Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Oldy Hájka 29.12.07

Tradiční vánoční bleskový turnaj se hrál v obvyklém termínu v sauně v Ústí nad Orlicí. Sešla se velmi kvalitní konkurence hráčů převážně z Pardubického kraje, průměrné ELO všech 33 hráčů bylo 2016. Zaslouženě zvítězil Marian Sabol z Vysokého Mýta, který se tak stal přeborníkem Pardubického kraje pro rok 2008 před loňským vítězem Martinem Červeným z Durasu Brno a nejlepším seniorem Jaroslavem Volfem z domácího oddílu


Výsledky 35

Výsledky 39.  ročníku Memoriálu Oldy Hájka v blesku

hraného jako Krajský přebor v blesku PDŠS 26. 12. 2007 v Ústí nad Orlicí

 

Výsledky finále “A”

 

Poř.

Jméno

ELO

Nar.

Oddíl

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Body

Skóre

Los

1

  Sabol Marian

2332

66

V. Mýto

 

1

R

1

1

1

1

1

R

1

R

1

9,5

49,75

2

2

  Červený Martin

2287

83

Brno

0

 

R

R

1

0

1

1

1

1

1

1

8

36

1

3

  Volf Jaroslav

2119

44

Ústí n. O.

R

R

 

R

0

0

1

1

1

1

R

R

6,5

33

9

4

  Navrátil František

2221

43

Pardubice

0

R

R

 

1

0

0

1

1

R

1

1

6,5

29

11

5

  Ptáček Luboš

2083

75

V. Mýto

0

0

1

0

 

R

0

1

1

1

1

1

6,5

26,5

6

6

  Petuchov Sergej

2159

54

Pardubice

0

1

1

1

R

 

0

0

0

1

1

R

6

31

12

7

  Škorpík Martin

2146

78

Č.Krumlov

0

0

0

1

1

1

 

0

1

0

1

1

6

27,5

5

8

  Roško Luboš

2253

87

Pardubice

0

0

0

0

0

1

1

 

0

1

1

1

5

19,5

3

9

  Šmajzr Martin

2149

70

Ústí n. O.

R

0

0

0

0

1

0

1

 

0

1

1

4,5

19,75

10

10

  Pokorný Tomáš

2310

69

Lanškroun

0

0

0

R

0

0

1

0

1

 

0

1

3,5

15,25

8

11

  Mojžíš Jaroslav

2187

43

Pardubice

R

0

R

0

0

0

0

0

0

1

 

R

2,5

12,25

7

12

  Solil Roman

1944

70

Lanškroun

0

0

R

0

0

R

0

0

0

0

R

 

1,5

7,5

4

 

Výsledky finále “B”

 

Poř.

Jméno

ELO

Nar.

Oddíl

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Body

Skóre

Los

1

 Šťastný Jan

2238

79

Pardubice

 

1

1

1

0

1

1

1

1

1

1

1

10

50

1

2

 Kameník David

1795

77

Ústí n. O.

0

 

R

R

1

0

1

0

1

1

1

1

7

31,5

9

3

 Kalousek Vladimír

2017

69

Ústí n. O.

0

R

 

R

1

1

0

R

R

1

R

1

6,5

30,75

3

4

 Šilar Ladislav

1956

49

Lanškroun

0

R

R

 

R

1

0

1

R

1

1

R

6,5

30,5

12

5

 Mareš Petr

2115

55

Ústí n. O.

1

0

0

R

 

1

1

R

R

0

1

R

6

33,5

4

6

 Houška Bronislav

2072

80

Polička

0

1

0

0

0

 

1

1

1

0

1

1

6

27

8

7

 Zeman Arnošt

2013

57

Polička

0

0

1

1

0

0

 

1

0

1

1

1

6

26,5

10

8

 Lorenc Oldřich

2150

55

Polička

0

1

R

0

R

0

0

 

R

R

1

1

5

22

6

9

 Komárková Magda

2058

77

Polička

0

0

R

R

R

0

1

R

 

0

1

R

4,5

21,5

11

10

 Uhlíř Václav

1845

47

Sendražice

0

0

0

0

1

1

0

R

1

 

0

R

4

20

5

11

 Mikyska Kamil

1838

84

Letohrad

0

0

R

0

0

0

0

0

0

1

 

1

2,5

9,25

2

12

 Smola Jan

1837

53

Ústí n. O.

0

0

0

R

R

0

0

0

R

R

0

 

2

10,5

7

 

Výsledky finále “C”

 

Poř.

Jméno

ELO

Nar.

Oddíl

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Body

Skóre

Los

1

  Veselý Petr

1911

79

Letohrad

 

R

1

1

1

1

1

1

1

7,5

25,5

6

2

  Hon Jiří

1911

58

Pardubice

R

 

1

R

0

1

1

1

1

6

20

2

3

  Švub Jan

2025

53

Polička

0

0

 

1

1

1

1

1

1

6

16,5

3

4

  Kylar Pavel

1950

54

Ústí n. O.

0

R

0

 

1

1

0

1

1

4,5

13

7

5

  Nedelčev Radim

1587

50

Choceň

0

1

0

0

 

0

1

1

1

4

11

1

6

  Pávek Vladimír

1638

48

Trutnov

0

0

0

0

1

 

1

0

1

3

7

5

7

  Mastný Tomáš

1643

64

Ústí n. O.

0

0

0

1

0

0

 

0

1

2

5,5

9

8

  Back Tomáš

1993

87

Jaroměř

0

0

0

0

0

1

1

 

0

2

5

4

9

  Marinov Peter

1760

58

Choceň

0

0

0

0

0

0

0

1

 

1

2

8

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.