Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční bleskový turnaj Městečko Trnávka 27.03.08

V sobotu 22. března 2008 se v Městečku Trnávka uskutečnil 24. ročník Velikonočního bleskového turnaje. Na start se dostavilo rekordních 100 hráčů, jejichž kvalita byla rovněž výrazně vyšší než v ročníku předchozím. Ve finalové skupině se prosadil nejvýše nasazený Marian Sabol z Vysokého Mýta, který zvítězil s náskokem 1,5 bodu před Michalem Novotným z 2222 ŠK Polabiny a 2 body před třetím Martinem Červeným z Durasu Brno.


Výsledky 24.ročníku
Velikonočního turnaje v bleskovém šachu 
 SOKOL Městečko Trnávka
Skupina A
Poř. Příjmení/Jméno ELO Oddíl Body
1 Sabol Marian 2333 ŠK Vysoké Mýto 11,5
2 Novotný Michal 2291 Polabiny Pardubice 10
3 Červený Martin 2301 DURAS Brno 9,5
4 Jedlička Aleš 2305 Polabiny Pardubice 7,5
5 Ptáček Luboš 2083 ŠK Vysoké  Mýto 7
6 Handl Martin 2050 Spartak Adamov 7
7 Zapletal Jiří 2138 LOKO Zábřeh 6,5
8 Hrubeš Pavel 2166 TJ Lanškroun 6
9 Zeinert Michal 2133 Rapid Pardubice 6
10 Volf Jaroslav 2125 Jiskra Ústí nad Orlicí 6
11 Kolomazník Petr 1995 Stadion Kutná Hora 5
12 Matoušek Petr 2102 ŠK Železárny Prostěv 3,5
13 Závůrka Roman 2166 ŠK Železárny Prostěv 3,5
14 Dvořák Vladimír 2052 ŠK Rošáda Prostějov 2
  Průměr 2160 Ročník 23. 2116
Skupina B
Poř. Příjmení/Jméno ELO Oddíl Body
15 Švancara Petr 2026 Garde Olomouc 10
16 Pakosta Miroslav 2189 Lok.Brno 10
17 Strašil Pavel 2186 LOKO Zábřeh 9,5
18 Navrátil František 2240 Polabiny Pardubice 9
19 Trhal Tomáš 1884 ŠK Vysoké Mýto 8
20 Šmajzr Martin 2142 Jiskra Ústí nad Orlicí 7
21 Bartošová Lucie 1891 Jiskra Litomyšl 6
22 Zeman Arnošt 1836 Štefanydes Polička 6
23 Hesserschmid Stan. 1600 Brno 6
24 Kalousek Vladimír 2017 Jiskra Ústí nad Orlicí 6
25 Kašparovský Petr 1790 Sokol Konice 6
26 Mareš Petr st. 2155 Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5
27 Pečínka Martin 2052 Jiskra Ústí nad Orlicí 2
28 Marinov Peter 1760 Spartak Choceň 1,5
  Průměr 1983 Ročník 23. 1966
Skupina C
Poř. Příjmení/Jméno ELO Oddíl Body
29 Pekař Václav 2029 Spartak Choceň 11
30 Polách Daneš 1987 Spartak Adamov 10
31 Bureš Jaroslav 2257 ŚK Žel.Prostějov 9
32 Ošťádal Josef 1890 Sokol Přemyslovice 8,5
33 Pokorný Jan 1960 Jiskra Ústí nad Orlicí 7,5
34 Čermák Miroslav 1730 ORTEX H.Králové 7
35 Loubal Pavel 2008 Spartak Adamov 6,5
36 Goroš Jan 1885 Garde Olomouc 6,5
37 Kotva Milan 2100 Sl.Mor.Třebová 5
38 Prucek Ladislav 1866 Sokol Přemyslovice 5
39 Havel František 1810 Svitavy 4,5
40 Nedelčev Radim 1580 Spartak Choceň 4,5
41 Kylar Pavel 1930 Jiskra Ústí nad Orlicí 4
42 Němec Karel 1696 Sloup u Macochy 2
  Průměr 1909 Ročník 23. 1760
Skupina D
Poř. Příjmení/Jméno ELO Oddíl Body
43 Trojan Luboš 2050 Polabiny Pardubice 12
44 Sýkora Jan 2055 ŠK Žel.Prostějov 12
45 Špičák Petr 1791 Sloup u Macochy 10
46 Beneš Milan 1908 ŠK Vysoké Mýto 8,5
47 Virgler Karel 1868 ŠK Žel.Prostějov 8,5
48 Rickardt Roman 1930 Garde Olomouc 8,5
49 Jirsa Lukáš 1968 Jiskra Litomyšl 7
50 Mareš Petr ml. 1708 Jiskra Ústí nad Orlicí 5
51 Glembek Bohumír 1750 Jiskra Ústí nad Orlicí 4
52 Helebrandt Zdeněk 1361 Sloup u Macochy 4
53 Sodomka Adam 1530 Štefanydes Polička 4
54 Motáček Jan 1687 Jiskra Litomyšl 3
55 Hyrman Oldřich 1730 ŠK Žel.Prostějov 3
56 Liebl Pavel 1670 ŠK Jevíčko 0,5
  Průměr 1786 Ročník 23. 1715
Skupina E
Poř. Příjmení/Jméno ELO Oddíl Body
57 Zatloukal Petr 2120 A64 Grygov 13
58 Sojma Zdeněk 1918 Sl.Mor.Třebová 10,5
59 Kropáč Zdeněk 1674 LOKO Zábřeh 9
60 Mižák Jan 1948 Lipovec 7,5
61 Spisar Martin   Prostějov 7
62 Hájek Zdeněk   Konice 7
63 Kocmel Rostislav 1732 Rošáda Prostějov 6
64 Mikulášek Petr 1660 Sloup u Macochy 6
65 Maděra Stanislav 1832 Svitavy 5,5
66 Plíva Jiří 1910 Luká 5,5
67 Krušina Adolf 1526 Svitavy 5
68 Buchta Martin 1296 Štefanydes Polička 4,5
69 Grepl Pavel 1840 Sl.Mor.Třebová 3,5
70 Chvojka Antonín 1730 Sl.Mor.Třebová 1
Skupina F
Poř. Příjmení/Jméno ELO Oddíl Body
71 Sedlák Ivo 1744 Sloup u Macochy 12,5
72 Zemánek Jan 1859 ŠK Jevíčko 11,5
73 Hradský Aleš 1753 ŠK Žel.Prostějov 10
74 Trimmelo Bohuslav 1782 ŠK Žel.Prostějov 9
75 Krušina Patrik 1268 SK Svitavy 7,5
76 Schaffer David 1362 Štefanydes Polička 7
77 Baláž František   Sloup u Macochy 6
78 Kedroutek František   ŠK Jevíčko 5,5
79 Baláž Jindřich 1400 Svitavy 5
80 Schaffer Ondřej   Štefanydes Polička 4,5
81 Dvořák Jan   Brněnec 4
82 Vencl Jiří   Č.Třebová 3
83 Kučera Jan 1250 Svitavy 2,5
84 Pavlů Pavel 1675 M.Trnávka 2
Skupina G
Poř. Příjmení/Jméno ELO Oddíl Body
85 Pokorný Milan 1435 Tatenice 13,5
86 Kubíček Martin 1515 LOKO Zábřeh 13
87 Šindelář Pavel 1655 SK Rošáda Prostějov 9,5
88 Bureš Vladimír 1665 M.Trnávka 9,5
89 Mareš Jan 1574 Jiskra Ústí nad Orlicí 9
90 Novák Jiří 1650 Rošáda Prostějov 8,5
91 Kozák David 1276 Svitavy 8
92 Anděl Miroslav 1800 Rošáda Prostějov 8
93 Krejsa David   Rošáda Prostějov 7,5
94 Havel Jan   Mor.Chrastová 7
95 Bulička Jiří   ŠK Jevíčko 6,5
96 Žůrek Oldřich 1550 M.Trnávka 6
97 Marcikán Tomáš   Mor.Chrastová 5,5
98 Bušina Vilém 1610 M.Trnávka 4,5
99 Hlouška František   Štefanydes Polička 2
100 Marcikán David   Mor.Chrastová 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.