Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství České republiky mládeže 17.03.08

Ve dnech 8.-15. března 2008 se v Juniorcentru na Seči konalo Mistrovství České republiky mládeže v kategoriích hochů a dívek do 10, 12, 14 a 16 let. Náš kraj na něm byl zastoupen velice skromně pouze pěti účastníky, ti však o sobě dali docela vědět. Jakub Půlpán z Chrudimi získal zlato v kategorii H10, Gabriela Sabolová z Vysokého Mýta získala bronz v kategorii D16 a další dvě dívky - Natalie Dunglová ze Žamberka v kategorii D12 a Kristyna Sabolová z Vysokého Mýta v kategorii D14 obsadily čtvrtá místa. Všem blahopřejeme !!!


Mistrovství ČR mládeže 2008
Organizer(s) SB Svetla n. S.
Tournament director Ing. Zdenek Fiala
Chief-Arbiter Ing. Petr Herejk
Arbiter Marian Sabol, Jaroslav Benak, Vlastimil Mares
Site Sec u Chrudimi
Date 2008/03/08 to 2008/03/15
Kategorie H16
Rk Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Kociscak Jiri 2242 BSS Frydek-Mistek 7,5 37 48 7
2 Krejci Jan 2357 Tatran Litovel 7,5 36 47 6
3 Svoboda Vaclav 2189 Oaza Praha 7 34,5 44,5 5
Kategorie H14
Rk Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Plat Vojtech 2289 Sokol Klatovy 8 36,5 47,5 7
2 Ruzicka Vaclav 1946 SK Kladno 6,5 37 49 4
3 Volcik Ludek 1951 SK Borsice 6 35 47 4
Kategorie H12
Rk Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Pavelek Tomas 1817 BSS Frydek-Mistek 7,5 37 47,5 6
2 Mikes Jan 1582 Spartak Usti n.L. 7 37 48,5 6
3 Kozel Jiri 1785 BSS Frydek-Mistek 6 38 48 4
Kategorie H10
Rk Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Pulpan Jakub 2005 SO a DDM Chrudim 7,5 37 47,5 7
2 Blahynka Martin 1733 Lokomotiva Brno 7 37,5 47,5 7
3 Petr Jan 1554 Bohemians Praha 6,5 36,5 46,5 5
19 Pulpan Matej 1250 SO a DDM Chrudim 2,5 30,5 38,5 2
Kategorie D16
Rk Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Havlikova Kristyna 2142 Sokol Klatovy 8 40 51,5 7
2 Olsarova Karolina 2061 Slavia Orlova 8 39 51 7
3 Sabolova Gabriela 1780 SK Vysoke Myto 6,5 37 47,5 5
Kategorie D14
Rk Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Langnerova Karolina 1706 BSS Frydek-Mistek 9 37 47,5 9
2 Novakova Veronika 1557 BSS Frydek-Mistek 6,5 34,5 45,5 6
3 Phamova Xuan Mai 1443 SK Zlin 6 37 47 5
4 Sabolova Kristyna 1576 SK Vysoke Myto 5,5 37,5 49,5 4
Kategorie D12
Rk Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Marikova Jana 1687 SK Veseli n.L. 8 38,5 49,5 7
2 Johnova Eliska 1688 Jiskra Horice v P. 8 38 50,5 7
3 Zemkova Klara 1250 BSS Frydek-Mistek 6 40 52 6
4 Dunglova Natalie 1250 SK Zamberk 6 37 48 5
Kategorie D10
Rk Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Fuskova Martina 1342 SK Stare Mesto 8,5 35,5 47,5 8
2 Kubosova Hana 1250 SK Slavia Orlova 8 34,5 44,5 7
3 Mackova Veronika 1250 SK Praha-Smichov+BSS 6,5 36,5 46,5 6
Open A
Rk Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Smistik Milan 2329 Bydo Zakrany 8 38 48,5 7
2 Snorek Milan 2098 Remdih Strmilov 7 37 46,5 7
3 Hadraba Vladimir 2211 Bonex Teplice 6,5 42,5 53 5
20 Hajek Jaroslav 1967 Sokol Zajecice 5 32,5 41,5 4
40 Bauer Jindrich 1800 2222 SK Polabiny 4 31,5 40,5 2
Open B
Rk Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Kotrba Matej 1567 Tj Bonex Teplice 7 41,5 53 5
2 Svach Jan 1641 Sk Revnice 7 40 51 5
3 Tazlar Petr 1558 Tj Jiskra Horice V Podkrk 7 40 49,5 5
Detailní informace naleznete na webových stránkách pořadatelů

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.