Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Olomoucké šachové léto 2008 07.08.08

Olomoucký šachový festival každoročně dává ambiciozním hráčům možnost plnění mistrovských i velmistrovských norem nejen v Openu, ale v celé řadě uzavřených turnajů. Letos této nabídky využilo hned několik hráčů z našeho kraje, ale vůbec se jim nedařilo - nejenže nedosáhli na žádnou normu, ale většinou i více či méně ztratili na FIDE Elu.


Velmistrovský turnaj
Rk. Title Name FED RtgI Pts.  TB1   TB2 
1 FM Grandelius Nils SWE 2366 6,5 27 0
2 GM Stefansson Hannes ISL 2566 6 23 0
3 IM Luch Michal POL 2412 5,5 22,75 0,5
GM Danielsen Henrik ISL 2526 5,5 22,75 0,5
5 IM Erdogdu Mert TUR 2440 4 19,25 0
6 IM Petr Martin CZE 2451 4 16,75 0
7 IM Kanovsky David CZE 2409 4 16,5 0
8 FM Baryshpolets Andrey UKR 2413 4 15,75 0
9 GM Vokac Marek CZE 2451 3,5 14,5 0
10 Smith Axel SWE 2427 2 7,75 0
Mistrovský turnaj A
Rk. Title Name FED RtgI Pts.  TB1   TB2 
1 FM Krejci Jan CZE 2305 6 25,25 0
2 IM Johansson Jan SWE 2450 6 24,75 0
3 FM Bejtovic Jasmin BIH 2335 6 24,25 0
4 Tuma Jiri CZE 2285 5 19,75 0
5 Parligras Cosmin ROU 2271 4,5 20,75 0
6 Vlasak Lukas CZE 2136 4,5 18,5 0
7 IM Talla Vladimir CZE 2407 4 16,75 0
8 FM Malinovsky Karel CZE 2353 3,5 14,75 0
9 IM Kutynec Vladimir RUS 2281 3,5 13 0
10 WGM Krupa Monika POL 2272 2 9,25 0
Mistrovský turnaj C
Rk. Title Name FED RtgI Pts.  TB1   TB2 
1 IM Stets Dmitry UKR 2420 8 40,25 0
2 Biolek Richard Jr CZE 2354 8 39 0
3 IM Biolek Richard CZE 2434 8 37,25 0
4 FM Semcesen Daniel SWE 2387 7 31,5 0
5 FM Jurcik Martin SVK 2352 6,5 33 0
6 IM Kireev Aleksei RUS 2387 6 30,25 0
7 Pochinkov Andrey RUS 2167 6 28 0
8 FM Rosko Lubos CZE 2387 4 16,5 0
9 Klecker Tadeas CZE 2162 3,5 21,5 0
10 FM Shilov Sergej UKR 2255 3,5 14,75 0
11 Skinke Katrina LAT 2197 3 11,25 0
12 Beil Martin CZE 2208 2,5 11,75 0
Mistrovský turnaj D
Rk. Title Name FED RtgI Pts.  TB1   TB2 
1 FM Reutsky Sergei RUS 2344 7,5 32,75 0
2 FM Jurcik Marian SVK 2378 7 33,75 0
3 IM Jurek Josef CZE 2368 6 27 0
4 Shumilov Illya UKR 2286 5,5 23,5 0
5 IM Husari Satea SYR 2362 5,5 22,25 0
6 IM Klima Lukas CZE 2439 5 25 0
7 WGM Ptacnikova Lenka ISL 2259 4,5 22,5 0
8 FM Lahner Jakub CZE 2294 4,5 20,5 0
9 Andersson Fredrik SWE 2225 4,5 19,5 0
10 Cerveny Petr CZE 2353 3 15 0
11 Prikryl Tomas CZE 2058 2 7,75 0
Otevřený mezinárodní turnaj
Rk.
Title Name FED RtgI RtgN Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 GM MASLAK KONSTANTIN RUS 2521 0 7,5 54 44 2249
2 FM DVIRNYY DANYYIL ITA 2358 0 7 56 43,5 2239
3 IM SIMACEK PAVEL CZE 2470 0 7 55 43,5 2245
5 FM CERVENY MARTIN CZE 2285 0 6,5 53,5 41,5 2194
135 PETRUZALEK RADIM CZE 0 1469 2,5 33,5 26,5 1693
Detailní výsledky naleznete na stránkách pořadatelů

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.