Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
RC Sport Open 2008 + KP PDŠS jednotlivců 15.08.08

Vítězem 4. ročníku otevřeného mezinárodního turnaje RC Sport Open se stal český GM Robert Cvek před FM Janem Krejčím a IM Sebastianem Plischkim. V krajském přeboru se nejvíce dařilo FM Marianu Sabolovi z Vysokého Mýta před IM Bernáškem z Rapidu Pardubice a trojicí hráčů 2222 ŠK Polabiny Alešem Jedličkou, Martinem Červeným a Michalem Novotným. Nejlepší krajskou ženou (i D20 a D18) byla Gabriela Sabolová z Vysokého Mýta, kategoriím H20 i H18 kraloval teprve 10-tiletý (!!) Jakub Půlpán z Chrudimi a ze seniorů byl nejlepší Luboš Trojan z 2222 ŠK Polabiny.


Rk Title Name FED RtgI RtgN Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 GM Cvek Robert CZE 2532 2513 1. Novoborsky SK 7 41 51,5 2311
2 FM Krejci Jan CZE 2305 2324 Tatran Litovel 7 37 47,5 2196
3 IM Plischki Sebastian GER 2402 6,5 41,5 52,5 2291
7 FM Sabol Marian CZE 2345 2343 SK Vysoke Myto 6,5 36 46 2216
10 IM Bernasek Jan CZE 2491 2484 SK Rapid Pardubice 6 40,5 51,5 2270
20 Jedlicka Ales CZE 2277 2284 2222 SK Polabiny 5,5 38,5 49 2235
21 FM Cerveny Martin CZE 2285 2276 2222 SK Polabiny 5,5 37,5 48 2232
25 Novotny Michal CZE 2282 2263 2222 SK Polabiny 5,5 34,5 44,5 2223
33 Trhal Tomas CZE 2068 1965 SK Vysoke Myto 5 35,5 46 2035
41 Lorenc Oldrich CZE 2145 2135 TJ Stefanydes Policka 5 31,5 41 1982
45 Mojzis Martin CZE 2019 1975 2222 SK Polabiny 4,5 35,5 44,5 2129
48 Pulpan Jakub CZE 1955 2005 TJ So A Ddm Chrudim 4,5 32,5 41,5 1997
52 Sabolova Gabriela CZE 1814 1826 SK Vysoke Myto 4,5 28,5 36 1969
54 Trojan Lubos CZE 2088 2074 2222 SK Polabiny 4 35 44,5 2039
56 Petraz Martin CZE 2020 2069 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 4 32 42 1982
58 Cizinsky Petr CZE 1810 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 4 31 40,5 1965
60 Vondra Lukas CZE 2029 1991 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 4 31 38 1918
61 Silar Ladislav CZE 1929 1911 TJ Lanskroun 4 30,5 39,5 1931
62 Simek Zdenek CZE 1824 1829 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 4 30 40,5 1910
64 Mares Jan CZE 1579 TJ Jiskra Usti n.O. 4 29 37,5 1988
67 Borek Pavel CZE 2039 1877 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 3,5 33,5 42 1946
69 Kotva Milan CZE 2074 2072 TJ Slovan Moravska Trebova 3,5 30,5 40 1966
71 Marek Michal CZE 1588 TJ Lanskroun 3,5 28 35,5 1769
72 Taslar Karel CZE 1687 1673 TJ Jiskra Usti n.O. 3,5 28 34,5 1852
78 Sabolova Kristyna CZE 1505 SK Vysoke Myto 3,5 24 31,5 1731
82 Rehak Jiri CZE 1927 1852 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 28 36 1833
85 Kokula Filip CZE SK Kamen 3 22 28 1508
86 Vorel Bohuslav CZE 1751 1747 2222 SK Polabiny 2,5 25,5 33 1676
87 Nespurek Petr CZE 1440 2222 SK Polabiny 2,5 24 31,5 1646
88 Liduch Filip CZE 1337 2222 SK Polabiny 2,5 23,5 30 1661
89 Pulpan Matej CZE TJ So A Ddm Chrudim 2,5 23,5 30 1490
90 Outrata Ondrej CZE 2222 SK Polabiny 2,5 20,5 26 1509
91 Reznicek Dominik CZE 2222 SK Polabiny 2,5 20 26,5 1490
92 Gregor Pavel CZE 1652 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 2 26 33,5 1643
93 Melichar Vojtech CZE 2222 SK Polabiny 2 23 30,5 1522
94 Plechac Jan CZE 2222 SK Polabiny 2 21 27,5 1475
Detailní výsledky naleznete na webových stránkách pořadatelů.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.