskroun 23.8.1996 3,5 32 41 3
62 Jursa Vit 1250 TJ Lanskroun 21.6.1997 3,5 32 40 3
64 Hajek Pavel 1250 SK Vysoke Myto 29.1.1996 3,5 28 37 3
72 Holasek Jan 1100 Jiskra Usti n.O. 12.11.1997 3 27 36 2
82 Holasek Vit 1100 Jiskra Usti n.O. 3.6.1999 2 25 31 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.