Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Orlická šachovnice 2008 25.02.08

V sobotu 23. února se v jídelně RIETER a.s. v Ústí nad Orlicí konal již 38. ročník tradičního turnaje mládeže (roč. 1993 a mladší) v šachu. Letos přijelo 108 chlapců a dívek z 18 oddílů převážně Pardubického kraje. Celkovým vítězem se stal Marek Kosek z Vysokého Mýta před Jakubem Noskem z Rychnova nad Kněžnou a Jakubem Půlpánem z Chrudimi. Souběžně s tímto turnajem se konal i Krajský přebor Pardubického kraje v šachu v kategori chlapců a dívek do 8 let (ročník 2000 a mladší). Mezi 13 nejmladšími šachisty byla nejlepší jediná dívka Vilma Hofmanová z Pardubic před Adamem Brejšou a Adamem Kolomým z Lanškrouna.


Orlická šachovnice 2008 - 38. ročník
Organizátor : ŠO TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Reditel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Ing. Martin Šmajzr
Mesto : Jídelna RIETER a.s. Ústí nad Orlicí
Rating-Ř : 1167
Datum : 23.02.2008
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Typ Body BH.  B BHm.
1 2 Kosek Marek 1727 SK Vysoke Myto 22.04.1993 HS 8 53˝ 42˝
2 13 Nosek Jakub 1372 Sach. skola Panda Rychnov 09.04.1994 HS 53 42
3 1 Pulpan Jakub 2005 TJ SO a DDM Chrudim 02.06.1998 HM 7 58 45
4 15 Zahradnik Tomas 1324 Sach. skola Panda Rychnov 12.09.1993 HS 7 53˝ 43
5 3 Marek Michal 1581 TJ Lanskroun 22.12.1993 HS 7 52˝ 41
6 45 Zoubek David 1250 SK Rapid Pardubice 26.08.1993 HS 7 51˝ 41
7 7 Sevcik Radek 1416 Sach. skola Panda Rychnov 09.11.1997 HM 7 50˝ 39˝
8 20 Krusina Patrik 1268 SK Svitavy 10.03.1994 HS 50˝ 40
9 31 Kominek Lukas 1250 TJ Lanskroun 01.07.1993 HS 49˝ 38˝
10 8 Kratky Josef 1407 TJ Lanskroun 20.11.1993 HS 49 38
11 11 Kraus Ondrej 1392 SK Rapid Pardubice 21.08.1993 HS 49 37˝
12 4 Jezek Adam 1511 Sach. skola Panda Rychnov 08.02.1994 HS 6 55˝ 43˝
13 19 Hanus Lukas 1270 So Ddm Hlinsko 10.04.1995 HS 6 52 40˝
14 22 Dunglova Natalie 1250 SK Zamberk 03.03.1996 DS 6 51˝ 40˝
15 14 Vu Antonin 1372 TJ Lanskroun 09.01.1998 HM 6 50˝ 39˝
16 16 Kapoun Vit 1298 TJ Jiskra Usti nad Orlici 05.01.1995 HS 6 49 38˝
17 12 Petrasek Kamil 1383 TJ Stefanydes Policka 20.06.1995 HS 6 49 38
18 6 Mala Michaela 1419 SK Zamberk 24.08.1993 DS 6 48˝ 39
  41 Schaffer Ondrej 1250 TJ Stefanydes Policka 07.10.1993 HS 6 48˝ 39
20 28 John Petr 1250 TJ Jiskra Usti nad Orlici 17.08.1996 HS 6 47˝ 38
21 40 Pulpan Matej 1250 TJ SO a DDM Chrudim 30.01.2001 HM 6 46˝ 36
22 33 Lorenc Adam 1250 SK Zamberk 11.04.1997 HM 6 45˝ 36
23 23 Hajek Pavel 1250 SK Vysoke Myto 29.01.1996 HS 6 43 34
24 9 Lorenc Josef 1407 SK Zamberk 21.01.1993 HS 49˝ 38
25 10 Rott Michal 1407 So Ddm Hlinsko 11.07.1995 HS 47 36˝
26 35 Melichar Vojtech 1250 2222 SK Polabiny 19.12.1997 HM 44 34
27 26 Janis Petr 1250 TJ Jiskra Usti nad Orlici 08.11.1993 HS 43˝ 33˝
28 18 Vycital Lukas 1274 SO Kunvaldska a.s. Kunval 19.09.1993 HS 43 32˝
29 53 Dupenopulos Karel 1100 TJ Lokomotiva Ceska Trebo 06.06.1999 HM 40 31˝
30 25 Hofman Oskar 1250 2222 SK Polabiny 10.01.1998 HM 38 29
31 24 Hartman Vitek 1250 Sach. skola Panda Rychnov 06.07.1995 HS 5 46 35˝
32 29 Jursa Vit 1250 TJ Lanskroun 21.06.1997 HM 5 45˝ 34
33 37 Nespurek Petr 1250 2222 SK Polabiny 27.11.1995 HS 5 45 35˝
34 59 Janecky Tomas 1100 TJ Jiskra Litomysl 01.06.1995 HS 5 44˝ 36˝
35 63 Lambersky Lubos 1100 TJ Lanskroun 11.04.1993 HS 5 44 35
36 32 Kubista Ladislav 1250 TJ Jiskra Usti nad Orlici 01.10.1994 HS 5 43˝ 35
37 47 Bodlak Tomas 1100 Sach. skola Panda Rychnov 18.10.1996 HS 5 42˝ 33˝
38 30 Kodytek Tomas 1250 TJ Jiskra Usti nad Orlici 15.10.1993 HS 5 42˝ 33˝
39 64 Osicka Premysl 1100 So Ddm Hlinsko 22.01.1996 HS 5 42 34
40 17 Kozak David 1276 SK Svitavy 20.03.1994 HS 5 42 33
41 102 Rez Matous 0 2222 SK Polabiny 06.06.1997 HM 5 42 32˝
42 90 Kucera Jan 0 TJ Lokomotiva Ceska Trebo 19.07.1997 HM 5 41˝ 32˝
43 83 Havel Dominik 0 Sokol Mistrovice 21.10.1993 HS 5 41˝ 32˝
44 50 Dolecek Matej 1100 TJ Lanskroun 04.08.1999 HM 5 41˝ 32˝
45 54 Fisnar Karel 1100 2222 SK Polabiny 30.06.1997 HM 5 41 34
46 43 Szucs Matyas 1250 Sokol Hradec Kralove 10.08.1999 HM 5 40˝ 32˝
47 106 Sulc Marek 0 Litomysl 15.02.1998 HM 5 40 31˝
48 55 Gregor Jiri 1100 2222 SK Polabiny 11.07.1996 HS 5 38˝ 29˝
49 36 Necas Lukas 1250 TJ Lanskroun 16.10.1995 HS 5 37 29
50 34 Marek Dominik 1250 TJ Lanskroun 18.12.1997 HM 5 36˝ 28˝
51 38 Pochobradsky Libor 1250 2222 SK Polabiny 28.03.1996 HS 48 38˝
52 39 Ptacek C105Tomas 1250 Sokol Hradec Kralove 31.03.1998 HM 46 36
53 5 Srsen Tomas 1454 Sach. skola Panda Rychnov 18.11.1997 HM 45 35
54 71 Ratzinger Patrik 1100 TJ Lokomotiva Ceska Trebo 10.10.1996 HS 42 33˝
55 21 Bures Martin 1250 2222 SK Polabiny 06.08.1998 HM 40˝ 29
56 42 Simbersky Vojtech 1250 SK Vysoke Myto 08.10.1995 HS 39 29˝
57 75 Smid Ladislav 1100 SK Svitavy 03.11.1995 HS 38˝ 31
58 96 Morafcsik Marek 0 SK Svitavy 10.11.1994 HS 37˝ 29
59 58 Hylas Martin 1100 Sach. skola Panda Rychnov 29.08.1999 HM 34˝ 26
60 48 Dolakova Anna 1100 SK Svitavy 25.07.1996 DS 4 45 34˝
61 89 Kubes Adam 0 SK Vysoke Myto 11.10.1997 HM 4 41˝ 32
62 67 Paulis Frantisek 1100 Sokol Hradec Kralove 03.06.1997 HM 4 41˝ 31˝
63 76 Tilgner Martin 1100 2222 SK Polabiny 29.06.1994 HS 4 41 32
64 27 John Jiri 1250 TJ Jiskra Usti nad Orlici 17.08.1996 HS 4 41 31˝
65 74 Smajzrova Katerina 1100 TJ Jiskra Usti nad Orlici 14.02.1996 DS 4 40˝ 31˝
66 61 Konecny Tomas 1100 SK Svitavy 07.11.1997 HM 4 40˝ 30˝
67 44 Zahalka Tomas 1250 SK DDM Kostelec n. Orlici 15.01.1994 HS 4 38 28˝
68 78 Celer Jan 0 SO Kunvaldska a.s. Kunval 11.02.1993 HS 4 37˝ 30
69 72 Ruml Vaclav 1100 2222 Sk Polabiny 05.05.1996 HS 4 37 29
70 103 Rothschein Tomas 0 SK Vysoke Myto 14.05.1997 HM 4 37 28
71 93 Machacek Jiri 0 Litomysl 03.09.1997 HM 4 36 29
72 81 Dusek Josef 0 TJ Sokol Horni Cermna 03.09.1995 HS 4 36 28
73 62 Krejsa Pavel 1100 SO Kunvaldska a.s. Kunval 01.09.1994 HS 4 35˝ 27
74 57 Holasek Vit 1100 TJ Jiskra Usti nad Orlici 03.06.1999 HM 4 35˝ 27
75 80 Dusek Bronislav 0 TJ Sokol Horni Cermna 30.06.1997 HM 4 33˝ 26˝
76 52 Dostal Vojtech 1100 Sach. skola Panda Rychnov 10.07.1999 HM 4 32 25
77 68 Pokorny David 1100 Sach. skola Panda Rychnov 20.10.1997 HM 4 32 25
78 66 Paukert Jan 1100 TJ Lanskroun 19.12.1997 HM 40˝ 32
  69 Prikryl Mikulas 1100 SK Svitavy 12.07.1997 HM 40˝ 32
80 88 Kovar Lukas 0 TJ Lokomotiva Ceska Trebo 02.12.1995 HS 40 31˝
81 73 Simerda Jan 1100 Sach. skola Panda Rychnov 01.08.1999 HM 36˝ 28˝
82 70 Ptacek Tomas 1100 So Ddm Hlinsko 07.03.1996 HS 35˝ 27
83 56 Holasek Jan 1100 TJ Jiskra Usti nad Orlici 12.11.1997 HM 35 24˝
84 51 Dostal Libor 1100 Sach. skola Panda Rychnov 14.07.1996 HS 34˝ 26
85 65 Parizek Tomas 1100 TJ Lokomotiva Ceska Trebo 28.01.1995 HS 34˝ 26
86 94 Marek Jan 0 TJ Sokol Horni Cermna 29.08.1996 HS 32˝ 25
87 60 Knapek Martin 1100 TJ Lanskroun 19.03.1998 HM 30 22˝
88 77 Zendulka Ladislav 1100 SK Svitavy 17.12.1998 HM 3 40 30˝
89 79 Chalupnik Jakub 0 SK Vysoke Myto 29.08.1996 HS 3 37˝ 29˝
90 91 Kutak Daniel 0 TJ Lanskroun 27.09.1997 HM 3 36 27˝
91 95 Marel David 0 2222 SK Polabiny 13.04.1999 HM 3 36 27
92 85 Jirasek Jan 0 TJ Sokol Horni Cermna 11.07.1994 HS 3 35˝ 28
93 98 Neumann Michal 0 So Ddm Hlinsko 25.06.1998 HM 3 35˝ 27˝
94 101 Pazourek Eduard 0 SK Rapid Pardubice 21.12.1995 HS 3 34˝ 27
95 92 Machacek Erik 0 TJ Lanskroun 31.01.1995 HS 3 33 26˝
96 46 Andrys Lukas 1100 Sachova Skola Panda Rychn 19.05.1996 HS 3 32 23
97 49 Dolakova Marie 1100 SK Svitavy 18.03.1998 DM 3 31˝ 24˝
98 87 Kohl Jan 0 TJ Sokol Horni Cermna 10.12.1999 HM 36 28
99 107 Vanek Tomas 0 TJ Sokol Horni Cermna 19.06.1999 HM 30˝ 23
100 99 Novak Josef 0 TJ Sokol Horni Cermna 20.09.1997 HM 29˝ 21˝
101 105 Sejkora Filip 0 TJ Lokomotiva Ceska Trebo 26.10.1999 HM 2 29˝ 22˝
102 97 Motl Matej 0 TJ Sokol Horni Cermna 17.04.1996 HS 2 28 21˝
103 82 Dusek Patrik 0 TJ Sokol Horni Cermna 12.07.1996 HS 2 27˝ 20˝
104 84 Jasansky Jan 0 TJ Lokomotiva Ceska Trebo 06.06.1998 HM 2 27 21
105 104 Sehnal Matej 0 SK DDM Kostelec n. Orlici 21.03.1997 HM 2 25 19
106 100 Paukert Lukas 0 TJ Jiskra Usti nad Orlici 05.08.1998 HM 27 21˝
107 86 Knoll Martin 0 TJ Lanskroun 27.02.1998 HM 24˝ 18˝
108 108 Vencl Miroslav 0 TJ Jiskra Usti nad Orlici 12.12.1997 HM 1 26˝ 20
Krajský přebor jednotlivců PDŠS - H/D 8
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 2 Hofmanova Vilma 1100 2222 SK Polabiny 8 36˝
2 1 Brejsa Adam 1100 TJ Lanskroun 7 38
3 4 Kolomy Adam 1100 TJ Lanskroun 7 36˝
4 3 Holasek Vojtech 1100 TJ Jiskra Usti nad Orlici 7 35
5 5 Kupsa Matej 1100 TJ Lanskroun 5 38
6 6 Bartacek Filip 0 TJ Jiskra Usti nad Orlici 5 37
7 8 Lerch Martin 0 SO DDM Kostelec nad Orlic 5 30˝
8 9 Nespurek Jan 0 2222 SK Polabiny 5 28˝
9 11 Ptacek Krystof 0 Hlinsko 4 30˝
10 10 Paukert Martin 0 TJ Jiskra Usti nad Orlici 30˝
11 12 Bříza Daniel 0 Hlinsko 3 26
12 13 Tesar Vojtech 0 Litomysl 28˝
13 7 Dlouhy Matyas 0 Litomysl 1 28

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.