Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Turnaj dvojic v rapidu v Klopotech 07.10.07

V neděli 7.10.2007 uspořádala Jiskra Ústí n/O. ve spolupráci s městem Ústí n/O. 6. ročník turnaje dvojic v rapidu, který se hrál opět v rekreační oblasti Klopoty. Ve startovním poli 16 dvojic triumfovala kombinovaná dvojice Polabin 1 Pavel Švanda s Lubomírem Šilarem před favorizovanou dvojicí Polabin 2 Michalem Novotným s Radkem Bujnochem a na třetím místě skončili Tomáš Pokorný s Romanem Solilem z Lanškrouna.


1. Polabiny 1 ( 13,5 * 15 )
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Svanda Pavel 2217 CZE 1 1 1 ½ 1 0 1 ½ 1 7 2130
2 Silar Lubomir 2159 CZE 1 1 0 1 1 0 ½ 1 1 6,5 2022
2. Polabiny 2 (12 / 12)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Novotny Michal 2271 CZE 1 1 0 0 ½ 1 0 1 1 5,5 2104
2 Bujnoch Radek 2249 CZE 0 1 0 1 1 1 ½ 1 1 6,5 1952
3. TJ Lanškroun (12 / 11)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Pokorny Tomas 2310 CZE 1 1 1 ½ 1 ½ 1 1 0 7 2102
2 Solil Roman 1944 CZE 1 0 1 0 1 0 0 1 1 5 1979
4. Policka 1 (11,5 / 12)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Houska Bronislav 2072 CZE 1 0 0 0 ½ 1 ½ 1 1 5 2084
2 Komarkova Magdalena 2058 CZE 1 0 1 1 1 1 ½ 1 0 6,5 1917
5. Trebová-Rapid (11 / 12)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Zeinert Michal 2107 CZE 1 1 0 0 0 ½ 1 0 1 4,5 2129
2 Simek Jan 2153 CZE 1 ½ 1 ½ 1 1 ½ 0 1 6,5 1954
6. Ústí 2 (11 / 11)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Pecinka Martin 2048 CZE 0 ½ ½ 1 1 1 1 ½ 1 6,5 1961
2 Kylar Pavel 1950 CZE 1 ½ 1 0 0 0 1 0 1 4,5 1827
7. Tom & Myš (10 / 11)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Vesely Tomas 2139 CZE 1 0 1 1 0 0 1 0 1 5 1963
2 Pirklova Misha 1961 CZE 1 1 ½ ½ 0 0 1 0 1 5 1837
8. Marešovi (10 / 10)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Mares Petr 2115 CZE 0 1 1 ½ 1 0 0 ½ 1 5 1903
2 Mares Petr 1708 CZE 0 1 0 0 1 1 1 ½ ½ 5 1738
9. Rapid 2 (9,5 / 10)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Voboril Pavel 1997 CZE 0 1 ½ 1 0 ½ ½ 1 0 4,5 1974
2 Slaby Milos 1908 CZE 0 1 ½ 1 0 1 ½ 1 0 5 1811
10. Ústí 1 (9,5 / 9)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Volf Jaroslav 2119 CZE ½ ½ ½ ½ ½ 1 0 0 1 4,5 2033
2 Kalousek Vladimir 2017 CZE ½ ½ ½ 1 0 1 ½ 0 1 5 1809
11. Ústí 5 (8,5 / 7)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Holasek Pavel 2110 CZE 1 0 0 1 ½ 1 0 1 0 4,5 1920
2 Pokorny Jan 1961 CZE 1 ½ ½ 0 0 0 1 1 0 4 1789
12. ŽST Ústí (8 / 7)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Borek Pavel 1890 CZE ½ 0 0 1 1 ½ 1 ½ 0 4,5 1897
2 Dudla Martin 1516 CZE ½ 0 0 1 1 0 0 ½ ½ 3,5 1716
13. Jablonné 1 (6 / 6)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Tesar Jaromir 1877 CZE 0 1 ½ 0 0 0 ½ ½ 0 2,5 1895
2 Vorlicek Pavel 1598 CZE 0 1 0 0 1 0 1 ½ 0 3,5 1722
14. Chroustovice (5,5 / 5)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Kolar Josef 1712 CZE 0 0 1 1 0 0 ½ 0 0 2,5 1897
2 Kofranek David 1506 CZE 0 0 1 1 0 1 0 0 0 3 1690
15. Policka 2 (3 / 3)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Buchta Martin 1296 CZE 0 0 1 0 1 1 0 0 0 3 1940
2 Houska Frantisek 1250 CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1706
16. DDM Ústí (3 / 3)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. RtgAvg
1 Mares Jan 1574 CZE 0 0 0 0 0 0 0 ½ 0 0,5 1923
2 Janis Petr 1250 CZE 0 0 1 0 0 1 0 ½ 0 2,5 1719

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.