Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Změny oddílových příslušností 05.09.07

V letošním přestupním termínu došlo v kraji k celé řadě přestupů. V prvé řadě jde o hromadné přestupy - žáků z DDM Alfa Pardubice do 2222 ŠK Polabiny, některých hráčů z Rapidu Pardubice do nově vzniklého klubu ŠK Bohemia Pardubice a části hráčů ze Sokola Horní Čermná do nového klubu ŠK Dolní Čermná. Zajímavý je i 'rozprodej' hráčů Jiskry Heřmanův Městec, která zřejmě končí s činností.


Příjmení a jméno Narozen(a) Mateřský oddíl Nový oddíl
Adamů Miloš 27.5.1968 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Bauer Jindřich 12.1.1985 TJ Spartak TOS Žebrák 2222 ŠK Polabiny
Beneš Daniel 25.8.1973 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Branda Filip 26.7.1996 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Bureš Martin 6.8.1998 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Cach Jakub 28.8.1999 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Čumpl Michal 29.5.1981 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Daněk Pavel 2.3.1962 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Dostálek Vladimír 29.12.1956 TJ Sokol Horní Čermná Šachový klub Dolní Čermná o.s.
Fajová Alice 28.5.1977 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Fišnar Karel 30.6.1997 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Frgalová Hana 1.8.1995 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Gregor Jiří 11.7.1996 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Havrlík Pavel 21.1.1944 TJ Praga Praha SK Žamberk
Hofman Oskar 10.1.1998 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Hofmanová Vilma 19.2.2000 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Holan Lukáš 9.2.1995 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Hon Jiří 18.7.1958 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec ŠK Rapid Pardubice
Horáček Michal 5.6.1990 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Hrdý Marián 8.11.1996 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Hrubeš Martin 3.1.1965 SK Žamberk QCC České Budějovice, sportovní klub
Jániš Petr 8.11.1993 ŠK Kámen TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Juchelka Petr 14.11.1969 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Juchelková Markéta 10.9.1969 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Juchelková Markéta 8.5.1998 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Kadlec Jaroslav 2.11.1990 TJ Slovan Moravská Třebová Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
Kantor Tomáš 28.10.1997 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Karaba Viktor 7.5.1993 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Kokula Filip 28.5.1993 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ŠK Kámen
Kolář Josef 27.1.1929 TJ Sokol Zaječice ŠK Rapid Pardubice
Kolomazník Lukáš 25.3.1995 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Kotlant Tomáš 11.9.1988 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Kouba Petr 31.12.1966 SK Holcim Prachovice 2222 ŠK Polabiny
Koubek Tomáš 24.12.1993 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Král Miloš 10.10.1950 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec ŠK Rapid Pardubice
Kroupa Tomáš 16.9.1996 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Kučera Aleš 9.3.1978 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Kýhos Alois 8.1.1949 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec ŠK Rapid Pardubice
Laušman Petr 22.10.1969 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Liduch Filip 17.5.1997 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Makeš Martin 9.3.1962 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Marek Jan 20.1.1976 TJ Sokol Horní Čermná Šachový klub Dolní Čermná o.s.
Mareš Petr 21.6.1974 TJ Sokol Horní Čermná Šachový klub Dolní Čermná o.s.
Marinov Peter 30.7.1958 ŠK Vysoké Mýto TJ Spartak Choceň
Maštalíř Josef 1.12.1971 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí SK OAZA Praha
Matouš Radek 28.6.1976 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec ŠK Rapid Pardubice
Mazuch Jan 15.5.1965 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Merta Josef 12.2.1950 TJ Sokol Horní Čermná Šachový klub Dolní Čermná o.s.
Merta Michal 27.8.1976 TJ Sokol Horní Čermná Šachový klub Dolní Čermná o.s.
Michlian Štefan 1.4.1989 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Motl Ladislav 15.1.1956 TJ Sokol Horní Čermná Šachový klub Dolní Čermná o.s.
Nadrchal Tomáš 30.5.1979 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Nešpůrek Petr 27.11.1995 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Nikl Josef 8.12.1949 TJ Sokol Horní Čermná Šachový klub Dolní Čermná o.s.
Novák Aleš 28.9.1978 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Outrata Ondřej 10.4.1998 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Pačovský Jiří 1.7.1959 2222 ŠK Polabiny ŠK Rapid Pardubice
Pavlovec Vladimír 3.7.1964 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec ŠK Rapid Pardubice
Pecháček Tomáš 12.4.1990 TJ Sokol Horní Čermná Šachový klub Dolní Čermná o.s.
Petružálek Jiří 29.3.1949 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Petružálek Radim 14.11.1990 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Plecháč Jakub 26.11.1999 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Plecháč Jan 11.6.1995 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Plodík Michal 20.8.1997 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Pochobradský Libor 28.3.1996 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Prachařová Kateřina 19.1.1996 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Rež Matouš 6.6.1997 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Režný Zdeněk 10.4.1953 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec ŠK Rapid Pardubice
Roháčová Karolína 1.12.1995 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Roško Luboš 19.4.1987 TJ Slavia Hradec Králové 2222 ŠK Polabiny
Ruml Václav 5.5.1996 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Růžička Filip 7.5.1993 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Řezníček Dominik 26.3.1998 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Řezníček Jan 22.1.1958 TJ ŠO a DDM Chrudim TJ Sokol Zaječice
Seidl Pavel 9.9.1961 TJ Sokol Horní Čermná Šachový klub Dolní Čermná o.s.
Skala Lukáš 15.12.1994 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Slavíček Miroslav 19.6.1959 TJ Sokol Horní Čermná Šachový klub Dolní Čermná o.s.
Stodola Jakub 7.5.1991 SK Žamberk TJ Štefanydes Polička
Svoboda Petr 13.9.1993 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Šebrle Jaroslav 24.6.1956 TJ Lokomotiva Česká Třebová TJ Lanškroun
Škorpík Martin 12.10.1978 TJ Štefanydes Polička ŠK Český Krumlov
Švub Jan 13.4.1953 TJ Lanškroun TJ Štefanydes Polička
Tesař Jaromír 25.1.1961 ŠK Svitavy TJ Jablonné nad Orlicí
Tilgner Jan 9.7.1997 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Tilgner Martin 29.6.1994 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Tláskal Jakub 23.2.1996 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Třasák Ondřej 29.9.1975 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Tunega František 21.4.1945 TJ Jiskra SKZŠ Heřmanův Městec ŠK Bystřanští jezdci Bystřany
Urbánek Josef 9.3.1939 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Vančura Daniel 7.8.1997 DDM ALFA Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Vodička Pavel 5.3.1970 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Voldánová Barbora 6.8.1994 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Zelenka Pavel 6.3.1972 ŠK Rapid Pardubice ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Žídek Pavel 13.4.1966 TJ Sokol Horní Čermná Šachový klub Dolní Čermná o.s.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.