Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR družstev žáků (46. ročník Zaječic) 02.06.08

Ve dnech 31.5.-1.6.2008 se v areálu Juniorcentra na Seči uskutečnil 46. ročník turnaje šestičlenných družstev st. žáků - populární 'Šachové Zaječice', který se hrál jako Mistrovství ČR. V hlavním turnaji mezi 55 účastníky dominovalo družstvo BŠS Frýdek-Místek, z našich zástupců si nejlépe vedlo družstvo Žamberka na 16. místě. V turnaji dvojic do 10 let zvítězili zástupci ŠK Most, našim bratřím Holáskovým z Ústí n/O. patřila 18 příčka. V doprovodném turnaji vedoucích zvítězil Tomáš Vojta z Vlašimi před Marianem Sabolem z Vysokého Mýta a Michalem Novotným z 2222 ŠK Polabiny.


Mistrovství ČR šestičlenných družstev žáků
Por.
St.c.   Družstvo Partie   +    =    -   TB 1   TB 2   TB 3 
1 1 BSS Frydek-Mistek A 9 9 0 0 27 227 286
2 8 SK Lokomotiva Brno 9 7 1 1 22 204 269
3 2 KSN Bratislava 9 6 1 2 19 227 292
16 23 SK Zamberk A 9 5 0 4 15 201,5 262
17 25 TJ Stefanydes Policka 9 5 0 4 15 197 253
24 26 SK Vysoke Myto 9 4 2 3 14 188,5 241
35 36 TJ Jiskra Usti nad Orlici 9 4 0 5 12 176,5 232
40 28 2222 Polabiny Pardubice A 9 3 1 5 10 194 257
44 40 SK DDM Svitavy 9 3 1 5 10 172,5 222
47 45 2222 Polabiny Pardubice B 9 3 0 6 9 174,5 225,5
48 52 TJ Sokol Zajecice 9 3 0 6 9 158,5 186
50 55 SO DDM Chrudim 9 2 2 5 8 161 191
51 53 2222 Polabiny Pardubice C 9 2 1 6 7 169,5 200
52 48 SK Zamberk B 9 2 1 6 7 166 194,5
Turnaj dvojic do 10 let
Por.
St.c. Družstvo Partie   +    =    -   TB 1   TB 2   TB 3 
1 3 SK Most 9 8 1 0 15,5 25 73,5
2 1 SK SSS Stare Mesto 9 7 2 0 15,5 23 73,5
3 2 Jelenia Gora 9 6 1 2 13 19 75,5
18 21 TJ Jiskra Usti nad Orlici 9 3 3 3 9 12 52
Doprovodný turnaj vedoucích
Por.
Jméno Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1 Vojta Tomas 2355 TJ Spartak Vlasim 8 8 40,5 53
2 Sabol Marian 2343 SK Vysoke Myto 7,5 7,5 39,5 51,5
3 Novotny Michal 2263 2222 SK Polabiny 7,5 7,5 38 50
5 Holasek Pavel 2094 TJ Jiskra Usti nad Orlici 5,5 5,5 34 45
6 Varejcko Josef 2220 TJ Sokol Zajecice 5,5 5,5 33 45
9 Kokes Bohuslav 1994 TJ SO a DDM Chrudim 5 5 36 47
12 Hromadko Martin 1989 TJ Sokol Zajecice 5 5 28,5 35
14 Sabolova Gabriela 1826 SK Vysoke Myto 4,5 4,5 35,5 43,5
15 Kosek Jiri 2104 SK Vysoke Myto 4,5 4,5 35 46,5
22 Stryka Rostislav 1588 TJ SO a DDM Chrudim 4 4 25,5 31
23 Pulpan David 1250 TJ SO a DDM Chrudim 4 4 22,5 28
24 Sodomka Adam 1582 TJ Stefanydes Policka 3,5 3,5 25 30,5
26 Londinova Jana 1000 2222 SK Polabiny 3 3 27 32,5
27 Cervinka Miroslav 1000 TJ Sokol Zajecice 3 3 26,5 32
29 Indra Antonin 1000 2222 Sk Polabiny 1 1 25 30,5
30 Hajek Lukas 2115 TJ Sokol Zajecice 0 0 31,5 40,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.