Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR seniorů 2008 24.08.08

Ve dnech 18.-24.8.2008 se v Rychnově nad Kněžnou uskutečnilo Mistrovství ČR seniorů pro rok 2008, kterého se ve třech kategoriích (veteráni nad 70 let, senioři nad 60 let a 'dorost' nad 50 let) zúčastnilo celkem 87 hráčů z celé republiky. Zlaté medaile však většinou putovaly do zahraničí zásluhou Vladimíra Jacka ze Slovenska v kategorii Dorost a Štefana Demertera z Maďarska v Seniorech a tak jedině ve Veteránech zvítězil Bedřich Machálek z Ústí n/L. Naši zástupci získali v MČR stříbro díky Jiřímu Hájkovi ze Zaječic v Dorostu a Jaroslavu Volfovi z Ústí n/O. v Seniorech.


Kategorie 'Dorost'
Por.
Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 2   TB 3 
1 Jacko Vladimír SVK 2107 Vokd Poruba 6 21 29
2 Horák Jirí CZE 2227 Tj Slovan Jirkov 5 21 30,5
3 Hájek Jirí CZE 2200 Tj Sokol Zajecice 4,5 20,5 30
4 Knotek Josef CZE 2037 Šk Staré Mesto 4,5 20 27,5
8 Dvorák Eduard CZE 1891 Šo Kunvaldská A.s. Kunvald 4,5 17,5 23,5
15 Madera Stanislav CZE 1825 Šk Svitavy 3,5 17 23,5
25 Janecek Miroslav CZE 1482 Sk Žamberk 1 14 18
Kategorie 'Senioři'
Por.
Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 2   TB 3 
1 Demeter Štefán HUN 2048 Hungary 6 17,5 24,5
2 Lengyel Ladislav HUN 2176 Hungary 5,5 21 28,5
3 Píše Jan CZE 2121 ŠK Lokomotiva Brno 5,5 20 27,5
4 Volf Jaroslav CZE 2161 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 5 21,5 30,5
5 Rucka Alois CZE 1853 Sokol Hutisko-Solanec 5 17,5 25,5
10 Zeman Ladislav CZE 2001 Tj Jiskra Litomyšl 4 23,5 32,5
15 Voboril Pavel CZE 2029 Šk Rapid Pardubice, O.s. 3,5 23 31,5
19 Hájek Jaroslav CZE 1967 Tj Sokol Zajecice 3,5 16,5 23,5
21 Palla Stanislav CZE 1796 Krcma Venzara Lanškroun 3,5 15 23
23 Motácek Jan CZE 1670 Tj Jiskra Litomyšl 3 19 27,5
32 Tobiška Jaroslav CZE 1645 Šo Kunvaldská A.s. Kunvald 2,5 15,5 21
37 Knážek Miroslav CZE 0 Šo Kunvaldská A.s. Kunvald 1,5 13,5 19
Kategorie 'Veteráni'
Por.
Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 2   TB 3 
1 Machálek Bedrich CZE 2044 Šk Spartak Ústí N.l. 6 21,5 30,5
2 Macura Emil CZE 2075 Šk Zlín 6 20,5 28,5
3 Pavlu Jirí CZE 1863 T.j. Sokol Šumperk 5 21,5 29,5
9 Krys Jaromír CZE 1523 Tj Šo A Ddm Chrudim 4 16,5 23
10 Mrha Jan CZE 1909 Tj Šo A Ddm Chrudim 3,5 20 27,5
17 Jedlicka Eduard CZE 1665 Šk Svitavy 3 16 22,5
18 Beneš Leopold CZE 1612 Šk Svitavy 3 14,5 21
21 Svatoš Zdenek CZE 1679 Šk Svitavy 2,5 15,5 21
Detailní vysledky naleznete na webových stránkách pořadatelů

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.